Swiatzwierzat.pl
Lady Gaga

instagram.com/Lady Gaga

Lady Gaga odetchnęła z ulgą. Jej psy zostały odzyskane, to jednak nie koniec sprawy

27 Lutego 2021

Autor tekstu:

Oktawian Góral

Udostępnij:

Lady Gaga może odetchnąć z ulgą. Szczęśliwy finał tragicznych wydarzeń, gwiazda odzyskała swoje dwa skradzione buldogi francuskie - Gojia i Gustava. Przekazano także informacje o stanie zdrowia psów. Jak się okazuje, skradzione przed kilkoma dniami

Lady Gaga odzyskała swoje psy. Skradzione przed kilkoma dniami buldogi francuskie przyniosła nieznana kobieta. To jednak nie koniec sprawy. Trwa śledztwo w sprawie porwania psów gwiazdy oraz postrzelenia ich opiekuna. Mężczyzna był aż 4-krotnie raniony z pistoletu w klatkę piersiową, obecnie przebywa w szpitalu.

Lady Gaga odzyskała psy

Lady Gaga cieszy się ze szczęśliwego finału sprawy z udziałem jej ukochanych psów - buldożków francuskich. Kilka dni temu Koji i Gustavo zostali uprowadzeni podczas spaceru z Ryanem Fisherem, ich opiekunem. Mężczyzna podczas porwania został postrzelony czterokrotnie w klatkę piersiową. Trafił do szpitala, pod opiekę lekarzy, którzy przeprowadzili operację.

Media informują, że kule na szczęście nie sprawiły bardzo groźnych ram, więc mężczyzna ma szanse szybko stanąć na nogi i w niedługim czasie wrócić do pełnej sprawności fizycznej. Obecnie odpoczywa w szpitalu po operacji wyjęcia kul.

Dziś Lady Gaga odzyskała swoje ukochane psy. To jednak nie koniec sprawy, w toku wciąż jest śledztwo. Policyjny komunikat, który przytaczają media za granicą, informuje, że z pracownikiem Lady Gagi skontaktowała się nieznana kobieta, która chciała przekazać psy. Nie ujawniono danych kobiety, a także miejsca, w którym doszło do przekazania zwierząt.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD MATERIAŁEM WIDEO:

Psy są z Gagą

Psy są już w domu Lady Gagi, gdzie odpoczywają. Sama Gaga jest tymczasowo nieobecna w Stanach. Przebywa ona w Rzymie, gdzie pracuje nad filmem. Obecnie trwa śledztwo w sprawie uprowadzenie zwierząt. Weryfikowane są powiązania kobiety z porywaczami. Nie wiadomo, czy kobieta, która oddała psy otrzymała obiecaną przez Gagę nagrodę w wysokości pół miliona dolarów. 

Pozytywne informacje zostały przekazane także przez szpital, w którym przebywa Ryan Fisher, opiekun psów Lady Gagi. Fred Pescatore, przyjaciel Ryana, przekazał, że stan zdrowia postrzelonego mężczyzny jest dobry. Opiekun psów oddycha samodzielnie. Mężczyzna - przypomnijmy - został postrzelony aż 4-krotnie. Na filmie z zajścia, które zarejestrował monitoring, widać, że mężczyzna próbuje walczyć z napastnikami i staje w obronie zwierząt.

Lady Gaga w spersonalizowanym wpisie, który opublikowała na Instagramie zwróciła się wprost do opiekuna psów. Gwiazda podziękowała Ryanowi za jego zachowanie i stanięcie w obronie psiaków. Kocham Cię, Ryanie Fisher. Ryzykowałeś swoim życiem, by ratować naszą rodzinę. Na zawsze jesteś bohaterem - napisała Gaga.

Zobacz zdjęcia:

[EMBED-4128]

Artykuły polecane przez redakcję Świata Zwierząt:

Podobne artykuły

Ewa Chodakowska

Gwiazdy i ich zwierzęta

Ewa Chodakowska miała niebezpieczny wypadek. Trenerka fitness wyznała, że zawinił jej pupil

Czytaj więcej >
Modelka i kot

Gwiazdy i ich zwierzęta

Ukraińska gwiazda Instagrama wytatuowała swoją kotkę. Chcąc się wytłumaczyć, rozpętała w sieci prawdziwą burzę

Czytaj więcej >
wojeichowska na szlaku

Gwiazdy i ich zwierzęta

Martyna Wojciechowska spotkała małego psa na szlaku. "Zakochałam się od pierwszego wejrzenia”

Czytaj więcej >
AWS

Gwiazdy i ich zwierzęta

Agnieszka Woźniak-Starak pozuje uśmiechnięta z psem. Dodaje otuchy w chłodne dni

Czytaj więcej >
krasko

Gwiazdy i ich zwierzęta

WOŚP 2021: Wylicytuj zaproszenie do stadniny od Karoliny Ferenstein-Kraśko i Piotra Kraśki

Czytaj więcej >
Marta i Dawid Kubaccy

Gwiazdy i ich zwierzęta

Żona Dawida Kubackiego świętuje 1. urodziny Berniego. Dostał wymarzony tort, każdy pupil może mu pozazdrościć

Czytaj więcej >