mężczyzna z psem, kobieta z psem
Źródło: youtube.com/Daily Mail

Rodzina niedawno straciła psa. Mąż postanowił zaskoczyć żonę, wideo wywołuje morze łez

18 Grudnia 2020

Utrata zwierzaka zawsze jest bardzo bolesna. Przekonała się o tym pewna rodzina, która niestety jakiś czas temu pożegnała ukochanego psa. Wszyscy byli zdruzgotani, ale najbardziej chyba mama, której pupil był wyjątkowo bliski. Jej mąż postanowił więc, że musi pomóc w uporaniu się z żałobą.

Głowa rodziny uznała, że musi pomóc jakoś najbliższym pogrążonym w żałobie. Mąż i ojciec postanowił, że zaskoczy wszystkich najlepszą niespodzianką na świecie! Do pomocy zaangażował swoją córkę i poprosił ją, by wszystko nagrała. Wideo porusza do łez!

Mąż zaskoczył żonę

Mężczyzna postanowił, że pomoże żonie poradzić sobie z utratą ukochanego psa, poprzez podarowanie jej... kolejnego psa. I to nie jednego - postanowił od razu zaadoptować dwa szczeniaczki!

Do pomysłu zaangażował wcześniej niczego niepodejrzewającą córkę. Poprosił ją, by pomogła mu zaskoczyć mamę, a przy okazji wszystko nagrała.

Na nagraniu widzimy, jak mężczyzna wyciąga z samochodu dwa urocze szczeniaki. Nastolatka nagrywająca telefonem przebieg akcji nie mogła przestać się śmiać. Nie wierzyła, że tata naprawdę zorganizował taką niespodziankę!

W kółko powtarza, że nie może uwierzyć, nawet gdy dostaje na ręce jednego ze szczeniaków. Jednak najlepsze miało dopiero nadejść!

Oburzające działanie urzędnika. Odebrał budy bezdomnym psomOburzające działanie urzędnika. Odebrał budy bezdomnym psomCzytaj dalej

Najpiękniejsza niespodzianka

Przeszczęśliwa dziewczyna nie przestaje chichotać, gdy podchodzi do drzwi wejściowych i czeka, aż jej mama otworzy. Widać, że nie może się doczekać jej reakcji. Kiedy kobieta w końcu pojawia się w drzwiach, jest kompletnie zaskoczona!

Kiedy tylko zobaczyła szczeniaka, najpierw pyta nie dowierzając, o co chodzi. Już po chwili widać, jak jej wyraz twarzy się zmienia i nie może się powstrzymać od płaczu!

Wzruszona mama od razu wzięła szczeniaka na ręce i zaczęła płakać i krzyczeć z radości. Nie wiedziała jeszcze, że to dopiero połowa niespodzianki, a jej mąż cicho zakradł się do domu z drugim psiakiem na rękach.

Kobieta nie mogła się uspokoić i widać, że jest naprawdę szczęśliwa, a kiedy w końcu odwraca się do męża, nawet nie zauważa, że trzyma on drugiego szczeniaka! Dopiero za drugim razem dotarło do niej, co się dzieje i aż krzyknęła z zaskoczenia.

Biedna, zaskoczona mama nie może się uspokoić, mąż sprawił jej najpiękniejszą niespodziankę na świecie. Choć ból po poprzednim zwierzaku na pewno jeszcze długo nie minie, przynajmniej teraz rodzina znów będzie miała o kogo się troszczyć. Wideo z całej akcji znajdziecie poniżej, gwarantujemy łzy wzruszenia i szeroki uśmiech!

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Zwierząt:

źródło: youtube.com

Następny artykuł