Swiatzwierzat.pl
Kot zamurowany

TikTom/epicmortgageguy

Swoją ciekawość niemalże przypłacił życiem. Zwierzak chciał tylko "pomóc" hydraulikom

26 Lutego 2021

Autor tekstu:

Oktawian Góral

Udostępnij:

Mężczyzna postanowił urządzić drobny remont w swojej łazience. Postawił na wymianę starej wysłużonej wanny i montaż nowej. Hydraulicy, którzy przybyli do jego mieszkania szybko uwinęli się z zadanie. Niestety, umknął im pewien znaczący szczeg&oacut

Koty to zwierzęta niezwykle ciekawskie. Wie o tym każdy właściciel mruczka. Nasi milusińscy są dosłownie wszędzie, wtykają swoje mokre noski we wszystkie kąty i zakamarki, dotrą do miejsc w domu, o których nie mieliśmy pojęcia. Niestety, czasem bywa to bardzo zgubne. Przekonał się o tym właściciel kotki Chloe.

Kot zamurowany żywcem

Opiekun postanowił przeprowadzić drobny remont w swojej łazience i wymienił instalacje hydrauliczne. Do tego celu zatrudnił specjalistów - hydraulików. Fachowcy bardzo szybko uwinęli się ze swoją pracą, opuszczając mieszkanie. Niestety, nie przewidzieli jednego. W zamurowanej właśnie przestrzeni między szafką łazienkową, a wanną ukrył się kotek. Hydraulicy zamurowali Chloe żywcem.

Skąd kot wziął się w tym miejscu? Najprawdopodobniej wścibska i ciekawska kotka chciała pomóc fachowcom swoimi kocimi zdolnościami. Niestety, ten pomysł nie okazał się najlepszym. Specjalistom zależało na szybki wykonaniu zlecenia i pojechaniu do następnego,  nie zwrócili uwagi na kotkę.

Gdy mężczyzna zorientował się, co się stało, natychmiast chwycił za telefon i udokumentował, co wyczynia jego wścibska kotka. Trochę dla zabawy, a trochę jako przestrogę dla wszystkich opiekunów zwierząt. Filmik ma setki tysięcy wyświetleń.

Internauci komentują zachowanie kota

Andre, bo tak ma na imię opiekun Chloe po wyjściu specjalistów poszukiwał kotki po całym domu, zaglądał we wszystkie kąty, przesuwał meble. Na nic to się zdało. Zwierzak jakby zapadł się pod ziemię. Chloe nigdzie nie było.

Mężczyzna jednak nie dał za wygraną i zawzięcie szukał kotki. Przecież gdzieś musiała być! Gdy wszedł do łazienki i zobaczył, co się stało, zdębiał. Andrew nie mógł dać wiary temu co widzi. Natychmiast chwycił telefon i nagrał Tik-Toka. Wideo ma już prawie 2 miliony wyświetleń.

Internauci w komentarzach podzielili się swoimi historiami. Okazuje się, że doświadczenie Chloe nie jest wyjątkiem. - Mój hydraulik zrobił dokładnie to samo, ale kot leżał w ścianie przez dwa tygodnie – skomentował jeden z internautów. Nie wiemy jednak, czy jego kot miał tyle szczęścia, co ta kotka. Chloe udało się uratować w porę.

Podobne artykuły

Zdjęcie podglądowe - kot

Koty

Szarpał małego kotka, rzucał nim o ziemię. Policjanci przechwycili drastyczne nagranie

Czytaj więcej >
"Dom grozy"

Koty

Drastyczne odkrycie pod Warszawą. Wolontariusze uratowali koty z "domu grozy"

Czytaj więcej >
Pam Pam

Koty

Kot urodził się z niezwykle rzadką wadą. Przecieramy oczy ze zdumienia, prawdziwy unikat

Czytaj więcej >
kotek

Koty

Myśleli, że uratowali niewidomego kota. Prawda ich zaskoczyła

Czytaj więcej >
Zaniedbany kot

Koty

Schorowany, bezdomny kot zapukał do okna kobiety. Była jego jedynym ratunkiem

Czytaj więcej >
Ulla u weterynarza

Koty

Kotka dowiedziała się, że jest w ciąży. Jej reakcja jest bezcenna (WIDEO)

Czytaj więcej >