Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Miał być szczenięciem pinczera miniaturki. Do dziś nie może uwierzyć, co z niego wyrosło, "Zero szans"
Lena Tomaszewska
Lena Tomaszewska 17.09.2023 12:37

Miał być szczenięciem pinczera miniaturki. Do dziś nie może uwierzyć, co z niego wyrosło, "Zero szans"

Wierzyła, że kupiła pinczera miniaturkę. Po latach musiała przyznać, że ją oszukano
Wierzyła, że kupiła pinczera miniaturkę. Po latach musiała przyznać, że ją oszukano, fot. TikTok/anacsouza91

Scenariusz przebiega następująco: zadowolony właściciel kupuje szczenię wymarzonej rasy, zajmuje się nim latami i wmawia sobie, że wcale nie został oszukany. W końcu nastaje moment, w którym nawet najbardziej ufny opiekun musi przestać wierzyć, że wykapany pitbull, którego ma przed oczami, wcale nie jest łagodnym labradorem, którego sprzedał mu hodowca. Podobny scenariusz przeżyła kobieta, która na TikToku pokazała transformację swojego pinczera miniaturki. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki. Nie mogli uwierzyć, że dała się tak nabrać.

Kobieta kupiła szczenię pinczera miniaturki. W końcu musiała przyznać, że się pomyliła

Studentka stomatologii marzyła o pinczerze miniaturowym. Długo polowała na zwierzę z odpowiedniej hodowli, bowiem nie zależało jej jedynie na rasie pupila. Chciała, żeby pies był naprawdę maleńki.

W niektórych krajach występuje numeracja pinczerów miniaturowych, która wprowadza dodatkowy podział tych zwierząt w zależności od wielkości. Najmniejsze z nich są tzw. pinczery 0, które według hodowców mają ważyć maksymalnie 2,5 kg i mierzyć 15-17 cm. Takie maleństwa są bardzo pożądane wśród kupców, dlatego niektórzy, żeby zarobić, posuwają się do oszustwa.

Ważny apel leśników. Spacerując po lesie musimy być teraz ostrożni! Trudno się od nich opędzić

Kobieta doznała "największego ciosu stulecia". To nie był pinczer miniaturowy

Nieświadoma niczego kobieta wychowywała szczenię, wierząc, że wyrośnie na pinczera zerowego. Długo ignorowała wszystkie znaki, które wskazywały, że została oszukana przez hodowcę. W końcu musiała przyznać przed sobą, że ukochany pupil wcale nie jest maluteńkim pinczerem. Żeby to zauważyć, wystarczyło na niego spojrzeć.

O ile Ana Moreira z łatwością uwierzyła, że maleńkie szczenię, które adoptowała, wyrośnie na najmniejszego pinczera, wystarczyło, że pupil zaczął rosnąć, a prysły wszelkie nadzieje. Nie chodzi nawet o to, że zwierzę nie było pinczerem zero. To kobieta z łatwością by przetrawiła. Problem polegał na tym, że pies wcale nie był pinczerem, a już zwłaszcza – pinczerem miniaturowym.

pinczer miniaturka (1).jpg
Pupil nie był ani pinczerem, ani miniaturką, fot. TikTok/anacsouza91

Zamiast miniaturowego pinczera kobieta adoptowała średniej wielkości kundelka. Na szczęście “pomyłkę” przyjęła ze śmiechem. Nie wiadomo, jak zareagowali inni oszukani przez hodowcę ludzie. Nierzadko zdarza się, że psiaki z podobnych powodów trafiają do schroniska.

Internauci żartują z "zerowego pinczera". "Źle zrozumiałaś"

Niektórzy w komentarzach wyśmiewali kobietę, bo według nich zwierzę ze zdjęcia nawet w dzieciństwie nie przypominało pinczera. Inni twierdzili, że numeracja pinczerów nie ma sensu. Pozostali woleli jednak skupić się na uroczym psiaku i zażartować z całej sytuacji. W końcu nic takiego się nie stało, a zwierzę, mimo że nie jest pinczerem 0, nadal jest kochane przez właścicielkę.

  • Jeśli nie rozumiesz, dziewczyno, zero to liczba genów pinczera, które ma psiak, lol;
  • Bardzo ładny pinczer 15;
  • Pinczer karmelowy czystej krwi i uroczy;
  • Źle zrozumiałaś. Jest w nim zero pinczera - piszą.

Źródło: lastampa.it, amomeupet.org