zwierzęta w domu mężczyzny
Źródło: instagram.com/wolfgang2242

Mężczyzna adoptuje ze schroniska schorowane zwierzęta. Zdjęcia z wnętrza jego domu wprawiają w osłupienie

12 Września 2020

Mężczyzna widoczny na zdjęciach to Steve Greig z Denver. Przez całe swoje życie kochał zwierzęta i starał się im pomagać. Sądzi, że każde z nich zasługuje na miłość i opiekę. Z tego względu postanowił zapewnić ją tym, nad którymi nikt inny by się nie pochylił. Pomaga starym i schorowanym stworzeniom, które inni porzucili. Obecnie pod jego opieką znajduje się aż 9 takich istot.

Mężczyzna adoptuje zwierzęta, których nikt inny by nie przygarnął. Większość osób, które wybierają sobie pupila, chce pięknego, zdrowego i jak najmłodszego czworonoga. Mało kto interesuje się losem psów starych i schorowanych, czy zwierzętami gospodarczymi. Wiele z nich dużą część swojego życia spędza w schronisku lub domu tymczasowym. Brakuje im miłości i kontaktu z człowiekiem. Każdemu psu zależy na nawiązaniu relacji z opiekunem. Choć krótkie spotkania z pracownikami takich placówek podnoszą je na duchu, marzą o stałym domu.

Co powiedziałby Twój pies, gdyby potrafił mówić? Oto wideo, które poruszy każdego opiekuna zwierzątCo powiedziałby Twój pies, gdyby potrafił mówić? Oto wideo, które poruszy każdego opiekuna zwierzątCzytaj dalej

Mężczyzna zajmuje się starymi i schorowanymi zwierzakami

Od dzieciństwa kochał zwierzęta i miał do nich dobrą rękę. Gdy tylko wyprowadził się z domu rodzinnego, przygarnął ze schroniska kilka zwierzaków. Jakiś czas później odszedł jego ulubieniec.

-Nie mogłem sobie z tym poradzić przez parę dobrych miesięcy. Wiedziałem, że jedyne, co mogę zrobić, to dobry uczynek, że życia swojemu ukochanemu psu i tak już nie przywrócę - stwierdził mężczyzna.

Postanowił więc pomóc innym czworonogom. Od razu poszedł do schroniska i adoptował chihuahuę, który chorował na serce. Obecnie pod jego opieką znajduje się 9 psów, świnia, dwa kurczaki, dwie kaczki i dwa koty. Każde ze zwierząt, bez jego pomocy byłoby skazane na cierpienia i śmierć w samotności.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Niemowlę zostało uwięzione w płonącym domu. Znikąd nie było pomocy, nagle wydarzyła się wzruszająca rzecz
2. Myślały, że w pobliskich krzakach jęczy pies. Po sprawdzeniu natychmiast wezwały służby
3. Skandaliczne sceny z monitoringu ujawniły zachowanie opiekunki do zwierząt. Właścicielka tonęła we łzach

Mężczyzna kocha każde zwierzę, którym się opiekuje

Opieka nad chorymi i często niepełnosprawnymi zwierzakami nie należy do najprostszych. Życie mężczyzny jest pełne wyrzeczeń. Każdy metr przestrzeni w swoim dużym domu oddał do dyspozycji zwierzakom. Część z nich śpi w jego sypialni. Steve codziennie wstaje o 5 rano, by przygotować jedzenie dla swoich pupili. Wiele z nich wymaga przestrzegania specjalistycznej diety, część trzeba karmić. Nawet wyjście na spacer z tak dużą grupą psów o różnych potrzebach stanowi spore wyzwanie. Mężczyzna opłaca także wizyty weterynaryjne każdego ze stworzeń znajdujących się pod jego opieką. Co ważniejsze jednak, nie faworyzuje żadnego z nich, otaczając wszystkie najlepszą możliwą opieką i dając im masę czułości.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zgubiła obrączkę zaraz po ślubie. Niewiarygodne, gdzie znalazła ją kilka dni przed 40. rocznicą
  2. Dlaczego pies wymiotuje? Podpowiadamy, jak rozpoznać przyczynę i pomóc zwierzakowi
  3. Chłopiec był pewny, że już nigdy nie zobaczy swojego zaginionego kota. 7 miesięcy później dzieje się najpiękniejsza rzecz
  4. Lwy całe życie spędziły zamknięte w cyrku. Nagrano moment, gdy po raz pierwszy stanęły na trawie
  5. Shiba inu zażądał pieszczot w przesłodki sposób. Właściciel nie miał serca odmówić
  6. Zrobiły zdjęcie, nie zauważyły jednego szczegółu. Aż ciarki przechodzą

źródło: webniusy.pl

Następny artykuł