Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > „Może nie najbystrzejszy, ale wciąż dobry piesek". Pocieszny bokser Finn podbija Internet
Emil Hoff
Emil Hoff 24.03.2022 18:56

„Może nie najbystrzejszy, ale wciąż dobry piesek". Pocieszny bokser Finn podbija Internet

Finn
Instagram.com @finn_the_boxer_malamute

Poznajcie Finna, uroczego boksera, który właśnie podbija serca internautów na całym świecie. Nie jest może najmądrzejszym z psów, ale z pewnością jednym z najbardziej oryginalnych.

Internetowa sława pociesznego trzyletniego boksera imieniem Finn zaczęła się - jak to często bywa - od filmiku zamieszczonego na mediach społecznościowych.

Wygłupy uroczego psiaka

Popularny profil Humor And Animals zajmuje się publikacją na Twitterze zabawnych nagrań z udziałem zwierząt. To tutaj właściciel Finna przesłał filmik, który przebojem zdobył serca internautów.

Film ukazuje kilka śmiesznych sytuacji z życia Finna, psa rasy bokser malamute, który uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu. Niestety, choć psiak to wulkan energii i rozpiera go entuzjazm, to najwidoczniej nie jest najlepszy w rozumieniu, o co chodzi jego właścicielowi.

Ta cecha Finna sprawia, że nieustannie bawi swego pana do łez. Właściciel nagrał kilka wyczynów swego psa i zamieścił je na Twitterze.

Seria uroczych gagów

Na nagraniu widać między innymi, jak Finn dzielnie przynosi swemu panu element stroju narciarskiego, po który został wysłany. Niestety, Finn nie ogarnia grawitacji, więc kładzie przedmiot na pochyłym stoku pokrytym śniegiem. Element stroju zaczyna się szybko zsuwać i Finnowi nie pozostaje nic innego, jak rzucić się za nim w pogoń.

Chwilę potem widzimy, jak Finn robi mniej więcej to samo ze swoją ulubioną niebieską piłeczką. Rzuca ją na pochyły kawałek gruntu i zdaje się być kompletnie zaskoczony tym, że piłeczka stacza się w dal.

Na kolejnym nagraniu widzimy, jak Finn broni swojego pana przed wężem (miejmy nadzieję, że jednak niejadowitym), za pomocą... wytarzania się w nim. Być może Finn jest tak pełen miłości do świata i jego mieszkańców, że chce się przytulać nawet do węży?

W dalszej części filmiku widzimy ujęcie jak z filmu komediowego, w którym Finn probuje przejść z jednej kłody na drugą, ale przez przypadek rozpycha je i sam wpada do wody.

- Może nie najbystrzejszy, ale to wciąż dobry piesek - skomentowali administratorzy profilu na Twitterze.

Internauci pokochali Finna

Internauci z miejsca pokochali Finna. Film z jego popisami ma już niemal 190 tys. wyświetleń.

- Najlepsiejszy piesek pod słońcem! - napisał jeden z komentujących film.

- Finn jest słodki i mądry. Widać to w jego oczach - dodał inny.

- Kocha przygody, naturę i wygłupy... idealny pies - napisał trzeci.

Koniecznie obejrzyjcie film, na którym widać popisy pociesznego psiaka Finna.

(Twitter.com @humorandanimals)

Finn ma swoje własne konto na Instagramie, na którym można obejrzeć kilka dodatkowych nagrań z jego udziałem.

(Instagram / finn_the_boxer_malamute)

Źródło: Twitter.com @humorandanimals

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Polecane