Swiatzwierzat.pl
kotek niewyspany

instagram/barnaby_persian

Kot, który wygląda jakby dopiero się obudził bije rekordy popularności. Poznajcie Barnaby'ego

5 Marca 2021

Autor tekstu:

Monika Krupska

Udostępnij:

Kot Barnaby bije rekordy popularności! Wszystko przez jego zjawiskowy wygląd, dokładnie zwierzę wygląda jakby było zawsze niewyspane. Charakterystyczny wygląd przysporzył mu masę oberwujących w sieci. Niejedna celebrytka może pozazdrościć kociakowi takie

Poznajcie uroczego kota, który zawsze wygląda jakby był poniedziałek. Barnaby niczym popularny Garfield codziennie wygląda na niewyspanego, jednak to oczywiście nie jest prawdą. Kociak tak jak inne zwierzaki uwielbia chodzić na drzemki. Sierść zwierzaka jest trudna w ułożeniu, choć opiekunowie codziennie czeszą mruczka.

"Wiecznie niewyspany" Barnaby 

Barnaby to typowy kot, który nie daje spać swoim właścicielom. Jak pisze na swojej stronie, każdego dnia budzi opiekunkę o 4 nad ranem, ponieważ jest głodny i bardzo za nią tęskni! Po śniadaniu pozwala na 3-minutowe czesanie sierść. Kot lubi jeść mokre jedzenie, które często brudzi jego włosy na brodzie, co opiekunka musi wyczyścić. 

- Uwielbiam chować się za rzeczami, które są mniejsze ode mnie. Później wyskakuję na ludzi w momencie, kiedy najmniej się tego spodziewają. Najczęściej idę później na drzemkę pod kanapę, gdzie śpię do kolejnego posiłku - "mówi" Barnaby.

Kociak jest przedstawicielem persów, które słyną z puszystej sierści. Uwielbia spać długimi godzinami. Z relacji opiekunki wynika, że Barnaby przesypia 20 godzin w ciągu dnia, kiedy to typowy kot na sen poświęca od 12 do 16 godzin. Co ciekawe, hodowca zapewniał opiekunkę, że zwierzak będzie mały. Nie da się ukryć, że pomył się.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD MATERIAŁEM WIDEO:

Puszysty jak... Jon Snow 

Co ciekawe, wielu internautów porównuje kota do Jona Snowa z "Gry o tron". Fikcyjna postać grana przez Kita Haringtona nosiła lokowane włosy do ramion, które opadały na puszyste futro. Czy mruczek ma coś w sobie ze Starków? Ciężko nie zgodzić się z tym stwierdzeniem.

Instagram Barnaby'ego bije rekordy popularności. Obecnie obserwuje go 144 tysięcy osób z całego świata! Mruczek ma spore grono fanów i w ogóle się temu nie dziwimy. W tym całym swoim grymazie jest bardzo słodki.

Zobacz zdjęcia:

 

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Artykuły polecane przez redakcję Świata Zwierząt:

Podobne artykuły

Pam Pam

Koty

Kot urodził się z niezwykle rzadką wadą. Przecieramy oczy ze zdumienia, prawdziwy unikat

Czytaj więcej >
kotek

Koty

Myśleli, że uratowali niewidomego kota. Prawda ich zaskoczyła

Czytaj więcej >
Zaniedbany kot

Koty

Schorowany, bezdomny kot zapukał do okna kobiety. Była jego jedynym ratunkiem

Czytaj więcej >
Ulla u weterynarza

Koty

Kotka dowiedziała się, że jest w ciąży. Jej reakcja jest bezcenna (WIDEO)

Czytaj więcej >
kot w oknie

Koty

Przestraszony kot nie wiedział, dlaczego został sam. Z pomocą przyszli policjanci

Czytaj więcej >
drzwi

Koty

Żona nakryła męża na nietypowej czynności z kotem. Wideo jest hitem w sieci

Czytaj więcej >