Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Koty > Myślisz, że nienawidzisz budzika? Oto co robi ten kot na jego dźwięk
Antonina Zborowska
Antonina Zborowska 10.02.2024 09:14

Myślisz, że nienawidzisz budzika? Oto co robi ten kot na jego dźwięk

zabawny kot
zabawny kot, źródło: TikTok/Dailymail

Mało kto lubi wstawać z samego rana, a dźwięk budzika kojarzy nam się z najgorszym koszmarem. Okazuje się, że podobnie mają niektóre zwierzęta domowe. Jak jednak wytłumaczyć szefowi, że spóźniliśmy się do pracy, przez naszego kota? Nagranie sprytnego mruczka bawi do łez.

Poranne wstawanie nie przychodzi łatwo, nawet zwierzętom

Ci, którzy lubią rano pospać doskonale wiedzą, jak to jest gdy budzik dzwoni i dzwoni, a my nie możemy się podnieść. Oczywiście najczęściej dźwięk budzika słyszą ci, którzy ze wstawaniem nie mają najmniejszych problemów. Ciągły sygnał bywa uciążliwy dla reszty mieszkańców naszego domu w tym również i naszych zwierząt. Okazuje się, że szczególnie koty nie przepadają za powtarzającymi się dźwiękami, które wydobywają się każdego ranka z telefonów.

Pewien odważny kot, któremu dźwięk budzika przeszkadzał w drzemce, postanowił coś z tym zrobić. Nie uwierzycie w spryt tego mruczka. Na całe szczęście wszystko się nagrało.

Pogłoski okazały się prawdą. Dowody zbrodni policjanci znaleźli już w bagażniku, na posesji było ich więcej Najlepiej się nie zbliżać. Pokazał, co wyszło z lasu, zwierzę zastygło w bezruchu między drzewami

Koty kochają spać. Lepiej im w tym nie przeszkadzać

Koty są naczelnymi śpiochami tego świata. Mogą przespać prawie cały dzień. Większość kotów śpi od 12 do 18 godzin w ciągu doby. 40% z nich przesypia ponad 18 godzin! Nie można się więc dziwić, że dźwięk budzika tak bardzo je denerwuje. Spanie to najważniejsza czynność mruczków, no może zaraz po jedzeniu. Na poniższym filmie widzimy, że kot zostaje obudzony przez alarm uruchomiony w telefonie. To, co dzieje się później, trzeba koniecznie zobaczyć.

Sprytny kot wskakuje na szafkę nocną i opierając się łapkami na ekranie, wyłącza budzik! Nic dziwnego, że nagranie stało się hitem w sieci. Jak bowiem wytłumaczyć się, że zaspało się na spotkanie, bo kot zadecydował o dodatkowej drzemce.

Kot rozbawił internautów do łez

Pod filmem posypały się komentarze. Okazuje się, że opisany przez nas bohater nagrania nie jest jedynym sprytnym mruczkiem.

  • Mój robi dokładnie tak samo;
     
  • Idealna wymówka;
     
  • To jest genialne, on jest bardzo mądry;
     
  • Nie mogę przestać się śmiać z tego nagrania.

 

Czy wasze koty też nie lubią gdy coś lub ktoś przeszkadza im w drzemce? 

 

Źródło: TikTok/Dailymail

Tagi: Kot Nagranie