Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Lisy rozsmakowały się w kurczakach z KFC. Bezczelnie kradną klientom jedzenie
Ewa Matysiak
Ewa Matysiak 09.08.2021 02:00

Lisy rozsmakowały się w kurczakach z KFC. Bezczelnie kradną klientom jedzenie

KFC
unsplash/Jonathan Leppan

Klienci amerykańskiej sieci barów szybkiej obsługi Kentucky Fried Chicken mogą liczyć na dodatkowe "atrakcje" w czasie posiłku. Od pewnego czasu na restauracyjnym parkingu w Wadowicach grasują nietypowe złodziejaszki. Ich podboje zostały uwiecznione na filmie.

Dwa młode lisy, które oswoiły się z obecnością człowieka, coraz częściej zaglądają do ogródka KFC w Wadowicach. Zjawiają się po zmroku i tylko czekają na odpowiedni moment, aby przywłaszczyć sobie cudzy posiłek.

Zwierzęcy złodzieje na wolności

Dzikie zwierzęta widywane są regularnie w porach wieczornych, najprawdopodobniej po to, aby uniknąć tłoków i podejrzliwych spojrzeń.

Kiedy personel obiektu jest zbyt zajęty dbaniem o czystość, obsługiwaniem ostatnich klientów i wydawaniem posiłków, lisy przeprowadzają pilną inspekcję pomiędzy stolikami. Mają tylko jeden cel - znalezienie najsmakowitszych resztek. Jak łatwo się domyślić, ich ulubioną pozycją w menu są kurczaki w panierce.

Goście restauracji nie mogą spuścić jedzenia z oczu

Zwierzęta podkradające jedzenie są utrapieniem nie tylko dla pracowników restauracji, ale także gości. Klienci odwiedzający wadowickie KFC powinni zachować szczególną ostrożność. Jak podaje portal wadowice24.pl, zdarzały się sytuacje, że z pozostawionych kubełków znikało jedzenie. 

W sieci pojawiły się już pierwsze nagrania z lisimi złodziejami w akcji. Jeden ze świadków zauważył ruch w pobliżu zewnętrznych stolików restauracji. Czym prędzej wyciągnął telefon i przyłapał zwierzaki na gorącym uczynku.

Jeśli natkniesz się na parę rudych opryszków, lepiej miej się na baczności. Gdy w grę wchodzi chrupiący kurczak, mogą być zdolne do wszystkiego.

Zobacz nagranie:

Źródło: wadowice24.pl

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!