Swiatzwierzat.pl
Kot ratuje panią

youtube/ fun's vlog

Kotek chciał wyciągnąć kobietę z wanny. Myślał, że się topi

24 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Malutki mruczek po raz pierwszy ujrzał swoją właścicielkę w wannie wypełnionej wodą. Wstrząśnięte zwierzątko nie zrozumiało sytuacji. W ułamku sekundy zaczęło skakać na armaturę, chcąc uratować swoją panią przed utonięciem.

Mimo, iż utarło się, że to psy są najlepszymi przyjaciółmi człowieka, koty również nie zawodzą nas w trudnych sytuacjach. Dowodem jest popularne nagranie z udziałem malutkiego mruczka, które skradło serca internautów na całym świecie.

Kotek wyciągnął błędne wnioski

Chociaż powszechnie uważa się, że koty nie cierpią wody i najchętniej ograniczyłyby z nią kontakt do minimum, ten uroczy czworonóg był w stanie pokonać swój największy lęk. Wszystko po to, by nieść pomoc ukochanej opiekunce!

Na filmie opublikowanym w serwisie Youtube widzimy, że kobieta trzymająca kamerę bierze kąpiel. W tym samym czasie w łazience znajduje się mały kotek, który opiera się łapkami o brzeg wanny.

Nieoczekiwanie malec zaczyna nerwowo skakać, miauczeć i wpatrywać się we właścicielkę spanikowanym wzrokiem. Gdy próbowała uspokoić go gestem dłoni, mruczek od razu złapał za nią zębami i łapkami, po czym próbował wyciągnąć ją z wanny. Jak łatwo się domyślić, nie miał tyle siły, by uratować ją przed spienionymi falami tworzącymi się w wannie.

Dopiero po chwili kobieta uświadomiła sobie, co jest powodem tak niezwyczajnego zachowania jej podopiecznego. Odprężająca kąpiel pośród bąbelków jawiła się w oczach kotka jako walka na śmierć i życie z bezlitosnym żywiołem!

Golden retriever i króliczki

Golden retriever adoptował zagubione króliczki. Zajął się nimi w najczulszy sposób

CZYTAJ DALEJ

Niezapomniana reakcja uwieczniona na filmie

Rozczulający zwierzak był przekonany, że jego pani znajduje się na granicy życia i śmierci, dlatego tylko on jeden może ocalić ją przed utonięciem. W rzeczywistości nikomu nie zagrażało niebezpieczeństwo, a zachowanie małego bohatera poruszyło kobietę do głębi.

Dumna właścicielka podzieliła się filmem, w którym heroiczny koteczek odegrał główną rolę. Internauci, którzy z przyjemnością go obejrzeli, mogą tylko pozazdrościć tak oddanego i wiernego przyjaciela.

A czy Wasze zwierzaki byłyby skłonne do tak olbrzymich poświęceń?

Zobacz nagranie:

Jak dobrze znasz domowe zwierzaki?

Pytanie 1 z 3

Jaka rasa psa jest najpopularniejsza w Polsce?

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected] Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z namiTagi:

Ewa MatysiakAutor

Wydawczyni i redaktorka prowadząca w SwiatZwierzat.pl. Absolwentka Japonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. W trakcie rocznego wyjazdu stypendialnego prowadziła badania nad relacją człowiek-pies oraz rolą domowych pupili w japońskiej kulturze. W życiu prywatnym niestrudzona podróżniczka poszukująca szczęścia w licznych pasjach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Europa bez futer, fot. screen z kampanii społecznej organizacji Otwarte Klatki

Pozostałe

Europa bez futer? To możliwe! Rusza zbiórka podpisów pod petycją

Czytaj więcej >

Pozostałe

Zwierzak panicznie boi się burzy i piorunów - jak go uspokoić?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Dlaczego komary latają w pobliżu naszych uszu?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Wakacje ze zwierzętami? Internauci podzieleni, padają zaskakujące argumenty

Czytaj więcej >

Pozostałe

Co wabi kleszcze? Jeden przedmiot przyciąga je jak magnes

Czytaj więcej >

Pozostałe

Pierwszy przypadek małpiej ospy w Europie. Czy mamy powody do obaw?

Czytaj więcej >