Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Kotka stała na mrozie i błagała o pomoc. Mężczyzna wpuścił ją i bardzo się zdziwił
Marta Kulik
Marta Kulik 16.01.2020 17:40

Kotka stała na mrozie i błagała o pomoc. Mężczyzna wpuścił ją i bardzo się zdziwił

kotka
screenshot Slideshow Of Animals, YouTube

Kotka stała w nocy na mrozie i błagała o pomoc. Właściciele domu postanowili wpuścić bezpańskie zwierzę. Zupełnie nie spodziewali się tego, co za chwilę miało nadejść. Takiego finału nie przewidzieli!

Bezpańskie koty często unikają ludzi i kontaktów z nimi – czują się zbyt dumne, żeby poprosić o pomoc! Ta kotka jednak czekała przed ludzkim domem, miaucząc i błagając, aby właściciele wpuścili ją do domu. Wtedy jeszcze nie wiedzieli, jaki finał będzie miała ich gościnność.

Kotka stała w progu i prosiła o pomoc

Bezdomna kotka w zimową noc przyszła pod obcy dla siebie dom, błagając o pomoc na progu. Właściciele posesji postanowili wpuścić ją do środka. Mężczyzna otworzył drzwi i pozwolił miauczącemu kotu wejść do domu. Zwierzę nie wyglądało na chore i było w dobrym stanie; miało jedynie poplątaną sierść, ale poza tym trzymało się dobrze. Kotka od początku zachowywała się bardzo przyjaźnie, pozwoliła się pogłaskać, dlatego nowi właściciele podjęli decyzję o zatrzymaniu jej.

Jednak zachowanie zwierzęcia było dość nietypowe – pomimo tego, że kotka była w dobrej kondycji i nic jej nie dolegało, błagała o wpuszczenie do środka. Okazało się, że jej rozpaczliwa prośba o pomoc nie była przypadkowa i nie wynikała z wyłącznej troski o samą siebie.

Zwierzę dostało wsparcie, ale to nie koniec

Nowi właściciele po kilku dniach zauważyli, że kotka jest coraz bardziej osowiała, a większość czasu spędza na spaniu. Zaczęła też przybierać na wadze. I zrozumieli, co się stało. Jaki był powód jej rozpaczliwego błagania o pomoc? Kotka była w ciąży! Próbowała znaleźć bezpieczne miejsce dla siebie i swoich nienarodzonych kociąt, aby zapewnić im spokojne przyjście na świat i opiekę. To, co zrobiła było wzruszające!

Niedługo potem w domu nowych właścicieli pojawiło się kilka par puchatych łapek więcej: kotka urodziła trzy urocze maluszki, które od razu skradły ich serca. Dzięki temu, że zwierzę postanowiło zaufać ludziom, zyskało nowy dom dla siebie i swoich kociąt. A czy Wy wpuścilibyście błagającą o pomoc kotkę do domu?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kotka
fot. youtube.com, Animal Galaxy

Mężczyzna niczego się nie spodziewał.

kotka
fot. youtube.com, Animal Galaxy

Wkrótce w domu zawitały mruczki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Do zespołu hospicjum dla dzieci dołączyła nowa terapeutka. Podopieczni od razu ją pokochali
  2. Chłopak znalazł maleńkie zwierzątko na swoim łóżku. Po czasie wyrosło z niego niesamowite zwierze
  3. Kotek służył jako przynęta dla psów. Pofarbowano mu futerko na fioletowo, ale to dopiero początek dramtu
  4. Owczarek niemiecki i mały chłopiec. Rodzice byli poruszeni, gdy odkryli, co razem robią
  5. Na drodze spotkała kobietę z gromadą psów. Gdy przyjrzała się im bliżej, natychmiast wyciągnęła telefon