Swiatzwierzat.pl

ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Wielka radość w domu Marty Kaczyńskiej. Córka z nagrodami w zawodach jeździeckich. "Bardzo dobre zakończenie roku 2020"

24 Marca 2022

Autor tekstu:

Ewa Nalepa

Córka Marty Kańczyńskiej, Martynka pochwaliła się wspaniałą nowiną. Jej ukochany koń wrócił już do pełni sił, choć to nie było takie oczywiste. Zwierzak keszcze niedawno musiał przejść poważną operację, a teraz znów dzielnie walczy z nastolatką o miejsca na podiach.

Sukcesy córki Marty Kaczyńskiej

Kamelot to 16-letni wałach, ukochany koń Martyny Dubienieckiej. Choć już nieco sędziwy, to wciąż jest pełen energii i razem z córką Marty Kaczyńskiej brał udziały w niezliczonych konkursach jeździeckich, zajmując przy tym miejsca na podiach.

To wspaniały zwierzak, o którego jeszcze niedawno bardzo się martwiono. Musiał on bowiem przejść niebezpieczną operację . Wygląda jednak na to, że po przerwie w ćwiczeniach dobrze się zregenerował, by móc wziąć udziały w kolejnych zawodach jeździeckich w skokach przez przeszkody.

Córka Marty Kaczyńskiej niedawno, tj 21 grudnia, pochwaliła się na swoim Instagramie niezwykłym sukcesem. Razem z Kamelotem brała udział w kilku konkursach, i to rangi międzynarodowej! Na udostępnionych nagraniach widzimy, jak nastolatka i jej koń dzielnie i w wielkim stylu pokonują tor przeszkód.

- Ostatnie zawody w tym roku uważam za bardzo udane! W czwartek jechaliśmy konkurs zwykły 120 cm w którym zajęliśmy 1 miejsce! - chwali się Martyna na Instagramie. - W piątek jechaliśmy konkurs dwufazowy 120cm, w którym znowu zajęliśmy 1 miejsce! Szok! W sobotę Kamelot miał wolne od startów i pojechaliśmy rano na tor, a później Kamelot miał masaż derką.

Córka Kaczyńskiej z nagrodami 

Z Instagrama Martyny Dubienieckiej dowiadujemy się także, że córka prawniczki potrafi z podniesioną głową i uśmiechem na twarzy zająć także i inne miejsca w konkursach.

- W niedziele jechaliśmy finał małej rundy 125cm w którym niestety mieliśmy zrzutkę. Ale czasem 3 miejsce też jest ok! - relacjonuje Martynka na Instagtamie.- Jestem z tych zawodów BARDZOO zadowolona, ponieważ Kamelot świetnie skakał a zawody były rangi międzynarodowej (CSI**)! Bardzo dobre zakończenie roku 2020!.

Pod postem nastolatki na Instagramie posypało się mnóstwo gratulacji. Również się do nich przyłączamy, życząc kolejnych sukcesów. 

Zobacz nagranie:

[EMBED-3440]

Źródło: Instagram/martynadubieniecka

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy i ich zwierzęta

Agnieszka Woźniak-Starak przestraszyła się nie na żarty. Teraz przestrzega właścicieli psów
Czytaj więcej >

Gwiazdy i ich zwierzęta

Piotr Rubik wydał majątek na psa z pseudohodowli. Kwota przyprawia o zawrót głowy
Czytaj więcej >

Gwiazdy i ich zwierzęta

Zofia Zborowska w żałobie. Straciła najwierniejszego przyjaciela, cała rodzina żegna Ziutka
Czytaj więcej >

Gwiazdy i ich zwierzęta

Filip Chajzer kupił psa. Ma niezwykłą zdolność, idealnie nadaje się do tropienia trufli
Czytaj więcej >

Gwiazdy i ich zwierzęta

Anna Karwan pochwaliła się owczarkiem australijskim. Czy kupowanie rasowych psów to snobizm?
Czytaj więcej >

Gwiazdy i ich zwierzęta

Królowa Elżbieta II tuż przed śmiercią złamała rodzinną tradycję. Zrobiła to z miłości do zwierząt
Czytaj więcej >
Ewa Nalepa

Redaktor portalu swiatzwierzat.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]