Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Kot z najsmutniejszymi oczami. Od razu chce się go przytulić
Marta Kulik
Marta Kulik 11.03.2020 13:15

Kot z najsmutniejszymi oczami. Od razu chce się go przytulić

Kot
instagram.com @lanlan731

Kot w mgnieniu oka stał się prawdziwą gwiazdą. Swój ogromny sukces zawdzięcza wyglądowi, obok którego nie sposób jest przejść obojętnie. Zaszczytne miano najsmutniejszego kota na świecie nie przysługuje przecież każdemu futrzakowi. Widok nieszczęśliwych oczu chwyta za serce nawet najbardziej odpornych internautów.

Przyjęło się, że oczy są zwierciadłem duszy, które mówią całą prawdę o człowieku. Teoretycznie to prawda stara jak świat, która nie powinna podlegać żadnej dyskusji. Pewien kot, który w sieci zyskał imponującą rzeszę odbiorców, jest jednak dowodem, że smutne oczka, wcale nie muszą być ściśle związane z trudnościami losu czy przykrymi doświadczeniami z przeszłości. Pomimo tego, że kotka wiedzie szczęśliwe życie u boku ukochanych właścicieli, jej wzrok rozrywa serce na milion kawałków.

Kot ma najsmutniejsze oczy na świecie

Kotka o imieniu Luhu od jakiegoś czasu uznawana jest za prawdziwą gwiazdę Instagrama. Jej konto śledzi 162 tys. obserwatorów, a każde kolejne zdjęcie wywołuje ogromne poruszenie i lawinę komentarzy. Swoją popularność zawdzięcza oczom, którym niebywale trudno jest się oprzeć. Nie bez przyczyny nazwana została najsmutniejszym kotem świata.

Okazuje się jednak, że nie należy zbyt szybko dać się zwieść jej smutnemu i przepełnionemu bólem wyglądowi. Futrzak na co dzień jest szczęśliwym zwierzakiem, który swoją ogromną radością dzieli się z dwójką rodzeństwa Barher i Bardie.

  1. Husky i pomeranian zostali rodzicami. Szczeniak wygląda jak uroczy lisek, jest przesłodki
  2. Kobieta oskarżyła psa o kradzież buta. Reakcja zwierzaka rozkłada na łopatki

Czy oczy mówią wszystko?

Teoretycznie tak to powinno wyglądać. Oczy są zwierciadłem duszy, z których bez trudu wyczytać możemy wszystkie emocje, troski i po wątpienia. Jednak kotka Luhu, która mieszka z ukochaną właścicielką w Pekinie, z bólem czy smutkiem ma raczej niewiele wspólnego.

Kociak jest naprawdę uroczy, a każdy, kto w sieci natrafi na jej konto, marzy o tym, by stać się jej szczęśliwym posiadaczem. Wystarczy jedno spojrzenie tego czworonoga, aby roztopić serce nawet najwytrwalszych i najbardziej nieczułych obserwatorów.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kotka

Kotka ma najsmutniejsze oczy świata.

Kotka

Obok tego spojrzenia nie sposób jest przejść obojętnie.

Kotka

W sieci jest prawdziwą gwiazdą.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mężczyzna włożył psa do walizki i wyniósł z domu. Wszystko, co działo się później, łamie serce
  2. Chłopiec chciał kupić szczeniaka z chorą łapką. Kiedy podał powód, właściciel zaniemówił
  3. Dlaczego kot wyrzuca żwirek z kuwety? Przyczyna może zaskakiwać