Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Ciąża

Ciąża

pitbull
06.08.2020 21:33 Pitbull zauważył w okolicy ciężarną kotkę. Zrobił dla niej niewiarygodną rzecz, właściciel wszystko uwiecznił

Pitbull musiał zareagować na ciężarną kotkę. Zwierzę było mu znane, bo kociak często kręcił się po okolicy, w której mieszkał właściciel ze swoim pitbullem. Jego pan przeżył prawdziwy szok, gdy okazało się, co pies zrobił dla kotki.Pitbull zauważył w okolicy swojego domu ciężarną kotkę. Nie mógł przejść obok niej obojętnie. Pies postanowił zrobić dla kotki rzecz, której nikt by się nie spodziewał! Zachowanie psa zaskoczyło nawet samego jego właściciela, który ze zdziwieniem obserwował poczynania swojego pupila.

kobieta
29.04.2020 17:26 Kobieta w ciąży pokazuje psu swój brzuszek. Reakcja ogromnego psiaka jest błyskawiczna

Kobieta pokazuje psu swój brzuszek ciążowy. Reakcja ogromnego malamuta jest niesamowita! Ten filmik jest hitem wśród internautów. Zwierzę zareagowało błyskawicznie na przyszłego członka rodziny i nie ma co się dziwić, ponieważ rasa ta nie stroni od ciepła rodzinnego. Koniecznie musicie zobaczyć to nagranie!Kobieta w zaawansowanej ciąży postanowiła przyzwyczajać swojego pupila do faktu, że w jego domu pojawi się wkrótce nowy członek rodziny. Malamut zareagował błyskawicznie, a nagranie trafiło do Internetu i stało się hitem. Dlaczego? Wystarczy spojrzeć na reakcję psa!

suczka
21.04.2020 13:23 Suczka zaczęła szturchać swoją ciężarną panią. Gdyby nie ona, kobieta mogłaby nie przeżyć

Suczka zaczęła nerwowo szturchać w brzuch swoją ciężarną panią. Gdyby nie ona, kobieta mogłaby już nie żyć. Właścicielka zaufała intuicji psa i poszła do szpitala, gdzie dowiedziała się, że pies uratował jej życie!Gdyby nie suczka, strach pomyśleć co mogłoby się stać. Psina uratowała swoją właścicielkę i jej nienarodzone dziecko od śmierci. Alhanna Butler i jej narzeczony Ricky do końca życia będą wdzięczni suczce o imieniu Keola. Uratowała ich rodzinę! Zachowała się bardzo bohatersko.

chihuahua
01.04.2020 11:20 Chihuahua w ciąży miała ogromny brzuch. Gdy zaczęła rodzić ludzie nie dowierzali

Chihuahua w ciąży została porzucona przez właścicieli. Już niedługo po tym okazało się, jak bardzo niezwykła jest suczka. Zwierzątko nie zasłużyło na to, by spotkał je taki los, ale na całe szczęście bardzo szybko znalazła kochającą rodzinę, która przygarnęła ją i jej szczenięta. LOL została oddana do schroniska, gdy była już w bardzo zaawansowanej ciąży. Jej właściciele z jakiegoś powodu nie mogli lub nie chcieli dłużej zajmować się psem. A może to fakt, że chihuahua miała naprawdę ogromny brzuch ciążowy, tak ich odstraszył? Na całe szczęście, trafiła do miejsca, w którym zapewnienie zwierzętom nowego domu jest zawsze priorytetem.

Pitbull
28.03.2020 19:38 Mąż chciał dotknąć ciążowego brzuszka żony. Ich pitbull zareagował natychmiast

