marta kaczyńska i martyna dubieniecka na koniu
Źródło: LUKASZ GAGULSKI/East News/ instagram.com/martynadubieniecka/

Poważne problemy w rodzinie Marty Kaczyńskiej. Córka prawniczki musiała podjąć trudną decyzję

4 Grudnia 2020

Nie ma dobrych wieści z rodziny Marty Kaczyńskiej - ona i jej krewni musieli podjąć niełatwe decyzje w sprawie leczenia. Bliski sercu 13-letniej Martyny koń poważnie cierpiał. Córka prawniczki niecierpliwie czeka, co będzie się dalej działo z jej zwierzakiem i czy będzie mogła brać udział w kolejnych zawodach.

Ukochany koń 13-letniej Martyny Dubienieckiej, córki Marty Kaczyńskiej poważnie cierpiał - wdała się u niego groźna infekcja. Trzeba było podjąć szybkie działania, by poprawić los zwierzęcia. Co będzie się działo dalej?

Udawała, że zasnęła. Wtedy jej golden retriever udowodnił, że jest najlepszym przyjacielemUdawała, że zasnęła. Wtedy jej golden retriever udowodnił, że jest najlepszym przyjacielemCzytaj dalej

Szybka decyzja w niebezpiecznej sprawie

O całej sprawie poinformowała Martyna. Jej koń o imieniu Kamelot cierpiał na schorzenie zwane grudą. Taka gruda pojawia się na skórze w okolicach pęcin.

To dość poważna infekcja, wynikająca ze starości zwierzęcia. Kamelot to 16-letni wałach, który nie jest tak odporny na choroby jak kiedyś.

Córka bratanicy Jarosława Kaczyńskiego musiała wraz z rodziną podjąć szybką decyzję o zaprzestaniu treningów i leczeniu konia.

Na szczęście wygląda na to, że leczenie się powiodło i z Kamelotem jest już o niebo lepiej. Czeka go teraz odpoczynek po chorobie i rehabilitacja.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Wyjątkowy koń

Kamelot to ukochany koń Martyny, córki Marty Kaczyńskiej. Razem zajmowali podia w różnych konkursach jeździeckich.

Niewątpliwe jest, że gdy koń znów będzie w formie, będzie brał udział w kolejnych niesamowitych konkursach. Razem z córką prawniczki z pewnością będzie zwyciężał w nadchodzących zawodach.

- Dzięki Kamelotowi udało mi się zdobyć 2 klasę sportową, pojechać pierwsze zawody międzynarodowe + wygrać konkurs na Cavaliadzie, wygrać dużo zawodów ogólnopolskich i regionalnych (30+) i spełnić dużo marzeń - pisze na swoim Instagramie Martyna Dubieniecka.

Córka Marty Kaczyńskiej wspomina też, że Kamelota posiada już ponad rok. Jest niezwykle dumna ze swojego wierzchowca.

Niedługo koń wróci do formy, a jak się dowiadujemy, za kilka miesięcy Kamelot będzie miał kumpla. Niedługo córka prawniczki dostanie nowego konia!

Zobacz zdjęcie:

Wyjątkowe schronisko dla skrzywdzonych psów. Część nie jest w stanie same chodzićWyjątkowe schronisko dla skrzywdzonych psów. Część nie jest w stanie same chodzićCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

źródło: se.pl

Następny artykuł