Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Kotka straciła uszy. Wolontariusze zrobili uroczą rzecz, by pomóc jej znaleźć nowy dom
Karina Sulich
Karina Sulich 20.01.2020 12:09

Kotka straciła uszy. Wolontariusze zrobili uroczą rzecz, by pomóc jej znaleźć nowy dom

Dane County Humane Society, Facebook

Kotka, która znalazła się pod opieką organizacji niosącej pomoc zwierzętom, straciła uszy, lecz i tak w mgnieniu oka znalazła nowy dom. Wszystko to zasługa wspaniałych wolontariuszy, którzy zrobili dla niej coś wspaniałego!

Organizacja non-profit, która działa na rzecz zwierząt ma naprawdę wspaniałych pracowników. To niezwykli ludzie z ogromnym sercem, którzy codziennie pomagają tysiącom stworzeń. Na własnej skórze przekonała się o tym pewna kotka, która dzięki wspaniałym geście wolontariusza znalazła nowy, kochający dom zaledwie w jeden dzień!

Kotka straciła uszy

Kiedy kotka o imieniu Lady trafiła do Dane County Humane Society, czekała ją długa, medyczna podróż. Niestety doszło do tego, że straciła ona uszy z powodu przewlekłych infekcji i krwiaków. Mimo że dzięki ich brakowi nie tylko lepiej się czuła, ale i lepiej słyszała, jeden z wolontariuszy postanowił sprezentować jej coś specjalnego. Kotka otrzymała wydzierganą, fioletową opaskę z uszami, w której wyglądała jak prawdziwa dama!

Kotka odnalazła nowy dom

Organizacja od razu uwieczniła Lady w pięknych, nowych uszach i opublikowała na swoim Facebookowym profilu post z jej zdjęciem. Nowy właściciel znalazł się w mgnieniu oka i kotka została adoptowana już na drugi dzień! Bardzo prawdopodobne, że niezwykły gest wolontariusza przyczynił się do znalezienia Lady nowego domu. Trzeba przyznać, że filetowe uszy są niezwykle twarzowe a zwierzę wygląda w nich przeuroczo!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kotka

Kotka straciła uszy, jednak mimo tego wciąż była niezwykle pogoda i wesoła. Choć średnio odnajdowała się w towarzystwie innych zwierząt, szybko znalazła dom, w którym będzie szczęśliwie rosnąć.

kotka

Jeden z wolontariuszy organizacji Dane County Humane Society postanowił podarować Lady nowe uszy! Ręcznie wydziergana opaska z fioletowo białymi uszami sprawiła, że kotka wygląda niezwykle rozczulająco. Być może dzięki temu zdjęciu Lady tak szybko znalazła nowy dom.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  2. Właściciele uznali go za najbrzydszego psa na świecie i porzucili. Zwierzę przetrwało i dziś ma niewiarygodne życie
  3. 10 kotów przyłapanych w bardzo dziwnych sytuacjach. Numer 8 wprawi was w osłupienie
  4. Widzisz na tym zdjęciu zwierzę? Dużo osób się poddaje, a ponoć jest banalnie proste

źródło: boredpanda.com