Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Gwiazdy i ich zwierzęta > Poważne problemy w rodzinie Marty Kaczyńskiej. Córka prawniczki musiała podjąć trudną decyzję
Ewa Nalepa
Ewa Nalepa 04.12.2020 01:00

Poważne problemy w rodzinie Marty Kaczyńskiej. Córka prawniczki musiała podjąć trudną decyzję

marta kaczyńska i martyna dubieniecka na koniu
LUKASZ GAGULSKI/East News/ instagram.com/martynadubieniecka/

Ukochany koń 13-letniej Martyny Dubienieckiej, córki Marty Kaczyńskiej poważnie cierpiał - wdała się u niego groźna infekcja. Trzeba było podjąć szybkie działania, by poprawić los zwierzęcia. Co będzie się działo dalej?

Szybka decyzja w niebezpiecznej sprawie

O całej sprawie poinformowała Martyna. Jej koń o imieniu Kamelot cierpiał na schorzenie zwane grudą. Taka gruda pojawia się na skórze w okolicach pęcin.

To dość poważna infekcja, wynikająca ze starości zwierzęcia. Kamelot to 16-letni wałach, który nie jest tak odporny na choroby jak kiedyś.

Córka bratanicy Jarosława Kaczyńskiego musiała wraz z rodziną podjąć szybką decyzję o zaprzestaniu treningów i leczeniu konia.

Na szczęście wygląda na to, że leczenie się powiodło i z Kamelotem jest już o niebo lepiej. Czeka go teraz odpoczynek po chorobie i rehabilitacja.

Wyjątkowy koń

Kamelot to ukochany koń Martyny, córki Marty Kaczyńskiej. Razem zajmowali podia w różnych konkursach jeździeckich.

Niewątpliwe jest, że gdy koń znów będzie w formie, będzie brał udział w kolejnych niesamowitych konkursach. Razem z córką prawniczki z pewnością będzie zwyciężał w nadchodzących zawodach.

- Dzięki Kamelotowi udało mi się zdobyć 2 klasę sportową, pojechać pierwsze zawody międzynarodowe + wygrać konkurs na Cavaliadzie, wygrać dużo zawodów ogólnopolskich i regionalnych (30+) i spełnić dużo marzeń - pisze na swoim Instagramie Martyna Dubieniecka.

Córka Marty Kaczyńskiej wspomina też, że Kamelota posiada już ponad rok. Jest niezwykle dumna ze swojego wierzchowca.

Niedługo koń wróci do formy, a jak się dowiadujemy, za kilka miesięcy Kamelot będzie miał kumpla. Niedługo córka prawniczki dostanie nowego konia!

Zobacz zdjęcie:

źródło: se.pl