Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Wybierz motyla ze zdjęcia i sprawdź swój typ osobowości
Jakub Pasek
Jakub Pasek 24.03.2022 18:58

Wybierz motyla ze zdjęcia i sprawdź swój typ osobowości

test motyle
genialne.pl/motyle-psychotest/

Czy chcesz dowiedzieć się, jakim typem osoby jesteś? Ten test pozwoli Ci lepiej zrozumieć, że to co dostrzegamy w motylach, może świadczyć o naszych mocnych i słabych stronach.

Wybierz z planszy owada, który budzi w Tobie najwięcej odczuć, a następnie zapoznaj się w wynikami testu poniżej. Odpowiedzi i opisy konkretnych wyborów mogą Cię zaskoczyć.

test motyle
test motyle

Co mówi o nas nasz wybór motyla?

1. Ten motyl najczęściej wybierany jest przez osoby ceniące sobie równowagę. Dążące do spokoju i harmonii w każdym aspekcie swojego życia, między pracą a obowiązkami domowymi czy rozrywką, jak i w relacjach z innymi. Jeśli wybrałeś tego motyla, prawdopodobnie kierujesz się w życiu zasadą "złotego środka", unikasz skrajności. Zachowanie porządku, który odnajdujesz w życiu może jednak łatwo wyprowadzić cię z równowagi. Jesteś osobą skrytą, raczej nie mówiącej dużo o swoich uczuciach, kierującą się rozsądkiem.

2. Jesteś osobą dla której liczy się przede wszystkim estetyka. Umiesz dostrzec i docenić piękno w rzeczach, które innym wydają się normalne i pospolite. Masz skłonność do analizowania i systematyzowania, odkrywania wzorów i kategoryzowania rzeczywistości na swój własny sposób. Znajdujesz radość w drobnych gestach i rzeczach. Mocno angażujesz się w życie zawodowe, ryzykując pracoholizm. Zależy ci bardziej na właściwym wykonywaniu zadań niż szybkości ich realizacji.

3. Cenisz sobie szczerość i otwartość. Mimo to jesteś także osobą wrażliwą i empatyczną. Łatwo wczuwasz się w sytuację innych osób i robisz co w twojej mocy, żeby im pomóc. Zawsze troszczysz się o potrzeby i uczucia innych. W swojej empatii i altruizmie potrafisz przekładać dobro innych na swoje. Powinieneś uważać, by twoja chęć pomocy nie została wykorzystana przez osoby o nieszczerych intencjach. Pamiętaj, że sam też masz prawo do szczęścia.

4. Ten motyl symbolizuje ambicję i determinację. Wybierają go zwykle osoby, którym bliscy i nauczyciele już od najmłodszych lat przepowiadali sukcesy. Jesteś skoncentrowany na swoim celu, niezależnie od tego czy jest nim zdobycie milionów czy doprowadzenie swoich spraw do końca. Zależy ci na poczuciu bezpieczeństwa. Realizując swoje cele łatwo zapomnieć o sprawach prostych i prozaicznych, przez co czasem możesz zapominać o życiu rodzinnym czy uczuciowym. Każdy ma prawo do odpoczynku, czasem warto przystanąć, by później  wrócić z wzmożoną siłą.

5. Ten kolorowy motyl budzi skojarzenia z energią i dynamiką życia. Do wszystkiego podchodzisz z radością, entuzjazmem i zapałem. Uwielbiasz doświadczać nowych rzeczy, poznawać nowych ludzi. Nienawidzisz rutyny, nudy i stagnacji. Uwielbiasz podróżować. Nie potrafisz usiedzieć w miejscu, wciąż musisz coś robić, często wiele rzeczy na raz, co może odbić się na rezultatach twojej pracy. Masz też problemy z punktualnością i dotrzymywaniem terminów. Czasem łatwo się dekoncentrujesz.

6. Jeśli wybrałeś tego motyla jesteś osobą dojrzałą, rozważną, kierującą się w życiu mądrością. Ludzie często proszą cię o rady, cenią sobie twój rozsądek i konkretne, logiczne podejście do życia. Czasem przez swoją logiczną i rozsądną postawę możesz być posądzany o sztywność czy postrzegany jako mało rozrywkowy. Nadrabiasz to jednak inteligentnym poczuciem humoru oraz siłą charakteru.

Źródło: genialne.pl