Swiatzwierzat.pl
KFC

unsplash/Jonathan Leppan

Lisy rozsmakowały się w kurczakach z KFC. Bezczelnie kradną klientom jedzenie

9 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Udostępnij:

Klienci amerykańskiej sieci barów szybkiej obsługi Kentucky Fried Chicken mogą liczyć na dodatkowe "atrakcje" w czasie posiłku. Od pewnego czasu na restauracyjnym parkingu w Wadowicach grasują nietypowe złodziejaszki. Ich podboje zostały uwiecznione na filmie.

Dwa młode lisy, które oswoiły się z obecnością człowieka, coraz częściej zaglądają do ogródka KFC w Wadowicach. Zjawiają się po zmroku i tylko czekają na odpowiedni moment, aby przywłaszczyć sobie cudzy posiłek.

Zwierzęcy złodzieje na wolności

Dzikie zwierzęta widywane są regularnie w porach wieczornych, najprawdopodobniej po to, aby uniknąć tłoków i podejrzliwych spojrzeń.

Kiedy personel obiektu jest zbyt zajęty dbaniem o czystość, obsługiwaniem ostatnich klientów i wydawaniem posiłków, lisy przeprowadzają pilną inspekcję pomiędzy stolikami. Mają tylko jeden cel - znalezienie najsmakowitszych resztek. Jak łatwo się domyślić, ich ulubioną pozycją w menu są kurczaki w panierce.

Plaża nad Bałtykiem

Tak turyści zareagowali na widok foki. Nawet nie mogła odpocząć

CZYTAJ DALEJ

Goście restauracji nie mogą spuścić jedzenia z oczu

Zwierzęta podkradające jedzenie są utrapieniem nie tylko dla pracowników restauracji, ale także gości. Klienci odwiedzający wadowickie KFC powinni zachować szczególną ostrożność. Jak podaje portal wadowice24.pl, zdarzały się sytuacje, że z pozostawionych kubełków znikało jedzenie. 

W sieci pojawiły się już pierwsze nagrania z lisimi złodziejami w akcji. Jeden ze świadków zauważył ruch w pobliżu zewnętrznych stolików restauracji. Czym prędzej wyciągnął telefon i przyłapał zwierzaki na gorącym uczynku.

Jeśli natkniesz się na parę rudych opryszków, lepiej miej się na baczności. Gdy w grę wchodzi chrupiący kurczak, mogą być zdolne do wszystkiego.

Zobacz nagranie:

Źródło: wadowice24.pl

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!Ewa MatysiakAutor

Wydawca portalu swiatzwierzat.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatzwierzat.pl

Podobne artykuły

Pozostałe

Drapieżny kot uciekł z hodowli? Nagranie nie pozostawia wątpliwości

Czytaj więcej >
czarne koty

Pozostałe

„Nie rozdzielajcie nas, przyniesiemy podwójne szczęście”

Czytaj więcej >

Pozostałe

Dziecko włożyło żywą rybę do ust. Internauci: „To wcale nie jest śmieszne"

Czytaj więcej >

Pozostałe

Ciało morskiego ssaka wyrzucone na brzeg. To zagrożony wyginięciem kuzyn delfina

Czytaj więcej >

Pozostałe

Hiszpańskie władze ograniczają żeglugę łodzi. Winne są agresywne zwierzęta

Czytaj więcej >

Pozostałe

Słoniątko chciało przytulić się do turystki. Nie było łatwo, ale zdecydowanie warto

Czytaj więcej >