tata przy foteliku dziecka
Źródło: youtube.com/Gerald Wilburn

Tata uderzył w fotelik dziecka. Od razu zainterweniował kot, jest nagranie

19 Grudnia 2020

Tata z nagrania postanowił sprawdzić czujność domowego kota. Test był prosty - mężczyzna udawał, że chce zrobić krzywdę leżącemu w foteliku bobasowi. Kiedy tylko podniósł na niego rękę, mruczek wkroczył do akcji, a wszystko zostało nagrane!

Pojawienie się dziecka w domu, w którym mieszkają już zwierzęta może wydawać się problematyczne. Jednak wystarczy odpowiednio przygotować zwierzaka na przybycie nowego członka rodziny. Ci rodzice postanowili jednak pójść o krok dalej i nauczyć ich kota, jak zachować się, gdyby ktoś chciał skrzywdzić ich dziecko.

Tata udaje, że robi dziecku krzywdę

Mężczyzna postanowił przygotować kota do roli opiekuna dziecka. Jak widać na nagraniu, rezultaty są imponujące!

Widzimy, jak tata siedzący w salonie przy foteliku kilka razy uderza w jego krawędź, tuż obok malucha. Robi to bardzo delikatnie i zerka w bok, poza kadr jakby na coś czekał.

Po chwili okazuje się na co, a właściwie na kogo. Do pokoju wkracza bowiem zaniepokojony kot i od razu podchodzi do mężczyzny patrząc, co najlepszego wyrabia jego opiekun.

Widać, że nie spodobało mu się to, co zobaczył, bo od razu rzuca się na rękę "atakującą" dziecko. Jednak ojciec wcale nie przestaje uderzać w kołyskę, a to już zupełnie rozwścieczyło kota!

Kupiła domek z piernika i prawie dostała zawału. Ktoś już w nim mieszkałKupiła domek z piernika i prawie dostała zawału. Ktoś już w nim mieszkałCzytaj dalej

Test czujności dla kota

Mruczek podjął jeszcze jedną próbę zatrzymania opiekuna, jednak również bez powodzenia. Za trzecim razem postanowił, że nie może pozwolić na to, by dziecku stała się krzywda i z całą siłą rzuca się na rękę mężczyzny!

Tym razem użył więcej siły i pazurów, ale ojciec na tym nie zakończył treningu dla kota. Za każdym razem zwierzak był coraz bardziej zdenerwowany i raz za razem atakował rękę pana.

Z boku ta sytuacja może wyglądać niezrozumiale, ale sprytny rodzic postanowił w ten sposób nauczyć kota, by bronił malucha, w razie gdyby działa mu się krzywda. Zwierzak, myśląc, że opiekun bije bezbronne dziecko od razu zareagował najlepiej, jak potrafił.

W komentarzach pod filmikiem internauci są pełni podziwu, nie tylko dla walecznego kota, ale i dla taty, który wpadł na tak sprytny pomysł. Jak widać, nie tylko psy potrafią bronić domowników!

Oby przeprowadzony trening nigdy nie musiał zostać przetestowany w prawdziwym życiu - jednak na wszelki wypadek warto się upewnić, że zwierzak stanie w obronie członków swojej rodziny.

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Zwierząt:

źródło: youtube.com

Następny artykuł