Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Loki został wybrany spośród setek bezpańskich psów. Nigdy nie zapomną, co zrobił w drodze do nowego domu
Lena Tomaszewska
Lena Tomaszewska 23.05.2023 16:35

Loki został wybrany spośród setek bezpańskich psów. Nigdy nie zapomną, co zrobił w drodze do nowego domu

adoptowany pies
tiktok/abigailada12

Schroniska przepełnione są zwierzętami, które tylko czekają, aż ktoś je adoptuje i pokocha. Tego szczęścia zaznał pies imieniem Loki, którego nowa właścicielka podzieliła się wzruszającym nagraniem w serwisie TikTok. W krótkim czasie pupil zyskał nowy dom, kochającą rodzinę i internetową sławę. Czternastosekundowe nagranie z jazdy samochodem ze schroniska wzbudzi silne emocje w każdym miłośniku psiaków.

Użytkowniczka TikToka o imieniu Abigail (@abigailada12) nie spodziewała się, że w ciągu paru dni ona i jej nowo adoptowany pupil staną się internetowymi gwiazdami. A wszystko to za sprawą krótkiego wideo, którym podzieliła się w serwisie społecznościowym. Filmik pokazujący drogę psa Lokiego ze schroniska do domu zrobił furorę – zgromadził ponad dwa miliony polubień i tysiące komentarzy.

Wzruszające wideo podbiło serca internautów

Filmik jest bardzo krótki, a mimo to niesie ze sobą ogromny ładunek emocjonalny. Przedstawia podróż Lokiego do nowego domu.

Psiak ze spokojem siedzi w fotelu i patrzy na nową właścicielkę wzrokiem pełnym miłości i wdzięczności. Już w drodze do nowego domu wykształcił z właścicielką silną więź. To, co najbardziej poruszyło internautów to fakt, że przez całą podróż trzymał nową mamę za rękę. Ani przez chwilę nie zdejmował swojej łapy.

Właśnie adoptowałam tego psa i trzymał moją dłoń przez całą podróż do domu – pisze właścicielka w filmie.

Wideo roztopiło serca internautów. 

“To tak, jakby wiedział, że został wybrany”.

“Chroń go za wszelką cenę. Dziękuję”.

“Chciał, żebyś poczuła jego wdzięczność”.

Bezdomna kotka przynosi rodzinie z sąsiedztwa swój największy skarb. Teraz nie mieli serca jej wypuścić

To nie pierwszy zwierzak, którego uratowała

Internauci dopytywali Abigail o losy ich ulubionego czworonoga. Zachęcona pozytywnymi reakcjami, postanowiła dzielić się filmikami z nowego życia psiaka. Widać na nich, jak Loki szybko zaadaptował się do życia w nowej rodzinie.

Na filmikach widać też inne zwierzęta, które właścicielka przygarnęła ze schroniska i objęła opieką. Abigail dzieli się z internautami swoim ogromnym sercem do zwierząt i pokazuje filmiki, na których doświadczone przez los zwierzęta otoczone są opieką i troską.

Jej syn znalazł bratnią duszę. Urocza relacja dziecka z Lokim

Silną więź z psem wykształciła też rodzina Abigail – zarówno ta ludzka, jak i psia. Loki od razu rozkochał w sobie jej męża i stał się najlepszym przyjacielem jej syna.

Podzieliła się uroczym filmikiem, w którym pokazuje, jak dziecko i pies wzajemnie się o siebie troszczą i obdarzają miłością. Nie sposób przejść obojętnie obok takiej dawki słodyczy.

Loki miał szczęście i znalazł nowy, kochający dom. Psiak nadal jest wdzięczny, że to właśnie jego wybrano, a jego rodzina adopcyjna także powinna się cieszyć, że to on wybrał ich.

Źródło: TikTok, lastampa.it