Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Dobrewiadomosci

Dobrewiadomosci

szczeniaki
31.01.2020 16:23 Szczeniaki zostały porzucone w lesie. Zaopiekował się nimi inny zwierzak, bez jego opieki nie miałyby szans

Szczeniaki, porzucone same w lesie, nie miałyby najmniejszej szansy na przeżycie, gdyby nie ich niespodziewany sprzymierzeniec. Zwierzak na co dzień raczej nie zajmował się ratowaniem innych mieszkańców lasu, postanowił jednak wziąć pod swoją opiekę te zagubione w nim maleństwa. Bardzo szybko usłyszał o nich ktoś, kto mógł podjąć bardziej zdecydowane działania. Ludzie potrafią okazać się okrutni wobec zwierząt, którymi mieli się opiekować. Zamiast się tym zajmować, bardzo często porzucają bezbronne zwierzaki, tak jak porzucone zostały te szczeniaki. Na całe szczęście, zwierzęta mają w sobie o wiele więcej ciepła niż my. To właśnie inne zwierzę sprawiło, że maleństwom udało się przeżyć.

Mężczyna
14.12.2019 21:21 Mężczyzna strzyże bezpańskie psy, żeby szybciej znalazły dom. Zmiana jest niesamowita

Mężczyzna wpadł na wyjątkowy pomysł, by pomóc bezpańskim psiakom przebywającym w schronisku nieco szybciej znaleźć kochające rodziny i dach nad głową. Kiedy jego poczynania ujrzały światło dzienne, niemal natychmiast okrzyknięty został mianem superbohatera. Miłośnik zwierząt zupełnie darmowo strzyże psy. Metamorfozy, których dokonuje, są niewiarygodne. Niektórzy właściciele zwierząt zupełnie pozbawieni są serca i jakichkolwiek uczuć. Wielu z nich zapomina, że nasi czworonożni przyjaciele podobnie jak ludzie mają uczucia i rozumieją, o wiele więcej niż mogłoby się wydawać. Inność w społeczeństwie od zawsze spotyka się krytyką. To właśnie dlatego tak wiele osób decyduje się na porzucenie swojego psa lub oddanie go do przytułku dla zwierząt.