Swiatzwierzat.pl
Lwiątko

youtube.com/ Bagz.co.uk

Małe lwiątko próbuje zaryczeć. Nagranie bije rekordy popularności, nic słodszego dziś nie zobaczysz

19 Lutego 2021

Autor tekstu:

Oktawian Góral

Udostępnij:

To nagranie jest prawdziwym hitem internetu. Filmik obejrzało ponad 10 milionów osób. Internauci są zachwyceni. W komentarzach zaroiło się od pełnych uniesień słów. Odbiorcy filmiku wskazują, że niczego tak uroczego dawno nie widzie

Ten filmik z młodym lwiątkiem jest prawdziwym viralem. Nagranie pojawiło się, co prawda, już jakiś czas temu w sieci, jednak dopiero teraz wypłynęło na szersze wody. Filmik obejrzało ponad 10 milionów osób! Wszyscy są zachwyceni i nie kryją uczuć, jakie wywołało w nich nagranie.

Wideo, a na nim małe lwiątko

Małe lwiątko próbuje zaryczeć. Jesteśmy przekonani, że nie zobaczysz niczego słodszego w tym tygodniu - taki tytuł nosi filmik opublikowany przez kanał Bagz CO UK. Czy autorzy nie przesadzili z tytułem? Zawsze sceptycznie podchodzimy do tego typu nagłówków. Postanowiliśmy obejrzeć wideo.

Filmik przedstawia malutkiego lwa, który dumnie kroczy po wyłożonej kamieniem ścieżce w otoczeniu traw, które swoimi rozmiarami zdecydowanie przerastają kociaka. Gdyby czmychnął w zarośla, łatwo mógłby się zgubić, taki jest malutki!

Lwiątko dzielnie idzie przed siebie, choć jego chód jest bardzo niepewny i powolny. Mały kociak ostrożnie stawia łapki, tak jakby nie był przekonany, czy idzie w dobrą stronę. Co jakiś czas przystaje, by rozejrzeć się po okolicy. Lwiątko próbuje dodać sobie nieco powagi, wydając z siebie przeraźliwe ryczenie. A przynajmniej tak mu się wydaje.

Ryczenie lwiątka rozczula do łez

To, co kotkowi może wydawać się dorosłym i budzącym postrach silnym ryczeniem, w rzeczywistości jest przeuroczym posapywaniem, przypominającym chrapanie dorosłego kota domowego.

Nagranie rozbawiło internautów do łez. W komentarzach, które pojawiły się pod filmikiem z ryczącym lwiątkiem, nie brakuje szczerych wyznań użytkowników, którzy nie kryją swojego rozbawienia. Okazuje się, że autorzy, którzy opublikowali filmik, mieli rację. Naprawdę nic słodszego nie uda nam się zobaczyć. 

- On już nie może się doczekać, by zostać królem - pisze youtuber o nicku Squiggy576. - On mówi: "Dlaczego nie uciekacie ze strachem?"! - dodaje inna osoba. - Awww. Jeżeli nie uważasz, że jest to słodkie, lepiej zbadaj swój słuch - mówi wyraźnie poruszony nagraniem internauta.

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

Podobne artykuły

Facebook/Obywatelska Gmina Łubianka

Inne zwierzęta

Smutny widok przed domem jednego z sołtysów. Zdjęcia martwej sarny błyskawicznie obiegły internet

Czytaj więcej >
FACEBOOK/WILDBASE

Inne zwierzęta

Sówka pierwszy raz została wykąpana. Jej zdjęcia robią furorę w sieci

Czytaj więcej >
unsplash/Svetozar Cenisev

Inne zwierzęta

Inwazja szczurów w Toruniu. Miasto rozpoczęło deratyzację, trzeba zachować ostrożność

Czytaj więcej >
polskiwilk.org.pl/

Inne zwierzęta

Śmierć młodego wilka w lesie. Zwierzę konało kilka dni

Czytaj więcej >
twitter/CPW_SE

Inne zwierzęta

Przerażony niedźwiedź utknął na drzewie. Podano mu środek uspokajający, by spadł na ziemię

Czytaj więcej >
pixabay/bparker73

Inne zwierzęta

Na świat przyszedł niezwykle rzadki cielak z dwoma głowami. To przypadek jeden na 100 tys. (WIDEO)

Czytaj więcej >