Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Kot na nagraniu przeraźliwie syczy i miauczy. Ludzie uważają, że jest opętany
Łucja Jureczko
Łucja Jureczko 14.09.2019 16:31

Kot na nagraniu przeraźliwie syczy i miauczy. Ludzie uważają, że jest opętany

kot
Fot.youtube.com

Kot został nagrany w momencie, gdy zachowuje się w bardzo nietypowy sposób. Cały filmik został udostępniony w sieci, jednak reakcja ludzi jest bardzo dziwna. Uważają oni, że kot jest opętany!

Czy kot może być opętany? Fakt, zwierzę na filmiku wydaje bardzo dziwne i głośne dźwięki jednak czy jest szansa, aby opętał go sam diabeł, czy może czas wezwać egzorcystę? Nic bardziej mylnego! Wytłumaczenie jest zupełnie inne.

Kot wydaje dziwne dźwięki

Kot, którego ktoś nagrał rzeczywiście brzmi, jakby coś go opętało. Miauczy w bardzo dziwny sposób, a do tego robi to bardzo głośno, patrząc się prosto w oczy swojemu opiekunowi, który rozbawiony lub przerażony nagrywa całe zjawisko.

Choć filmik ma już ponad 9 lat, internauci wciąż uważają go za przezabawny. Niektórzy próbują nawet doszukać się słów, które mógłby wypowiadać kot podczas swojego lamentu jak np. Daj to. Co tak naprawdę dolega kotu?

Dlaczego kot tak dziwnie miauczy?

Dlaczego ten kot tak dziwnie i głośno miauczy? Czy faktycznie jest opętany? Absolutnie nie! Koty zachowują się w ten sposób podczas rui i jest to całkowicie normalne w przypadku niewysterylizowanego zwierzęcia tego gatunku.

kot

Podczas rui kotki miauczą bardzo głośno, właściwie bez przerwy, przyprawiając tym samym swoich właścicieli o ból głowy, a co gorsza nie kończą na tym. Obsikują także ściany i meble moczem o bardzo intensywnym zapachu.

Po co koty miauczą podczas rui?

Po co to robią? Kotka w ten sposób zaznacza swoją gotowość do kopulacji, a swoim głośnym miauczeniem próbuje przyciągnąć do siebie samca. Jeśli wiec mieszkamy np. na parterze i mamy balkon, możemy po chwili zorientować się, że stado mruczków adoratorów siedzi na nim i gapi nam się przez szybę.

kot

Istnieją leki, które mają łagodzić te objawy, chociaż najlepszą metodą jest po prostu sterylizacja. Po zabiegu kotka nie będzie miała rui, a kot nie będzie reagował na wołanie innej kotki. Kotka nie będzie już znakował nam mieszkania moczem ani drapał naszych mebli.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pies to wielki przyjaciel, ale i wydatek. Koszty mogą zdziwić
  2. Psy zapadają na tajemniczą chorobę. Zabiła już kilkadziesiąt osobników
  3. 6-letni chłopiec został zapytany dlaczego psy żyją mniej niż ludzie. Udzielił wzruszającej odpowiedzi
  4. Grupa nastolatków wydłubała oczy jeżowi. Leżał zwinięty w kulkę
  5. Niemowlak obudził psa swoim gaworzeniem. Reakcja zwierzaka nagrała się w ukrytej kamerze, matka miała łzy w oczach
  6. Zobaczyła, co pies robi jej śpiącemu dziecku. Natychmiast wyciągnęła telefon i zaczęła nagrywać
Tagi: kot kotka ruja
Powiązane