Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Kotek nie wiadomo skąd znalazł się na środku ruchomej autostrady. Wideo ciężko się ogląda
Łucja Jureczko
Łucja Jureczko 19.09.2019 13:55

Kotek nie wiadomo skąd znalazł się na środku ruchomej autostrady. Wideo ciężko się ogląda

kotek
instagram.com/sky_the_ragdoll

Kotek nie wiadomo skąd znalazł się na środku ruchliwej autostrady. Maleństwo leżało na środku i powolutku próbowało się przemieszczać. Wideo ogląda się ze ściśniętym gardłem, ponieważ przez dłuższą chwilę samochody ignorują zwierzątko, to co stało się później, jest niesamowite, ale wzbudziło ogromne kontrowersje wśród internatów.

Kotek nie wiadomo skąd znalazł się na środku ruchliwej autostrady. Maleństwo leżało na środku i powolutku próbowało się przemieszczać. Wideo ogląda się ze ściśniętym gardłem, ponieważ przez dłuższą chwilę samochody ignorują zwierzątko, to co stało się później, jest niesamowite, ale wzbudziło ogromne kontrowersje wśród internatów.

Nie wiemy jak, kotek wylądował na środku ruchliwej autostrady, jednak wiemy, że jego życie było w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Wielu kierowców przejechało samochodem, tuż nad jego głową.

Kotek na autostradzie

Wyobraźcie sobie, że jedziecie spokojnie autostradą, wracając z pracy lub ze szkoły i widzicie coś małego, czarnego na jezdni. Przy dużej prędkości samochodu ciężko jest się zatrzymać zaledwie w kilka sekund, zwłaszcza na autostradzie.

kotek

Kotek pojawił się na autostradzie. Niestety nie wiadomo czy sam tam przyszedł, czy ktoś go wyrzucił np. z jadącego samochodu, jednak był tam. Przerażony, skulony i gotowy na śmierć.

Kotek cudem uniknął śmierci

Nad jego głową przejechało kilka samochodów. Kotek cudem uniknął śmierci, co do obrażeń niestety nic nie wiadomo, ponieważ w sieci został udostępniony jedynie filmik z okolicznego monitoringu. Mamy jednak nadzieję, że nabawił się jedynie strachu, a nic poważnego mu się nie stało.

Kotek był przekonany, że nie uda mu się wyjść z tego cało, kiedy nagle jeden mężczyzna zaczął hamować, włączył awaryjne i zatrzymał się tuż przed nim. W ekspresowym tempie wyszedł z samochodu, podszedł do malucha i wziął go na ręce.

Nieznane są dalsze losy kotka

Mężczyzna zabrał maluszka do środka, do samochodu, po czym odjechał. Niestety nie wiadomo dokładnie, co następnie stało się z kociakiem, wiemy jednak, że na pewno nie zginął on pod kołami samochodu.

kotek

Jedno jest pewne. Mężczyzna, który go uratował był bardzo odważny. Zatrzymanie się w tak ruchliwym miejscu, kiedy każdy samochód jedzie z niemałą prędkością, nie należy do prostych czynności. Kierowca musiał działać szybko, ale także z opanowaniem. Każdy zły ruch, mógł skończyć się tragicznie zarówno dla niego, jak i dla kotka, ale udało się im wyjść z tego cało. Brawo!

Internauci mocno się podzielili, uważają, że mężczyzna zachował się nieodpowiedzialnie zatrzymując jeden z pasów na ruchliwej autostradzie. Jakie jest wasze zdanie?

WIDEO:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Twój pupil potrzebuje ruchu? Powstała pierwsza siłownia dla kotów
  2. Jamnik znaleziony w opłakanym staniem. Ktoś związał mu łapki i pyszczek
  3. Fryzury dla psów. 8 najpiękniejszych i praktycznych fryzur dla psów długowłosych
  4. Owczarek zorientował się, że jedzie do weterynarza. Wideo z auta to komedia
  5. Dom tej kobiety stał się schronieniem dla 97 psów. Wszystkie zostały uratowane przed huraganem
  6. Kot ugniata Cię łapkami? W ten sposób chce Ci przekazać ważną wiadomość
  7. To najdroższy pies na świecie. Za jego cenę można kupić dom z basenem i samochód
Tagi: kot kotek koty
Powiązane
Najnowsze
Polecane