kot nagrany przez monitoring
Źródło: instagram.com/laura.snider.writer

Monitoring uchwycił kota podczas zamieci. Niewiarygodne, co robił

1 Lutego 2021

Kamerom monitoringu udało się uchwycić wyjątkowego mruczka. Podczas gdy większość kotów zimą z chęcią wygrzewa się u boku swoich właścicieli, ten zwierzak nie mógł powstrzymać się przed wyjściem na zewnątrz w czasie śnieżnej zamieci.

Pisarka Laura Snider pokazała na swoim Instagramie, co jej mruczek wyrabia podczas zamieci. Gęsto spadający śnieg nie przeszkodził zwierzakowi w szampańskiej zabawie na dworze w środku nocy. Najwyraźniej ten kot, w przeciwieństwie do większości uwielbia mróz!

Monitoring nagrał kota

Domowy monitoring to nie tylko świetny sposób na zabezpieczenie się przed wieloma nieszczęściami. Służy również jako fantastyczne narzędzie do podglądania tego, co wyrabiają nasi czworonożni podopieczni pod naszą nieobecność!

Laura Snider mieszka w Iowa, w West Des Mones. Od jakiegoś czasu pogoda jest tam iście zimowa, do tego stopnia, że władze ostrzegają przed podróżami w niesprzyjających warunkach.

Snider udostępniła na swoim Instagramie krótkie wideo z udziałem jednego ze swoich kotów. Podczas gdy reszta jej podopiecznych grzecznie śpi w środku, jeden z ich braci po prostu nie może oprzeć się pokusie wyjścia na zewnątrz podczas zamieci!

- W Iowa jest zamieć i mój kot ją uwielbia - podpisała krótko filmik na profilu.

Na nagraniu widzimy, jak mruczek fantastycznie się bawi w środku zamieci. Zwierzak kica po całym ganku i próbuje łapać płatki śniegu, widać, że jest bardzo zainteresowany nieznanym mu do tej pory zjawiskiem!

Ostrzeżenie dla mieszkańców. Grasujące wilki zagryzły już jednego psaOstrzeżenie dla mieszkańców. Grasujące wilki zagryzły już jednego psaCzytaj dalej

Szalony kot

Snider napisała również, że kot wygląda, jakby mróz zupełnie go nie wzruszał. Ponadto zarejestrowana przez monitoring sytuacja miała miejsce o 5 nad ranem, bo mruczek tak nalegał na wyjście z domu, że kobieta musiała wstać i go wypuścić.

Jak twierdzi, reszta jej podopiecznych nie wydaje się zainteresowana tym, co dzieje się na zewnątrz. Tylko jeden z jej kotów jest tak zafascynowany spadającym gęsto śniegiem.

Prawdopodobnie jego radość potrwała co najmniej kilka dni - w Iowa w czasie nagrywania wideo panowało zagrożenie pogodowe. Rekord opadów wyniósł aż ponad 15 cm śniegu, a transport został ograniczony do pilnych potrzeb ze względu na niebezpieczeństwo jazdy w tak niesprzyjających warunkach.

Zobacz nagranie:

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

Źródło: dailymail.com

Następny artykuł