Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Lew i dziecko występowali w programie na żywo. Wystarczyłyby sekundy, by doszło do tragedii
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 19.09.2020 12:05

Lew i dziecko występowali w programie na żywo. Wystarczyłyby sekundy, by doszło do tragedii

Lew
screen z nagrania Youtube

Pomysły scenarzystów niekiedy potrafią być skrajnie nieodpowiedzialne. Osoby zajmujące się produkcją show są w stanie zrobić wszystko, aby przed ekranami telewizyjnymi zasiadła jak największa liczba osób. Tym razem ich pomysłowość mogła zakończyć się dramatem. Życie dziewczynki w zaledwie kilka sekund stanęło pod ogromnym znakiem zapytania.

Lew i małe dziecko występowali w programie na żywo. Chwila nieuwagi i mogłoby dojść do niewyobrażalnej tragedii. Gdyby nie refleks i sprawna reakcja obecnych w studio, kto wie, jak mogłoby się to skończyć. Nagranie mrozi krew w żyłach!

Lew i dziecko w telewizji

Mrożące krew w żyłach zajście, które miało miejsce w trakcie trwania jednego z telewizyjnych show, doprowadziło do ogólnego poruszenia. Niewiele brakowało, a widzowie zgromadzeni przed telewizorami byliby świadkami tragedii, która wydarzyła się w studio.

Na nagraniu, które wyciekło do sieci, zobaczyć możemy matkę z dzieckiem oraz tresera z lwem. Uczestnicy talk-show rozmawiali, kiedy dziecko wybuchło płaczem. Jego zachowanie najwidoczniej niebywale rozwścieczyło zwierzaka, a jego reakcja była natychmiastowa. Lew zaatakował dziewczynkę i nic nie wskazywało na to, aby miał w planach odpuścić. Szarpał je za nogawki spodni, próbując złapać w swoje szpony. Całe szczęście udało się go odciągnąć, a dziewczynce nic się nie stało. Maluch był przerażony.

  1. Koniec, Ewa Drzyzga jednak nie będzie prowadziła programu w TVN-ie. Niewiarygodne, co było powodem decyzji
  2. Radio Maryja nie odpuszcza. Tadeusz Rydzyk poszedł na wojnę, na antenie padły zadziwiające słowa
  3. Polsat właśnie przekazał fatalną wiadomość. Pilne ostrzeżenie skierowane do każdego z nas

Wpadka w telewizji

Na odzew ze strony telewidzów nie trzeba było długo czekać. Osoby zgromadzone przed telewizorami nie mogli uwierzyć w nieodpowiedzialne zachowanie scenarzystów.

– Już nigdy więcej tego nie obejrzę! Biedny maluszek – napisała jedna z kobiet.

– Tak się właśnie traci telewidzów – dodała kolejna.

– Skrajna nieodpowiedzialność, biedne dziecko będzie miało traumę do końca życia – spuentowała ostatnia.

Trzeba przyznać, że pomysł, choć oryginalny, nie był zbyt mądry. Telewizja zna mnóstwo przypadków, które bez odpowiednio szybkiej reakcji mogły zakończyć się prawdziwym nieszczęściem – a telewidzowie długo takich rzeczy nie zapominają.

ZOBACZ NAGRANIE:

Lew

Lew był rozwścieczony zachowaniem malucha.