Pitbull natychmiastowo zareagował, kiedy pan próbował dotknąć brzuszka jego pani. Reakcja czworonoga była natychmiastowa. Jego czyn został uwieczniony i wrzucony do sieci. Nagranie cieszy się niebywałą popularnością – i ciężko się dziwić! Pitbulle uznawane są za jedną z najgroźniejszych ras psów na świecie. Okazuje się, że kluczem do sukcesu w ich wychowaniu jest konsekwencja i nieustępliwość. Co więcej, czworonogi te to istoty niezwykle oddane i wierne swojemu właścicielowi. Dla jego dobra są w stanie zrobić niemalże wszystko. Pewien pitbull postanowił zostać nawet prywatnym ochroniarzem swojej ciężarnej właścicielki. Pitbull pilnował pani Nie jest tajemnicą, że pojawienie się dziecka w rodzinie wiąże się z ogromną rewolucją w życiu czworonoga. Właśnie dlatego warto przygotowywać go na ten moment jeszcze w tracie ciąży. Zwierzaki, które do tej pory nigdy nie miały styczności z nowo narodzonymi maluszkami, mogą mieć bowiem problem z ich zaakceptowaniem lub zachowaniem odpowiedniej delikatności. Co ciekawe, psiaki wiedzą o ciąży o wiele wcześniej niż ludzie. Czujność te zawdzięczają wrodzonym instynktom. Zwierzak doskonale rozumie, że jego dotychczasowe życie w mgnieniu oka diametralnie się zmieni. Swoją świadomość komunikuje też przyszłej mamie. Tak też było w przypadku walecznego pitbulla, który w sieci okrzyknięty został mianem prawdziwego bohatera! Czy pitbull jest niebezpieczny? Ten krzywdzący osąd odbija się na całym życiu naszych czworonożnych przyjaciół. Pitbull dla swojego ukochanego właściciela jest w stanie zrobić dosłownie wszystko. Poświęcenie to ma być formą podziękowań za wkład w wychowanie i zapewnienie dogodnych warunków życia. Pitbull swoimi poczynaniami rozkochał w sobie internautów, a liczba 3 milionów wyświetleń jest tego najlepszym dowodem. Zwierzak strzegł brzuszka swojej właścicielki i nie pozwalał go dotknąć nawet jej mężowi. Za każdym razem, gdy facet wyciągał rękę w jej stronę, ten natychmiast podskakiwał i szczekał. Nie obeszło się również bez podgryzania i głośnego warczenia. Pitbull postanowił zostać prywatnym ochroniarzem ciężarnej kobiety!

Kot
16.02.2020 17:02 Kotka zaczęła się dziwnie zachowywać, gdy jej pani zaszła w ciążę. Najdziwniejsze nastąpiło jednak po narodzinach

Kotka od momentu, gdy jej właścicielka zaszła w ciążę, zaczęła zachowywać się bardzo podejrzanie. Wszystko wskazywało na to, że zwierzak bardzo związany jest z nieustannie powiększającym się brzuszkiem swojej pani. Najdziwniejsze nastąpiło jednak dopiero po przyjściu malucha na świat. Zachowanie futrzaka zupełnie zaskoczyło mamę! Jakiś czas temu kobieta zdecydowała się na adopcję kotki z pobliskiego schroniska. Zwierzak w mgnieniu oka zadomowił się w mieszkaniu właścicielki i nie opuszczał jej nawet na krok. Kociak został nie tylko jej najlepszym przyjacielem, ale również kompanem życia. Kiedy właścicielka zaszła w ciążę, zwierzak zaczął dziwnie się zachowywać. Jej poczynania niekiedy zaskakiwały nawet kobietę, która myślała, że zna ją jak własną kieszeń.

Ile kot chodzi w ciąży
10.01.2020 22:35 Ile kot chodzi w ciąży? Obalamy wszystkie mity

Ile kot chodzi w ciąży? Odpowiedzi na to pytanie poszukuje większość właścicieli naszych futrzanych przyjaciół. Nie jest przecież tajemnicą, że do ciąży kotek może dojść za każdym razem, kiedy jest ona w rui, a to ma miejsce nawet kilka razy w roku w okresie od wiosny do jesieni. Zastanawiasz się, jak wygląda poród u kota? Najwyższa pora obalić wszystkie mity. Nie od dziś wiadomo, że ciężarne kotki wymagają szczególnej troski, zainteresowania i odpowiedniej pielęgnacji. Każdy właściciel futrzaka prawdopodobnie zgodzi się też z faktem, iż niekiedy rozpoznanie ciąży w przypadku tych zwierzaków jest nie lada wyzwaniem. Pierwsze oznaki pojawiają się dopiero po kilku tygodniach, wówczas konieczna jest konsultacja z weterynarzem.

kotka
07.01.2020 22:19 Kotka została zabrana do weterynarza na USG. Jej reakcja na widok maluszków jest rozbrajająca

