Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Mężczyzna mył szyby w wielkim wieżowcu. Kot od razu dołączył do zabawy
Łucja Jureczko
Łucja Jureczko 10.09.2019 12:07

Mężczyzna mył szyby w wielkim wieżowcu. Kot od razu dołączył do zabawy

mężczyzna
fot.instagram/rinatakei

Mężczyzna mył szyby w wielkim wieżowcu. Nie spodziewał się, że jego zwyczajny dzień w pracy umili pewien czworonożny kolega. Kot, który zobaczył mężczyznę za oknem zareagował w najlepszy możliwy sposób. Filmik jest uroczy!

Jak wyobrażacie sobie swój idealny dzień w pracy? Żeby szybko zleciał, szef się nie czepiał i do domu, odpoczywać? Zapewne tak, a co gdyby Twój dzień umilił Ci kot? Już brzmi lepiej! Ten mężczyzna zdecydowanie miał lepszy dzień, gdy zobaczył co dzieje się za jednym z okien, które myje.

Mężczyzna mył szyby w wielkim wieżowcu

Rina Tekei mieszka w Londynie i jest mamą dwóch pięknych kotów, 4-letniej Guinness i 3-letniej Pimms. Uwielbia patrzeć na swoje kocie dzieci, kiedy jedzą, śpią, mruczą a tym bardziej, kiedy się bawią. Guinness ma dość nietypowe hobby. W przeciwieństwie do większości kotów, które wybiorą sen i jedzenie ponad wszystko, ten kot uwielbia patrzeć, gdy ktoś myje okna! Mężczyzna wykonujący swoją pracę na pewno też był zachwycony.

Kiedy pewnego dnia mężczyzna mył okna w wielkim wieżowcu, w jednym z apartamentów ujrzał czarnego kota. Guinness najpierw bacznie obserwowała mężczyznę, a gdy ten zniżył się lekko i podjechał do okna, zaczął zbierać nadmiar wody w szybie, kot wystartował do zabawy. Kot dzielnie polował na myjkę do okien, była to dla niego najlepsza zabawa. Mężczyzna również był zachwycony. Filmik jest naprawdę wspaniały! Gdy córka właścicielki kotów również zainteresowała się dziwnym człowiekiem za oknem, ten zaczął robić głupie miny.

Kot poprawił mężczyźnie dzień w pracy

Kto z nas nie chciałby być na miejscu tego mężczyzny, kiedy to ciężki i nudny dzień w pracy umila ci polujący na ciebie, a właściwie na twoją myjkę do okien, kot. Guinness z utęsknieniem wypatruje powrotu swojego ulubionego pracownika i nie może doczekać się, aż znów razem się pobawią!

Dlaczego kot tak bardzo chce się bawić? Czy to ten konkretny mężczyzna miał coś w sobie? Koty uwielbiają polować i wie o tym na pewno każdy kto choć przez chwilę w swoim domu gościł kota. Wędki, jeżdżące myszki, piłki, a nawet nasze stopy czy palce są dla kota idealną ofiarą, którą trzeba upolować. Guinness najwyraźniej bardzo chciała posiąść myjkę do okien.

Jak bawić się z kotem?

Jak bawić się z kotem? Jest kilka prostych sposobów. Przede wszystkim zakupcie wędkę. Nawet najbardziej odporny na zabawę kot może się do niej przekonać. W sieci znajdziemy wiele różnych sposobów na zrobienie samodzielnie zabawek dla kota. Możemy także dodatkowo włożyć do środka lub popsikać je kocimiętką.

Jeden z prostych przykładów na samodzielnie wykonaną zabawkę to kartonowe pudełko np. po pizzy, w której wycinamy kilka okrągłych otworów, do środka wrzucamy piłeczkę i pudełko zamykamy. Kot będzie wkładał w otwory łapki, aby złapać zabawkę, jednak szybko zda sobie sprawę, że to nie będzie takie proste. A wy jak bawicie się ze swoimi kotami?

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

Wyświetl ten post na Instagramie.

23/06/2019 Happy Sunday! ・ The third & final installment of this series. Unusually, Guinness can watch and play with his window cleaning friends from the living room narrow window. They play together and when the man moves away, Guinness calls out and taps at the window. It’s so nice that the man comes back for one final play before he carries on with his work. Cute! ・ To see the full version, please check out my YouTube channel! #愛猫ギネスと窓拭きおじさん ⑤⑨ ・ Enjoy the rest of your weekend! ・ ・ 今回の窓拭きでは、 こんなシーンも撮ってみました。 おじさんの姿を見つけて、 おててで窓を擦りながら呼び込むギネスくんと、 お掃除中なのに応えてくれるおじさん。笑 しかも2回も。優しい!! 臨時で遊んでもらえてラッキーだったのに、 まだ行って欲しくなかったのか、 おじさんが去って行くのを見て、 悲しそうにニャーーと鳴く王子???? 凪くん(8キロ????)を片手で抱っこしながら 撮ったので腕がプルプルでした。笑 ・ フルバージョンはYouTubeへアップしています。 #愛猫ギネスと窓拭きおじさん ⑤⑨ ・ よろしければ是非♬ 引き続き皆さま素敵な週末を! ・ ・ #ギネスくん

Post udostępniony przez Rina Takei (@rina_takei)

Zwierzak jest zachwycony, gdy tylko widzi mężczyznę!

mężczyzna

Mężczyzna, gdy tylko widzi kota od razu podjeżdża do szyby.

mężczyzna

Kot bacznie obserwuje pracownika zza szyby.

mężczyzna

Widać, że kot jest bardzo zainteresowany tym, co dzieje się po drugiej stronie szyby.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zaprosił ubogiego do baru. Na miejsce przyjechała policja
  2. Skulony pies leżał na środku ruchliwej autostrady. Nie mógł się ruszyć
  3. W upalny dzień zostawiła psa w samochodzie. Policjant kazał jej samej usiąść w rozgrzanym aucie
  4. Kot od 7 lat mieszka na drzewie. Prawie w ogóle z niego nie schodzi
  5. Skulony pies leżał na środku ruchliwej autostrady. Nie mógł się ruszyć
  6. Najpierw dziwne piski, potem błagalne wycie. Kobieta usłyszała dźwięki dochodzące spod ziemi, szybko podjęto interwencję