Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Kot podbiegł do łóżeczka kilkuletniego dziecka i się zaczęło. Wszystko uchwyciła ukryta kamera
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 17.11.2019 18:33

Kot podbiegł do łóżeczka kilkuletniego dziecka i się zaczęło. Wszystko uchwyciła ukryta kamera

Kot
Screen z filmiku YouTube

Kot i dziecko to jeden z tych duetów, który swoimi poczynaniami zawsze rozbawia do łez. Kiedy futrzany czworonóg podbiegł do łóżeczka kilkuletniego chłopca, zdarzyło się, coś, czego nikt nie mógłby się spodziewać. Gdyby nie nagranie, które jakiś czas temu pojawiło się w sieci, naprawdę trudno byłoby w to uwierzyć!

Okazuje się, że kociaki z powodzeniem mogą zostać najlepszymi przyjaciółmi naszych pociech. W takim zestawieniu rozbrajające do łez sytuacje będą na porządku dziennym. Nie bez przyczyny nagranie uchwycone przez ukrytą kamerę w sieci cieszy się tak ogromną popularnością, a Internauci nie mogą powstrzymać łez, oczywiście tych wywołanych atakiem śmiechu.

Kot i dziecko bawią do łez

Kiedy Lindsey Needham przyjechała do domu ze swoim nowo narodzonym synkiem Brodim, bardzo obawiała się ich pierwszego spotkania z kotkiem, który od jakiegoś czasu mieszkał pod ich dachem.

– Na zawsze zapamiętam pierwsze spotkanie Zory i Brodiego. Kiedy weszłam do domu, trzymałam synka w ramionach. Kotka wskoczyła wtedy na krzesło, aby znaleźć się na jego poziomie i zaczęła wąchać jego główkę. Po czym zaczęła mruczeć – wspomina kobieta.

Kot

Kot i chłopiec od początku złapali wspólny język.

Kot i dziecko niemalże natychmiast zostali nierozłącznymi kompanami. Pomimo tego, że żadne z nich nie potrafi mówić… nie jest dla nich żadnym problemem. Najlepszym dowodem potwierdzającym te słowa jest nagranie, którym kobieta jakiś czas temu pochwaliła się w sieci.

Tak powinna wyglądać prawdziwa przyjaźń

– Otworzyłam w telefonie aplikację do monitorowania syna i zobaczyłam, że w jego pokoju jest Zora. Wskoczyła na fotel, aby być jak najbliżej niego – relacjonuje zabawne zdarzenie kobieta.

Na nagraniu, które w sieci cieszy się ogromną popularnością, usłyszeć możemy rozmowę pomiędzy chłopcem a kotkiem. Zwierzak, aby jeszcze lepiej słyszeć malucha, postanowił wskoczyć na fotel znajdujący się obok łóżeczka. Wspólne miauczenie wydaje się trwać w nieskończoność! Wszystko wskazuje na to, że pomiędzy tą dwójką wybuchła naprawdę poważna dyskusja.

ZOBACZ NAGRANIE:

Kot i dziecko świetnie się między sobą dogadują.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Domy za 1 euro w egzotycznej lokalizacji. Jest tylko jeden haczyk
  2. Stało się! Iwona Pavlovic zatańczyła z Rafałem Maserakiem. Fani: „Najlepszy występ na świecie”
  3. Gwiazda TVN przeszła szereg operacji plastycznych i została wróżką. Dostała nawet własny program
  4. Właścicielka chciała być pochowana ze swoim psem. Spisała wyjątkowo okrutną ostatnią wolę
  5. Pies urodził się z ogonem na czole. Jego zdjęcia są powalające