marta kaczynska
Źródło: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Wielka radość w domu Marty Kaczyńskiej. Córka z nagrodami w zawodach jeździeckich. „Bardzo dobre zakończenie roku 2020”

23 Grudnia 2020

W rodzinie Marty Kaczyńskiej zapanowała wielka radość. Wygląda na to, że ukochany przyjaciel córki prawniczki, Martyny, koń Kamelot jest w tej chwili w lepszej formie niż kiedykolwiek wcześniej. Dziewczynka świętuje wielki sukces, chwaląc się wideo w sieci!

Córka Marty Kańczyńskiej, Martynka pochwaliła się wspaniałą nowiną. Jej ukochany koń wrócił już do pełni sił, choć to nie było takie oczywiste. Zwierzak keszcze niedawno musiał przejść poważną operację, a teraz znów dzielnie walczy z nastolatką o miejsca na podiach.

Sukcesy córki Marty Kaczyńskiej

Kamelot to 16-letni wałach, ukochany koń Martyny Dubienieckiej. Choć już nieco sędziwy, to wciąż jest pełen energii i razem z córką Marty Kaczyńskiej brał udziały w niezliczonych konkursach jeździeckich, zajmując przy tym miejsca na podiach.

To wspaniały zwierzak, o którego jeszcze niedawno bardzo się martwiono. Musiał on bowiem przejść niebezpieczną operację. Wygląda jednak na to, że po przerwie w ćwiczeniach dobrze się zregenerował, by móc wziąć udziały w kolejnych zawodach jeździeckich w skokach przez przeszkody.

Córka Marty Kaczyńskiej niedawno, tj 21 grudnia, pochwaliła się na swoim Instagramie niezwykłym sukcesem. Razem z Kamelotem brała udział w kilku konkursach, i to rangi międzynarodowej! Na udostępnionych nagraniach widzimy, jak nastolatka i jej koń dzielnie i w wielkim stylu pokonują tor przeszkód.

- Ostatnie zawody w tym roku uważam za bardzo udane! W czwartek jechaliśmy konkurs zwykły 120 cm w którym zajęliśmy 1 miejsce! - chwali się Martyna na Instagramie. - W piątek jechaliśmy konkurs dwufazowy 120cm, w którym znowu zajęliśmy 1 miejsce! Szok! W sobotę Kamelot miał wolne od startów i pojechaliśmy rano na tor, a później Kamelot miał masaż derką.

Adoptowała suczkę z pseudohodowli, kolejny raz ruszyła na pomoc zwierzętom. Izabela Zeiske z Adoptowała suczkę z pseudohodowli, kolejny raz ruszyła na pomoc zwierzętom. Izabela Zeiske z "Gogglebox. Przed telewizorem" o nowych wyzwaniachCzytaj dalej

Córka Kaczyńskiej z nagrodami

Z Instagrama Martyny Dubienieckiej dowiadujemy się także, że córka prawniczki potrafi z podniesioną głową i uśmiechem na twarzy zająć także i inne miejsca w konkursach.

- W niedziele jechaliśmy finał małej rundy 125cm w którym niestety mieliśmy zrzutkę. Ale czasem 3 miejsce też jest ok! - relacjonuje Martynka na Instagtamie. - Jestem z tych zawodów BARDZOO zadowolona, ponieważ Kamelot świetnie skakał a zawody były rangi międzynarodowej (CSI**)! Bardzo dobre zakończenie roku 2020!.

Pod postem nastolatki na Instagramie posypało się mnóstwo gratulacji. Również się do nich przyłączamy, życząc kolejnych sukcesów.

Zobacz nagranie:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Zwierząt:

Źródło: Instagram/martynadubieniecka

Następny artykuł