Swiatzwierzat.pl
FB/Takis Shelter

YT/ Takis Shelter

Ludzie go mijali, nikt się nie zatrzymał. Dramat szczeniaka porzuconego pod sklepem

16 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Monika Krupska

Udostępnij:

Ten widok łamie nasze serca. Malutki szczeniak został porzucony pod jednym z supermarketów w Grecji. Ludzie mijali zwierzę, ale nikt się nie zatrzymał. Niestety, bezdomność jest wielkim problemem na Półwyspie Bałkańskim.

Znieczulica nie jest zaraźliwa, a jednak sporo osób się jej poddaje. Ludzie przestają dostrzegać problemy i pomagać innym. Jeśli te ich nie dotyczą, to wszystko jest w porządku. Cierpią na tym nie tylko ludzie, ale i zwierzęta, m.in. mała suczka, która została porzucona pod jednym ze sklepów.

Suczka została porzucona

Losem suczki zainteresowała się tylko jedna osoba. Mężczyzna zabrał zwierzaka z kartonu i przewiózł do schroniska. Pies był naprawdę mały, musiał mieć kilkanaście dni. Oczywiście nie posiadał żadnych danych, które mogłyby naprowadzić do jego poprzedniego właściciela.

Suczka otrzymała na imię Maise. Była bardzo przyjazna i łagodna, chciała się bawić z innymi. Nie przeszkadzała jej wielkość innych psich stworzeń. Przyjaciela odnalazła w Ozzy'm, który był torturowany przez pseudowłaściciela.

Maise i Ozzy od razu znaleźli wspólny język. Suczka była bardzo delikatna w stosunku do zwierzaka, który też był przypalany przez sadystę. Nie chciała go skrzywdzić. '

owieczka

Nie żyje ukochane zwierzę uczestnika z "Rolnicy. Podlasie"

CZYTAJ DALEJ

Adopcja do nowego domu

Suczka szybko została adoptowana i trafiła do nowego domu. Tam czekały na nią inne zwierzaki, dokładnie to 8 psów i 11 kotów! Suczka musiała przywyknąć do życia na farmie, ale nie było to dla niej wcale trudne.

Pies w nowym domu odnalazł się jak ryba w wodzie. Dzięki jednej osobie, która postanowiła pomóc, zwierzak nie umarł z głodu i z pragnienia. Otrzymał szansę na nowe życie.

Pamiętajcie, aby nie być obojętnym w stosunku do zwierząt. Zawsze należy pomagać.

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami! Podobne artykuły

FB/DIOZ

Psy

Z ulicy trafił do domu alkoholiczki. Później sąsiad zrobił z niego żywą tarczę

Czytaj więcej >
Facebook/Clinica Veterinaria Anubis

Psy

Nietypowe narodziny szczeniąt. Potrzebna była liczna pomoc

Czytaj więcej >
yt

Psy

Pies "dołączył" do sztafety. Nagranie bije rekordy popularności

Czytaj więcej >
twitter/KW_PSP_GDANSK

Psy

Tragiczny wypadek na Pomorzu. Strażacy uratowali psa, jego właściciel nie żyje

Czytaj więcej >
zrzutka/ufw8hk

Psy

Husky zjadł mięso nafaszerowaną gwoździami. Cudem przeżył, ale leczenie jest niezwykle kosztowne

Czytaj więcej >
Pies w Poznaniu

Psy

Pies biegał po skrzyżowaniu w samym centrum miasta. Służby nie miały litości dla właściciela

Czytaj więcej >