Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Zaręczyny zostały przerwane przez… psa. Zwierzak pospieszył parze z gratulacjami
Paulina Talarska
Paulina Talarska 08.08.2019 12:21

Zaręczyny zostały przerwane przez… psa. Zwierzak pospieszył parze z gratulacjami

zaręczyny
Fot.screen facebook.com

Zaręczyny z psem w roli głównej? Słodkie gratulacje zostały przyjęte przez kobietę i jej narzeczonego, kiedy przypadkowy psiak również postanowił złożyć im życzenia. Zobaczcie, jak wyglądał ten piękny moment.

Gam Limmanee i jej chłopak Michael Webb spędzali wakacje na Mermaid Beach w Australi. Spacerowali brzegiem oceanu i zachwycali się pięknymi widokami. Zatrzymali się, by zrobić zdjęcia, a wtedy chłopak Gam uklęknął. Wydarzeniem wieczoru okazało się jednak spotkanie z nieznajomym zwierzakiem.

Zaręczyny, które stały się wyjątkowe

Michael i jego dziewczyna Gam spacerowali po plaży, kiedy mężczyzna postanowił się oświadczyć. Padł na kolana i poprosił wybrankę swojego serca o rękę. Po tym wydarzeniu udali się do miejsca, w którym mogli uczcić to, co się stało. Wraz z przyjaciółmi pili drinki i świetnie się bawili, wtedy podbiegł pies, który sprawił, że wydarzenie to stało się jeszcze wspanialsze. Zaczął przytulać się i cieszyć, jakby chciał pogratulować parze. Kobieta i mężczyzna byli prawdziwymi miłośnikami zwierząt, a spotkanie z psem było wisienką na torcie tego wspaniałego dnia.

Zaręczyny idealne

Gam wspomina psa, jako przyjacielskiego, kudłatego czworonoga, który z pewnością dobrze zna rejony ich domku wakacyjnego. Uważa, że oddalił się od swojej rodziny, ale przybyć do nich z gratulacjami. Po 15 minutach spędzonych na przytulaniu, głaskaniu i pieszczotach, postanowił oddalić się, prawdopodobnie w kierunku swoich właścicieli. Kobieta śmiała się, że spotkanie z psem zostało zaaranżowane przez jej narzeczonego. Oczywiście, nie było to prawdą — cały incydent był cudownym przypadkiem.

Gam uważa, że nie mogła wyobrazić sobie lepszych zaręczyn, niż te, które ubarwił kudłaty nieznajomy. Dla nich to będzie niezapomniany dzień — dzięki zaręczynom i dzięki psu.

Zobacz zdjęcia:

zaręczyny

Mężczyzna oświadczył się swojej dziewczynie na plaży.

zaręczyny

Zaręczyny ulepszył kudłaty nieznajomy, który przybył z gratulacjami.

zaręczyny

Z pewnością, długo będą wspominać ten dzień.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mężczyzna myślał, że przygarnia koty. Nawet nie wiedział, co wpuścił pod swój dach
  2. Kobieta znalazła ciężko rannego psa w lesie. Niosła go przez 6 godzin, by mu pomóc
  3. Dotknął bezdomnego i chorego kotka. „Wszyscy mówili mi, żebym tego nie robił”
  4. Suczka ze schroniska podbija internet. Wszystko za sprawą uroczych wąsów
  5. Kotka nie opuszczała ciężarnej właścicielki na krok. Czuwała przy niej przez 9 miesięcy!

Źródło: thedodo.com

Powiązane