Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Kot zakradł się do łóżeczka dziecka, gdy nikt nie patrzył. Rodzice odkryli powód
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 26.11.2019 18:55

Kot zakradł się do łóżeczka dziecka, gdy nikt nie patrzył. Rodzice odkryli powód

kot
Fot.facebook.com

Kot i dziecko nagle stali się współlokatorami. Takie sytuacje nie zawsze kończą się dobrze i nie wszystkie zwierzęta są w stanie dopasować się do nowej sytuacji. Gdy kot zakradł się do łóżeczka śpiącego dziecka, stało się coś niezwykłego!

Kot i dziecko nagle stali się współlokatorami. Takie sytuacje nie zawsze kończą się dobrze i nie wszystkie zwierzęta są w stanie dopasować się do nowej sytuacji. Gdy kot zakradł się do łóżeczka śpiącego dziecka, stało się coś niezwykłego!

Kiedy właściciele kota weszli do domu z nowym członkiem rodziny, kot od razu wyczuł, że coś jest nie tak. Jednak to, co się stało potem przerosło wszelkie oczekiwania świeżo upieczonych rodziców. Kot naprawdę pokazał, jaką intuicję mają zwierzęta!

Kot i dziecko

Kiedy Kristy, właścicielka kota Siggy i mama Isaaca, kładła dziecko spać, zauważyła, że pupil nie odstępuje malucha na krok. Zaczęła go obserwować i okazało się, że zwierzak wkradał się do dziecięcego pokoju każdej nocy! Przez całą noc pilnował dziecka i czuwał, żeby nic mu się nie stało. Kobieta zauważyła, jak robi coś niezwykłego.

Pupil przystawił swój łepek do głowy Isaaca, a potem dotknął noskiem miejsca, gdzie bije jego serce. Wiedział, że mały chłopiec jest chory i czuł, że to właśnie z jego sercem jest problem. Zaniepokojeni właściciele postanowili skonsultować się z lekarzem. Ten nie miał dobrych wieści dla rodziny Isaaca.

Kot pilnował dziecka całą noc

Problemy ze zdrowiem chłopca okazały się poważniejsze, niż początkowo zakładano. Potrzebował natychmiastowej operacji, przeprowadzonej na otwartym sercu, bardzo skomplikowanej. Po przeprowadzonej operacji 12-tygodniowe maleństwo wróciło do domu, gdzie czekał już na niego bohaterski kot. Nie opuszczał malucha nawet na chwilę, zasypiał przy nim i kojąco mruczał, jakby chciał go uśpić! To dzięki niemu chłopiec wrócił do zdrowia – pupil wykazał się niesamowitą intuicją.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

chore dziecko

Zwierzak od razu zaczął się dziwnie zachowywać.

chore dziecko

Nowy członek rodziny budził w nim ogromną ciekawość.

chore dziecko

Rodzice zaniepokoili się zachowaniem kota i w porę zareagowali.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nagrał, co jego kot robi w nocy. Był zaskoczony zachowaniem swojego pupila
  2. Zaręczyny zostały przerwane przez… psa. Zwierzak pospieszył parze z gratulacjami
  3. Złota rybka uratowana przez niezwykłego mężczyznę. Zrobił specjalne urządzenie, by mogła żyć
  4. Wielka wpadka Michała Szpaka. Wchodząc do studia nie zauważył, co ma na podeszwie buta
  5. Julia Wieniawa seksowna jak nigdy! Fani nie mogą wyjść z zachwytu na widok jej idealnego ciała

Źródło: popularne.pl, lovemeow.com

Powiązane
Najnowsze
Polecane