pitbulle na monitoringu
Źródło: facebook.com/barkbox/

Do szpitala nagle weszły dwa pitbulle. Na monitoringu widać reakcję personelu

3 Grudnia 2020

Szpitalny monitoring zarejestrował nietypową sytuację z udziałem dwóch ciekawskich pitbulli. Psy jak gdyby nigdy nic weszły do placówki w Pensylwanii, zupełnie jakby chciały pozwiedzać budynek. Kamery nagrały również reakcję personelu, która zasługuje na oklaski!

Dwa pitbulle postanowiły wyrwać się z codziennej rutyny i sprawdzić, co ciekawego dzieje się w pobliskim szpitalu. Wkroczyły do budynku, po czym od razu rozpoczęły eksplorowanie nowego miejsca. Zauważyła je dopiero farmaceutka, gdy odwiedziły szpitalną aptekę!

Utrzymanie psów może kosztować majątek. Ujawniono, ile tysięcy właściciele wydają na konkretne rasyUtrzymanie psów może kosztować majątek. Ujawniono, ile tysięcy właściciele wydają na konkretne rasyCzytaj dalej

Monitoring nagrał wizytę pitbulli w szpitalu

Psom nic nie dolegało, a cała wycieczka miała raczej na celu sprawdzenie, co dzieje się w szpitalu. Na nagraniu z monitoringu widać, jak podekscytowane pitbulle wbiegają przez drzwi wejściowe.

Następnie przez chwilę kręcą się po lobby, a jeden z wychodzących pacjentów nawet zasugerował im wyjście razem z nim, jednak psiaki pognały dalej!

Jeśli ktokolwiek z personelu zauważył psy, musiał być nieźle zdumiony, ale nikt nie próbował ich zatrzymać. Na wideo widzimy, jak dopiero w szpitalnej aptece przykuły uwagę farmaceutki.

Monitoring zarejestrował moment, w którym psiaki wbiegają do apteki, a kobieta stojąca za ladą jest wyraźnie zdezorientowana. Szybko jednak podeszła do psów sprawdzić, czy niczego im nie potrzeba!

W aptece, gdzie psy zagrzały miejsce na dłużej, w końcu zjawiła się ochrona. Jednak wcale nie gniewała się na żądne przygód pitbulle - ochroniarze pogłaskali je, dali też psom wodę i jedzenie.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Wycieczka pitbulli

Choć wycieczka z pewnością była ekscytująca, musiała się jednak zakończyć - pacownicy wiedzieli, że pitbulle noszące obroże z pewnością komuś umknęły. Właściciel musiał bardzo się martwić!

Na szczęście personel szpitala zachował się wzorowo. Gdy już upewniono się, że psy są napojone i zadowolone, wezwano policję.

Zadowolone ze swojej przygody psy zostały odeskortowane do radiowozu, by wrócić do swoich zmartwionych właścicieli.

Na szczęście trafiły na wyjątkowo przyjazne osoby, a szpital St. Luke’s Anderson w Pensylwanii opublikował materiał z monitoringu, gdzie widać wędrówkę czworonogów.

Kamery nie pierwszy raz zarejestrowały zabawne zdarzenie z udziałem czworonogów - ostatnio pisaliśmy o przyjacielskim pitbullu, nakrytym na uroczym geście.

Zobacz wideo:

Wiedziałeś, że Martyna Wojciechowska ma kota? Mruczek towarzyszy podróżniczce nawet w pracyWiedziałeś, że Martyna Wojciechowska ma kota? Mruczek towarzyszy podróżniczce nawet w pracyCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

źródło: pawmygosh.co

Następny artykuł