Swiatzwierzat.pl
krowa łapie snieg

youtube.com/ViralHog

Krowa pierwszy raz widzi śnieg. Nagrano jej przeuroczą reakcję

5 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Zuza Siwek

Udostępnij:

Krowa u uroczym imieniu Stella pierwszy raz w życiu widziała tyle śniegu naraz. Mieszkająca na farmie w Ohio mućka zareagowała w przeuroczy sposób na spadający z nieba puch, a nagranie jest prawdziwym hitem!

Urocze nagranie z udziałem Stelli szybko okrążyło sieć. Internauci zakochali się w podekscytowanej krowie i trudno im się dziwić - zwierzak zachowuje się zupełnie niczym małe dziecko, pierwszy raz w życiu bawiące się na śniegu!

Krowa pierwszy raz widzi śnieg

Właścicielka mlecznej farmy, Angela Sloan ma pod swoją opieką około 120 krów. Zajmująca się na co dzień zwierzętami zapewne nie spodziewała się, że krótkie nagranie z udziałem Stelli zrobi taką furorę w internecie!

Choć krowie zdarzało się już widzieć śnieg na własne oczy, nigdy jeszcze nie była świadkiem porządnych, białych opadów. Kiedy więc zobaczyła mnóstwo puchu spadającego z nieba, była bardzo zaciekawiona.

Jej właścicielka nie zdążyła nagrać początkowej reakcji swojej podopiecznej. Jednak filmik, na którym krowa w przezabawny sposób próbuje złapać płatki śniegu na język wystarczył, by zainteresować internautów.

- Stella była tak podekscytowana pierwszym dużym opadem śniegu, że wybiegła ze swojej zagrody i zaczęła biegać dookoła. Po zapakowaniu jej z powrotem odwróciłam się i zobaczyłam, jak próbuje złapać płatki śniegu - powiedziała Angela w rozmowie z Daily Mail.

Na nagraniu widzimy, jak zafascynowana śniegiem Stella łapie językiem płatki śniegu i wymachuje nim na boki jak szalona. Trudno nie uśmiechnąć się na taki widok, zwierzak jest przeuroczy!

Nagranie okrążyło sieć

Właścicielka krowy jest pod wrażeniem tego, jak jej krótki filmik wybuchł w sieci - w kilka godzin miał już ponad 100 tysięcy wyświetleń. Opiekunka Stelli cieszy się, że więcej osób mogło ujrzeć jej podopieczną, którą sama uwielbia.

- To było całkowicie nieoczekiwane, ale bardzo doceniam! Niesamowicie było patrzeć, jak to wideo przyciągnęło tyle uwagi. Jestem szczęśliwa, że w tym tygodniu sprawiło wszystkim tyle radości - napisała Angela na Facebooku.

Po wybuchu nagrania, właścicielka farmy postanowiła pokazywać więcej kulis swojej pracy. Założyła specjalny profil, gdzie dodaje nagrania ze swoimi podopiecznymi - w tym z gwiazdą sieci, Stellą! Podkreśla, że kocha wszystkie swoje krowy i ma nadzieję, że na nagraniach dobrze to widać.

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

Źródło: youtube.com

Podobne artykuły

Facebook/Obywatelska Gmina Łubianka

Inne zwierzęta

Smutny widok przed domem jednego z sołtysów. Zdjęcia martwej sarny błyskawicznie obiegły internet

Czytaj więcej >
FACEBOOK/WILDBASE

Inne zwierzęta

Sówka pierwszy raz została wykąpana. Jej zdjęcia robią furorę w sieci

Czytaj więcej >
unsplash/Svetozar Cenisev

Inne zwierzęta

Inwazja szczurów w Toruniu. Miasto rozpoczęło deratyzację, trzeba zachować ostrożność

Czytaj więcej >
polskiwilk.org.pl/

Inne zwierzęta

Śmierć młodego wilka w lesie. Zwierzę konało kilka dni

Czytaj więcej >
twitter/CPW_SE

Inne zwierzęta

Przerażony niedźwiedź utknął na drzewie. Podano mu środek uspokajający, by spadł na ziemię

Czytaj więcej >
pixabay/bparker73

Inne zwierzęta

Na świat przyszedł niezwykle rzadki cielak z dwoma głowami. To przypadek jeden na 100 tys. (WIDEO)

Czytaj więcej >