Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Koty > Czyściciel okien widział już wiele dziwactw, ale takich nigdy. Nagranie z kotem stało się hitem Internetu
Kamila Sabatowska
Kamila Sabatowska 09.06.2023 08:30

Czyściciel okien widział już wiele dziwactw, ale takich nigdy. Nagranie z kotem stało się hitem Internetu

kot w oknie
tiktok/itsadriennelauren

Mycie okien w przeszklonych wieżowcach to zdecydowanie niełatwa praca. Osoby, które się tym zajmują, często mają okazję podpatrzeć codzienne życie mieszkańców apartamentów lub pracowników w biurach. Ten mężczyzna zdecydowanie nie spodziewał się, że w pewnym momencie jego oczom ukaże się kotek gotowy do zeswatania swojej pani z nieznajomym.

Nierzadko zdarza się, że zwierzęta domowe bawią swoich opiekunów do łez. Tak też stało się w przypadku tego czarno-białego kota. Jego właścicielka wpadła na pomysł, aby wyczynami swojego mruczka pochwalić się w sieci. Okazało się, że to strzał w dziesiątkę, a nagranie szybko stało się hitem.

Kot rozbawił czyściciela okien

Na mężczyźnie, który od lat czyści okna wieżowców nie robi już wrażenia nic, co zobaczy za szybą. Tak przynajmniej myślał do czasu, aż nie wydarzyło się coś, co rozbawiło go do łez. Mianowicie w jednym z apartamentów zobaczył kota, który wyraźnie zainteresował się człowiekiem na zewnątrz.

Jakby tego było mało, mruczek znalazł w jego pracy świetną okazję do zabawy. Siedząc na swoim drapaku, starał się złapać sprzęt, którym czyściciel okien przebierał raz po raz po drugiej stronie szyby. Robił to z takim zacięciem, że mężczyzna nie był w stanie powstrzymać się od śmiechu.

Pojawiły się na szlaku do Morskiego Oka. Turyści oniemieli, "Nadal jestem w szoku, że je zobaczyliśmy"

Właścicielka kota nagrała całą zabawną sytuację

Kiedy właścicielka kota zobaczyła jaką zabawę znalazł sobie jej mruczek, od razu chwyciła za telefon. Nagrała całą sytuację, a następnie udostępniła w sieci. Trzeba przyznać, że równie dobrze bawił się mężczyzna, który czyścił okna. Na filmiku widać, jak specjalnie wymachuje przed nosem zwierzaka ściągaczką do wody.

- Mój kot znalazł nowego przyjaciela, nie mogę przestać się śmiać - podpisała TikToka kobieta o imieniu Adrienne.

Nie ma się co dziwić, że internauci równie entuzjastycznie podeszli do całej sytuacji, czego wyraz dali w komentarzach. Na chwile obecną wideo doczekało się już ponad 2,2 mln wyświetleń.

Internauci sugerują, że pupil załatwił opiekunce randkę

Niektórzy internauci uważają, że mężczyzna myjący okna uśmiechał się tak promiennie nie tylko do kota, ale również jego właścicielki. W komentarzach część z nich dopytuje nawet, czy ich znajomość rozwinęła się w jakiś sposób.

- Kiedy macie randkę?;

- Ten kot to najlepsza swatka;

- Gdyby był sprytny, pokazałby swój numer telefonu - piszą.

źródłoL tiktok/itsadriennelauren; wamiz.de

Tagi: Kot Nagranie
Bezpańska kotka nie chciała przyjąć pomocy od ludzi. Gdy wreszcie im zaufała, czekała ich niespodzianka
kotka
Ratowniczka z organizacji zajmującej się pomocą zwierzętom zauważyła, że w kociej kolonii przebywa kotka, która nie przypomina bezpańskiego. Trójkolorka bała się ludzi i starała się trzymać na dystans. Co więcej, przez dłuższy czas nie dała się również złapać w pułapkę, aż wreszcie nastąpił przełom. Nie minęło kilka dni, odkąd przeprowadziła się do nowego domu, a na jej posłaniu znaleziono nowo narodzone kocięta.Organizacja Foster Purrs postanowiła przygotować ogłoszenia, na których znajdowało się zapytanie, czy któryś z mieszkańców w okolicy nie szuka swojego zaginionego kota. Po jakimś czasie do ratowniczki Mary Chromek odezwał się człowiek, który go dokarmiał.
Czytaj dalej
Nastolatek pozwolił ojcu nazwać swojego psa. Gdy wywołał go weterynarz, omal nie spalił się ze wstydu
człowiek i pies
Imiona, które opiekunowie wybierają dla swoich czworonożnych przyjaciół, potrafią być nietuzinkowe, choć nie zawsze do końca przemyślane. Dodatkowy problem pojawia się w momencie, gdy pozwalamy innym na wybór przezwiska dla naszego zwierzaka. Użytkownik Reddita podzielił się z internautami historią, jaka spotkała go podczas wizyty u weterynarza z psem. Okazało się, że tata spłatał mu figla, który zaprzepaścił jego szanse na udany podryw. Niektórzy internauci chętnie dzielą się w sieci swoimi przemyśleniami, poruszającymi opisami dotyczącymi napotkanych ludzi, a także przygodami związanymi ze zwierzętami. Dokładnie tak stało się w przypadku nastolatka, który spotkał u weterynarza piękną dziewczynę. Choć ich psy od razu złapały ze sobą kontakt, wtedy jeszcze nie wiedział, że za chwilę spali się przy niej ze wstydu.
Czytaj dalej