Kotka była widocznie zaskoczona tym, co zobaczyła podczas badania USG. Jej reakcja na zdjęcie jest wręcz rozbrajająca. Jej mina mówi wszystko, co musicie wiedzieć! Zima nie jest łaskawa dla bezdomnych zwierząt, zwłaszcza w chłodniejszych regionach. Kotka znaleziona na ulicy została zabrana na badanie USG, które wykazało, że spodziewa się kociąt. Jej reakcja była rozbrajająca.

poród
04.01.2020 16:43 Poród konika morskiego. Z maleńkiego ciałka wypływają setki maleńkich koników

Poród konika morskiego to najbardziej niezwykła rzecz na świecie, a całość została nagrana. Filmik zapiera dech w piersiach, nic dziwnego, to jeden z najbardziej niezwykłych porodów, jakie można zobaczyć. Z maleńkiego ciałka wypływają setki koników morskich, a poród wydaje się bardzo prosty, chodź nietypowy. Sprawdźcie sami, a będziecie w szoku, mało kto wie jak wygląda taki poród w rzeczywistości. Jest intrygujący.

Pitbull
23.12.2019 18:14 Mąż chciał dotknąć ciążowego brzuszka żony. Ich pitbull zareagował natychmiast

Pitbull od razu zareagował, kiedy pan próbował dotknąć brzuszka jego pani. Reakcja czworonoga była natychmiastowa. Poczynania bohaterskiego psiaka zostały sfilmowane i wrzucone do sieci. Nagranie cieszy się niebywałą popularnością – i ciężko się dziwić! Pitbulle uznawane są za jedną z najgroźniejszych ras psów na świecie. Okazuje się, że kluczem do sukcesu w ich wychowaniu jest konsekwencja i nieustępliwość. Co więcej, czworonogi te to istoty niezwykle oddane i wierne swojemu właścicielowi. Dla jego dobra są w stanie zrobić niemalże wszystko. Pewien pitbull postanowił zostać nawet prywatnym ochroniarzem swojej ciężarnej właścicielki.

suczka
21.12.2019 15:36 Suczka w ciąży miała olbrzymi brzuch. Wszyscy byli zaskoczeni, gdy zaczęła rodzić

Suczka mężczyzny zaszła w ciążę i już od jej początków zapowiadało się na to, że urodzi bardzo wiele szczeniąt. Jednak kiedy zwierzę zaczęło rodzić, wszyscy byli zszokowani. Nikt nie spodziewał się, że taka sytuacja w ogóle jest możliwa. Na całe szczęście, właściciel psa wszystko nagrał, możecie zobaczyć to na własne oczy. Nie każdy cieszy się, kiedy jego zwierzę zachodzi w ciążę. Szczenięta czy kocięta to niestety dodatkowe zajęcie i odpowiedzialność dla właściciela. Jednak kiedy ten mężczyzna dowiedział się, że jego suczka będzie miała młode, był przeszczęśliwy. Nie spodziewał się tego, co miało dopiero nadejść.

kotka
10.12.2019 09:33 Kotka czekała pod kliniką godzinami, ludzie nie chcieli jej wpuścić. Chciała się ratować

Kotka czekała godzinami pod kliniką weterynaryjną, a nikt nie chciał wpuścić jej do środka. Wszyscy przechodzili obojętnie obok zwierzaka, który starał się dostać do kliniki. Przechodnie nie wiedzieli, że desperacko szuka pomocy, bo jej życie jest zagrożone. Kotka długo błąkała się po ulicach, by w końcu trafić pod gabinet lekarza weterynarii. To mogły być jej ostatnie chwile, gdyby nie to, co wydarzyło się później. Pomoc nadeszła, kiedy nie miała już nadziei, że jej się uda.

16.11.2019 10:59 Suczka zaczęła szturchać swoją ciężarną panią. Gdyby nie to, kobieta mogłaby nie przeżyć

Suczka zaczęła natarczywie szturchać swoją ciężarną panią. Gdyby nie ona, kobieta mogłaby nie przeżyć. Psina uratowała jej życie swoją czujnością i opiekuńczością. Właścicielka zaufała intuicji psa i poszła do szpitala, gdzie dowiedziała się, że pies uratował jej życie! Gdyby nie suczka, strach pomyśleć co mogłoby się stać. Psina uratowała swoją właścicielkę i jej nienarodzone dziecko od pewnej śmierci! Alhanna Butler i jej narzeczony Ricky do końca życia będą wdzięczni swojej suni o imieniu Keola. Uratowała ich rodzinę! Zachowała się bardzo bohatersko.

