Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Koty > Kociak ma smykałkę do majsterkowania. Odkąd pokazał swój talent, mechanicy nie mają zamiaru go wypuścić
Lena Tomaszewska
Lena Tomaszewska 17.05.2023 13:58

Kociak ma smykałkę do majsterkowania. Odkąd pokazał swój talent, mechanicy nie mają zamiaru go wypuścić

Kot-mechanik
tiktok/gilsonalmeidasantos1

Jeśli miałeś do czynienia z kotami, powinieneś wiedzieć, że każdy z nich jest wyjątkowy. Mruczki miewają zaskakujące zdolności, ale nawet wśród nich znajdują się prawdziwe gwiazdy. Adoptowany przez pracownika warsztatu Oliver zdradza na przykład prawdziwy talent do mechaniki samochodowej.

Najpierw podbił serca pracowników warsztatu, a następnie miłośników zwierząt z całego świata. Uzdolniony kociak imieniem Oliver natychmiast stał się gwiazdą TikToka, gdzie nagrania jego poczynań wstawiane są od marca 2021 roku.

Kot został znaleziony w warsztacie samochodowym

Oliver przyszedł na świat w Brazylii, a dokładniej w mieście São Paulo, gdzie znajduje się sklep samochodowy. To właśnie w tym miejscu przyszło mu "pracować" w niedalekiej przyszłości. Kot pojawił się w warsztacie niespodziewanie, ale wrodzony urok i fascynacja wszystkim co związane z pracą mechanika sprawiły, że został w nim na dłużej.

Zauroczony kotem pracownik sklepu o nazwisku Gilson Almeida po krótkiej znajomości postanowił go adoptować. To on odpowiada za internetową sławę Olivera, która narodziła się po publikacji nagrań wideo kota-mechanika w serwisie społecznościowym TikTok.

Targi rzeczy dla zwierząt Meet my Buddies odbędą się już 20 i 21 maja w centrum Warszawy - musicie tam być!

Zwierzak nadzoruje pracę innych pracowników

Na nagraniach można zobaczyć, jak dumny kocur patroluje zakład, pilnując pracy pozostałych członków ekipy. Uwielbia spacerować między samochodami i doglądać, czy ktoś czasem nie potrzebuje jego pomocy. W razie potrzeby podaje pomocną łapkę, jak na wiralowym nagraniu, gdzie kociak wygląda, jakby naprawiał oponę.

Mechanicy już go nie wypuszczą

Niewątpliwie Oliver dostarcza pracownikom warsztatu uśmiechu i pozytywnej energii, jednocześnie urozmaicając wykonywanie obowiązków. W końcu kto z nas nie chciałby, żeby w pracy asystował mu taki pomocny futrzak?

Najważniejsze, że zwierzak został adoptowany przez kochających ludzi i znalazł nowy dom. Miejmy też nadzieję, że mruczek-mechanik przestrzega przepisów BHP.

Żródła: TikTok, https://wamiz.es/

Pokazali, co wyszło z lasu pod Białymstokiem. Mało kto zgadnie, co to za zwierzę, "Zgłupiałam"
zając w Parku Narodowym
Na facebookowym profilu Polskich Parków Narodowych udostępniono zdjęcie, które wywołało niemałe zamieszanie w sieci. Internauci zachodzą w głowę, co znajduje się na fotografii. Pod nią zamieszczono jedynie humorystyczny podpis “misiaczek”. Jesteś w stanie określić, co wyszło z puszczy?Natura potrafi zaskakiwać - to stwierdzenie nie podlega dyskusji. Chociaż szacuje się, że do dziś opisano około 2 mln zwierząt i roślin na Ziemi, to mało kto jest w stanie określić, czym jest tajemnicze stworzenie, które udało się uchwycić na zdjęciu z Puszczy Knyszyńskiej. Spróbuj określić, czym jest enigmatycznie wyglądający “misiaczek”.
Czytaj dalej
Tego już za wiele. Słynna kocia kawiarnia nie chce gościć małych dzieci, rodzice posunęli się za daleko
Dziecko dotyka kota
Kocie kawiarnie cieszą się wciąż dużą popularnością wśród odwiedzających, a zwłaszcza dzieci w wieku szkolnym. “Biały Kot” z Gdyni wprowadził ważną zmianę, przez którą nie wszystkie maluchy będą mogły skorzystać z jej usług. Powód? Chodzi o bezpieczeństwo kocich rezydentów. Pracownicy chcą zadbać o to, by zwierzęta czuły się swobodnie i dobrze w lokalu. Kocia kawiarnia “Biały Kot” nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony odwiedzających. Mruczki towarzyszą w niej wszystkim chętnym, którzy rozsiądą się przy jednym ze stolików z ciastem czy kawą. Jednak teraz regulamin uległ zmianie i o tym, czy będzie można skorzystać z jej usług, zadecyduje wiek.
Czytaj dalej