Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Kotka czekała pod kliniką godzinami, ludzie nie chcieli jej wpuścić. Chciała się ratować
Zuzanna Siwek
Zuzanna Siwek 10.12.2019 09:33

Kotka czekała pod kliniką godzinami, ludzie nie chcieli jej wpuścić. Chciała się ratować

kotka
merdacz.pl

Kotka czekała godzinami pod kliniką weterynaryjną, a nikt nie chciał wpuścić jej do środka. Wszyscy przechodzili obojętnie obok zwierzaka, który starał się dostać do kliniki. Przechodnie nie wiedzieli, że desperacko szuka pomocy, bo jej życie jest zagrożone.

Kotka długo błąkała się po ulicach, by w końcu trafić pod gabinet lekarza weterynarii. To mogły być jej ostatnie chwile, gdyby nie to, co wydarzyło się później. Pomoc nadeszła, kiedy nie miała już nadziei, że jej się uda.

Kotka czekała pod kliniką weterynaryjną

Sytuacja miała miejsce w jednej z tureckich prowincji. Kotka była przeganiana przez pracowników budynku, a wszystkie próby wejścia do niego kończyły się niepowodzeniem. Wyrzucano ją co chwilę za drzwi, ale ona nie dawała za wygraną.

Cierpliwie czekała i nieustannie prosiła o pomoc. Dopiero po kilku godzinach ktoś zainteresował się na tyle, by wpuścić ją do środka. Szybko okazało się, że kotka była w ciąży, a jej silny instynkt macierzyński nie pozwalał jej się poddać, ponieważ czuła, że z jej dziećmi dzieje się coś niepokojącego.

Kocia mama walczyła o życie

Pielęgniarki pracujące w klinice przez cały czas wyganiały kota, ale po czasie zorientowały się, że coś złego dzieje się ze zwierzakiem. Zawiadomiły weterynarza, aby ten przyjechał i zbadał kotkę. Kiedy lekarz obejrzał kotkę, stwierdził, że jest ona ciężarna i ma problemy z urodzeniem kociąt. Okazało się, że miała silne skurcze porodowe, ale niespodziewanie poród ustał.

W ostatniej chwili weterynarz wykonał cesarskie cięcie i tym samym uratował maluchy! Lepiej nie myśleć, co by było, gdyby nikt nie zareagował… Na szczęście mądra kocia mama doczekała się szczęśliwego zakończenia.

Zobacz zdjęcia:

kotka

Kotka przez parę godzin czekała pod kliniką, by ktoś ją wpuścił.

kotka

Okazało się, że nastąpiły komplikacje w trakcie porodu, a mądry zwierzak szukał pomocy u weterynarza. Dzięki temu wszystko skończyło się dobrze!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kot zakradł się do łóżeczka chorego dziecka, gdy nikt nie patrzył. Stało się coś niezwykłego
  2. Pies zjadł 43 skarpety. Gdy weterynarz zobaczył zdjęcie z prześwietlenia złapał się za głowę
  3. Panna młoda była gotowa, by powiedzieć „tak”. Nagle pan młody zatrzymał ją i zwrócił się do innej kobiety
  4. Syn rozbił stary wazon. Gdy mama zobaczyła, co było w środku, natychmiast zawołała męża
  5. Rozwiodła się z mężem, który znęcał się nad nią i dziećmi. Po 10 latach dostała list, odebrało jej mowę

Źródło: merdacz.pl