Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Na zdjęciu ukryty jest kot. Aż 90% osób nie jest w stanie go znaleźć w mniej niż 30 sekund
Martyna Derdak
Martyna Derdak 15.04.2021 23:20

Na zdjęciu ukryty jest kot. Aż 90% osób nie jest w stanie go znaleźć w mniej niż 30 sekund

rumble.com

Kot jest tak dobrze ukryty na zdjęciu, że większość osób nie potrafi go znaleźć. Ta zagadka idealnie sprawdzi wasz wzrok. Co ciekawe, zwierzątko najprawdopodobniej wcale nie chciało się ukryć. To jednak nie zmienia faktu, że 90% osób poddaje się już po kilku chwilach szukania!

Miłośnicy zwierząt wprost uwielbiają zagadki i łamigłówki z pupilami w roli głównej. Tym razem chodzi o zdjęcie, na którym większość internautów nie może odnaleźć kota. Sprawdź, czy należysz do 10% osób, które zauważają go bez żadnej pomocy!

Kot ukryty na zdjęciu

Złudzenia optyczne są jednymi z najbardziej irytujących zagadek w całym internecie. Niektórzy wpatrują się w zdjęcie ponad 10 minut i wciąż nie widzą, gdzie ukrył się uroczy kot. Trzeba przyznać, że trzeba mieć wyjątkowo sokoli wzrok, aby odnaleźć ukryte zwierzątko!

Chociaż nie kamufluje się specjalnie, to bardzo ciężko go dostrzec. Zaledwie 10% internautów przyznało, że udało im się odnaleźć kota w mniej niż 30 sekund. To doskonały dowód na to, jak trudno jest go odnaleźć. Wiele osób stwierdziło, że zagadka jest oszustwem i ktoś próbuje ich nabrać. Zaledwie nieliczni zapewniają, że łamigłówka ma rozwiązanie!

Gdzie jest kot?

W odgadnięciu zagadki próbowały pomóc nieliczne osoby, którym udało się ją rozwiązać. Radzili, aby w spokoju przypatrzyć się temu, co jest na zdjęciu i kawałek po kawałku analizować jego ukryte elementy. To jednak nadal nie ułatwiło jej rozwiązania, a wielu internautów jeszcze bardziej rozwścieczyło się do samej czerwoności!

W czasochłonnej łamigłówce wielu osobom pomógł filmik, którego autorzy postanowili dać innym osobom kilka, znaczących podpowiedzi. Dopiero wtedy, wiele z nich zrozumiało, że zagadka miała naprawdę proste rozwiązanie.

Sprawdź, czy należysz do nielicznego grona, które od razu widzi kota na zdjęciu. Jeżeli obejrzysz filmik, nie mów nikomu, jakie jest rozwiązanie zagadki. Postaraj się, aby innym internautom nie było łatwiej przez nadmierne podpowiedzi!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kot

Wiele osób nie potrafi rozwiązać zagadki w mniej niż 30 sekund.

Czy udało Ci się odnaleźć kota?