Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Inne zwierzęta > Magia świąt inna niż dotąd. Osierocony szop pracz dostał swój pierwszy prezent pod choinkę
Kamila Sabatowska
Kamila Sabatowska 06.12.2022 14:15

Magia świąt inna niż dotąd. Osierocony szop pracz dostał swój pierwszy prezent pod choinkę

szop pracz
tiktok/tows_and_tails

Poznajcie Crystal - samicę szopa pracza, który wychował się w warunkach domowych. Maluch stracił mamę tuż po narodzinach, lecz na szczęście trafił pod opiekę rodziny, która odmieniła jego los. Zakochani w nim bez pamięci właściciele nagrali, jak zareagował na swój pierwszy prezent pod choinkę.

Mimo, iż hodowla szopa pracza w warunkach domowych jest absolutnie niezalecana, to osobniki, które trafiają do adopcji to zazwyczaj te, które zostały odłowione z lasów z powodu choroby lub sieroctwa. Samiczka o imieniu Crystal jest jednym z wyjątkowych przypadków. Zwierzę zamieszkało wraz z ludzką rodziną na skutek utraty matki.

Osierocony szop pracz dostał znalazł pod choinką prezent

Wszyscy miłośnicy zwierzaków zazwyczaj dbają o to, aby pod choinką wraz z prezentami dla najbliższych znalazł się upominek także dla ich ukochanego pupila. Innego scenariusza nie wyobrażali sobie także ci ludzie, którzy zajęli się szopem, który stracił swoją mamę tuż po narodzinach. Choć do tej pory życie nie oszczędzało tego osieroconego stworzenia, w końcu nadszedł czas, by przeżyło swój najlepszy okres.

Reakcję zwierzaka na prezenty, które czekały na niego pod świątecznym drzewkiem, nagrali i zamieścili w sieci. Mina zwierzaka już na samym początku jest rozbrajająca.

Crystal grzecznie siedzi w tematycznym ubranku i czeka, aż opiekunka podsunie mu pod pyszczek przygotowany dla niej pakunek. Wszystko wskazuje na to, że w tym roku pupilka musiała być wyjątkowo grzeczny, ponieważ na jednym prezencie się nie skończyło.

szop

W ozdobnych papierach znajdują się zabawki i gryzaki dla dzieci, które doskonale sprawdzą się także w łapkach i ząbkach uroczego szopa pracza. To bez dwóch zdań najlepsze święta w jego życiu!

@tows_and_tails

Crystal’s first Christmas morning! 🎄❤️

♬ original sound - tows_and_tails

Szop pracz gwiazdą Internetu

Okazuje się, że to nie pierwszy filmik zamieszczony w sieci, którego gwiazdą jest kuzyn ostronosa. Na niektórych z nich widzimy, że jego opiekunowie traktują go jako najmłodszego członka rodziny. Zwierzak jeździ na spacery w wózku dla dzieci, jest otulany kołderką do snu i zabierany na obiady do "dziadków".

@tows_and_tails

Our #Christmas angel 🎄❤️

♬ Silent Night - Instrumental - Adi Yeshaya & Rebecca Arons

Słodka Crystal ma smutne doświadczenia z przeszłości. Nie dość, że została sierotką, to kiedy miała kilka miesięcy w wyniku choroby doznała paraliżu i nie jest w stanie samodzielnie się poruszać. Jednak jesteśmy przekonani, że u tak kochających i troskliwych opiekunów niczego jej nie brakuje. Miała prawdziwe szczęście, że trafiła do ich domu.

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

źródło: facebook/The Dodo; tiktok/tows_and_tails

Tagi: Nagranie szop