żona
02.11.2019 09:23 Jamnik w ciąży słodko spał. Właściciel nagrał, jak w brzuchu psiaka żywo ruszają się szczeniaki

Jamnik słodko spał, gdy jego właściciel zaobserwował ruszające się kuleczki w brzuszku psa. To były szczeniaki! Właściciel uwiecznił niesamowity moment na nagraniu. Właściciel jamnika opublikował nagranie w internecie i podbija ono serca internautów. W krótkim czasie zdobyło ono prawie 80 tysięcy wyświetleń. Nic dziwnego, filmik ukazujący cud natury jest naprawdę niezwykły!

psy
22.09.2019 16:27 Właściciel przyłapał psy na zbliżeniu. Nie mógł uwierzyć w to, co widzi. Wszystko nagrał

Psy zostały przyłapane przez właściciela podczas kopulacji. Mężczyzna nie mógł uwierzyć, że jego ukochane czworonogi urządzają sobie taką „zabawę” podczas jego nieobecności. Złapał za telefon i nagrał je z ukrycia, gdy zorientowały się, że jest obok, ich reakcja była bezcenna. Właściciele czworonogów zapewne nie raz przyłapali swoje psy z nietypowych czy śmiesznych sytuacjach. W internecie krążą zdjęcia ze śmiesznymi minami psiaków lub takich, które śpią w dziwnych pozycjach. Podobnie było w tym przypadku z tą różnicą, że te pieski wcale nie były słodkie. Doszło do „dantejskiej” sceny, która zszokowała mężczyznę 🙂 🙂

10.09.2019 13:05 Suczka zaczęła szturchać swoją ciężarną panią. Gdyby nie ona, kobieta mogłaby nie przeżyć

Suczka zaczęła nerwowo szturchać swoją ciężarną panią. Gdyby nie ona, kobieta mogłaby już nie żyć. Suczka uratowała jej życie swoją czujnością i opiekuńczością. Właścicielka zaufała intuicji psa i poszła do szpitala, gdzie dowiedziała się, że pies uratował jej życie. Gdyby nie suczka, strach pomyśleć co mogłoby się stać. Psina uratowała swoją właścicielkę i jej nienarodzone dziecko od śmierci. Alhanna Butler i jej narzeczony Ricky do końca życia będą wdzięczni suczce o imieniu Keola. Uratowała ich rodzinę! Zachowała się bardzo bohatersko.

kotka
26.08.2019 19:00 Kotka czekała pod kliniką godzinami, ludzie nie chcieli jej wpuścić. Chciała się ratować

Kotka czekała godzinami pod kliniką weterynaryjną, a ludzie nie chcieli jej wpuścić. Nikt nie zwracał uwagi na prośby kociej mamy, wszyscy przechodzili obojętnie. Ludzie nie wiedzieli, że desperacko szuka pomocy, bo jej życie jest zagrożone. Kotka błąkała się po ulicach, a później przez wiele godzin czekała na pomoc pod gabinetem lekarza weterynarii. To mogły być jej ostatnie chwile, gdyby nie to, co wydarzyło się później. Pomoc nadeszła, kiedy nie miała już nadziei na pozytywne zakończenie historii.

Kotka
06.08.2019 18:01 Kotka nie opuszczała ciężarnej właścicielki na krok. Czuwała przy niej przez 9 miesięcy!

Kotka nie odstępowała swojej ciężarnej właścicielki na krok. O tym, jak ogromna może być miłość pomiędzy człowiekiem a zwierzakami od dawna wiemy, ale relacja kot – nienarodzone dziecko jest dla nas nowością! Zachowanie kotki jest naprawdę wzruszające. Ciąża to magiczny czas, a kotka o imieniu Panda sprawiła, że był jeszcze bardziej unikatowy. Pupil przez cały czas trwania ciąży kładł się na brzuchu swojej właścicielki, przytulał się i mruczał. Tym samym, jeszcze przed narodzinami maleństwo zapoznało się z kotką poprzez dźwięk! Ciekawe, czy rozpozna mruczenie czworonożnego przyjaciela, gdy przyjdzie na świat.