Swiatzwierzat.pl
pitbulle na monitoringu

facebook.com/barkbox/

Do szpitala nagle weszły dwa pitbulle. Na monitoringu widać reakcję personelu

3 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Zuza Siwek

Udostępnij:

Szpitalny monitoring zarejestrował nietypową sytuację z udziałem dwóch ciekawskich pitbulli. Psy jak gdyby nigdy nic weszły do placówki w Pensylwanii, zupełnie jakby chciały pozwiedzać budynek. Kamery nagrały również reakcję personelu

Dwa pitbulle postanowiły wyrwać się z codziennej rutyny i sprawdzić, co ciekawego dzieje się w pobliskim szpitalu. Wkroczyły do budynku, po czym od razu rozpoczęły eksplorowanie nowego miejsca. Zauważyła je dopiero farmaceutka, gdy odwiedziły szpitalną aptekę!

Monitoring nagrał wizytę pitbulli w szpitalu

Psom nic nie dolegało, a cała wycieczka miała raczej na celu sprawdzenie, co dzieje się w szpitalu. Na nagraniu z monitoringu widać, jak podekscytowane pitbulle wbiegają przez drzwi wejściowe.

Następnie przez chwilę kręcą się po lobby, a jeden z wychodzących pacjentów nawet zasugerował im wyjście razem z nim, jednak psiaki pognały dalej!

Jeśli ktokolwiek z personelu zauważył psy, musiał być nieźle zdumiony, ale nikt nie próbował ich zatrzymać. Na wideo widzimy, jak dopiero w szpitalnej aptece przykuły uwagę farmaceutki.

Monitoring zarejestrował moment, w którym psiaki wbiegają do apteki, a kobieta stojąca za ladą jest wyraźnie zdezorientowana. Szybko jednak podeszła do psów sprawdzić, czy niczego im nie potrzeba!

W aptece, gdzie psy zagrzały miejsce na dłużej, w końcu zjawiła się ochrona. Jednak wcale nie gniewała się na żądne przygód pitbulle - ochroniarze pogłaskali je, dali też psom wodę i jedzenie.

Wycieczka pitbulli

Choć wycieczka z pewnością była ekscytująca, musiała się jednak zakończyć - pacownicy wiedzieli, że pitbulle noszące obroże z pewnością komuś umknęły. Właściciel musiał bardzo się martwić!

Na szczęście personel szpitala zachował się wzorowo. Gdy już upewniono się, że psy są napojone i zadowolone, wezwano policję.

Zadowolone ze swojej przygody psy zostały odeskortowane do radiowozu, by wrócić do swoich zmartwionych właścicieli.

Na szczęście trafiły na wyjątkowo przyjazne osoby, a szpital St. Luke’s Anderson w Pensylwanii opublikował materiał z monitoringu, gdzie widać wędrówkę czworonogów.

Kamery nie pierwszy raz zarejestrowały zabawne zdarzenie z udziałem czworonogów - ostatnio pisaliśmy o przyjacielskim pitbullu, nakrytym na uroczym geście.

Zobacz wideo:

źródło: pawmygosh.co

Podobne artykuły

piwo dla psów

Psy

Pełne witamin piwo dla psów? Włosi twierdzą, że czworonogi je uwielbiają

Czytaj więcej >
pies w upał

Psy

Jak zdrowo i efektywnie schłodzić psa w czasie upałów? Ekspertka udziela genialnych porad

Czytaj więcej >
tragedia

Psy

Tragiczne zdarzenie na Wiśle, utonął ukochany psiak. Czy można było temu zapobiec?

Czytaj więcej >
pies na boisku

Psy

Nie tylko kibice szaleją. Pies przerywa ważny mecz, co na to piłkarze?

Czytaj więcej >
Policja

Psy

Szaleńczy pościg za piratem drogowym. Porzucił psa w aucie i rzucił się do pieszej ucieczki

Czytaj więcej >
Dexter

Psy

Wyprawił psu niezapomniany pogrzeb. Ale to list pożegnalny wywołał największe emocje

Czytaj więcej >