Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Koty > Mama myślała, że się rozpłynie, widząc co kot robi z jej córeczką. Od razu chwyciła za telefon
Kamila Sabatowska
Kamila Sabatowska 24.03.2023 14:33

Mama myślała, że się rozpłynie, widząc co kot robi z jej córeczką. Od razu chwyciła za telefon

None
tiktok/pubity

Czarno-biały kot potrafi nieźle zaskoczyć swoją rodzinę. Kiedy kilkuletnia córka zawołała mamę do sypialni, kobieta wprost nie mogła uwierzyć w to, co widzi na własne oczy. Nie spodziewała się, że mruczek sprawdzi się w roli masażysty. Od razu chwyciła za telefon i nagrała całą sytuację. 

Mimo że to psy uchodzą za najbardziej towarzyskie zwierzęta domowe, a koty z reguły wolą podążać własnymi ścieżkami, ten mruczek udowodnił, że zdarzają się wyjątki od reguły. Trudno uwierzyć w to, jak potraktował kilkuletnią dziewczynkę. 

Kot zajął się kilkuletnią dziewczynką

Na nagraniu, które w ostatnim czasie trafiło do sieci, sprytny mruczek zaprezentował swoje umiejętności manualne. “Weź głęboki oddech” - słyszymy na samym początku nagrania głos dziewczynki dobiegający z sypialni.

Kiedy mama dziecka weszła do pokoju, zobaczyła swoją córkę leżącą na brzuszku na łóżku. Natomiast nad nią stał ich czarno-biały kot.  Ich pupil zafundował kilkulatce prawdziwy masaż pleców. Całe szczęście, że intuicja podpowiedziała jej, by chwycić za telefon. Dzięki temu materiał stał się prawdziwym hitem w sieci.

- Moja córka wyszła spod prysznica i krzyknęła, żebym szybko przyszła do jej pokoju. Weszłam do sypialni i zobaczyłam to - czytamy w opisie do udostępnionego w sieci nagrania.

Ratują zwierzęta z rąk oprawców. Proszą o Twoje 1,5%

Dla kogo koci masaż?

Dziewczynka leżąca na łóżku mogła poczuć się jak w prawdziwym spa. Po kąpieli kotek postanowił sprawić jej masaż. Po prostu wszedł na jej plecki swoimi przednimi łapkami i jak prawdziwy fachowiec zaczął nimi zwinnie przebierać. 

Można się domyślać, że sprawiło jej to wiele przyjemności, ponieważ zachowaniem mruczka chciała się pochwalić również przed mamą. Czy może być coś piękniejszego niż świetna relacja pomiędzy osobą, która kochasz najbardziej na świecie, a pupilem? 

Nagranie kończy się w momencie, kiedy oboje patrzą w stronę kamery wzrokiem, jaki mógłby świadczyć o tym, że zdecydowanie przeszkodził im w poważnych czynnościach. Niestety nie wiadomo, czy to pierwszy raz, gdy kotek tak doskonale odnalazł się w roli masażysty, czy kiedyś dał już popis swoich umiejętności. Jedno jest pewne - za taką usługę niewątpliwie należy mu się solidna porcja ulubionego przysmaku.

 

@pubity The way they STARE at the end 😭😭😭 (Amy E. via @ViralHog) #pubity ♬ original sound - Pubity - Entertainment

 

Internauci zachwycili się kocim masażystą

Nagranie kota masującego plecki dziewczynki szybko obiegło internet. Użytkownicy sieci nie tylko zachwycają się relacją zwierzaka i kilkulatki, ale również są pełni podziwu, że zwierzak wpadł na ten pomysł. Wiele ciepłych słów pod ich adresem przekazują za pośrednictwem zamieszczonych pod nagraniem komentarzy.

- Chwileczkę! Jak ona przekonała kota, żeby zrobił jej masaż, mój tylko cały czas próbuje mnie przestraszyć - pisze jedna z internautek.

- Wie, jak się ustawić - dodaje druga. 

- To dosłownie najpiękniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek zobaczyłam - podsumowuje kolejna.

A czy wam zdarzyło się kiedyś załapać na masaż od mruczka? A może nauczyliście zwierzaka wykonywać go na specjalną komendę?

źródło: tiktok

Wideo ku przestrodze. Golden retriever zjadł cukierka z marihuaną, efekty były natychmiastowe
Hudson to golden retriever, który po powrocie ze spaceru zaczął się bardzo nietypowo zachowywać. Jego opiekunowie byli przekonani, że pies się czymś zatruł. Kiedy odkryli, co tak naprawdę mu się stało, bezpośrednio zwrócili się do osoby, która była winna jego zatruciu. Nie uwierzycie, co ich pupil znalazł i zjadł przed domem.Nagranie, na którym widać zachowanie golden retrievera dotarło do użytkowników TikToka na całym świecie. Pies zachowuje się w bardzo nietypowy jak na niego sposób. Choć opiekunowie opowiedzieli całą historię jego zatrucia w dość zabawny sposób, na początku ewidentnie nie było im do śmiechu.
Czytaj dalej
Jest techniczką weterynarii. Wskazała 4 rasy psów, które są najgorszymi pacjentami
Użytkowniczka TikToka, która jest techniczką weterynarii, w jednym z udostępnionych przez siebie filmików wskazała 4 rasy psów, jakie jej zdaniem są najgorszymi pacjentami. Uważa, że to właśnie z nimi najtrudniej pracuje się specjalistom. Trzeba przyznać, że niektóre z nich mogą zaskoczyć miłośników czworonogów.Każda rasa ma swoją specyfikę, nie tylko w kwestii wyglądu, ale także zachowania. Osoba, która ma do czynienia z wieloma z nich na co dzień, bez problemu potrafi określić na podstawie ich zachowania, czego można spodziewać się po poszczególnych rasach. Warto zaznaczyć, że w Polsce w powszechnym użyciu stosuje się często określenie technika weterynaryjnego wymiennie z asystentem weterynarii. Na potrzeby bieżącego artykułu również będziemy stosować wyżej wymienioną nomenklaturę jako oznaczenie tego samego stanowiska.
Czytaj dalej