pobicie
Źródło: facebook/krysian kowalski

Została pobita, gdy broniła szczeniaka. Na jaw wychodzą nowe szczegóły, winny znany raper?

16 Grudnia 2020

Kilka dni temu w Poznaniu doszło do dantejskich scen w biały dzień. Spacerowiczka została pobita przez mężczyznę, kiedy to zwróciła mu uwagę na zachowanie jego psa. Całe zdarzenie zostało nagrane, a internauci rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Zasugerowali, że winnym jest Dominik "Kaczor" Kaczmarek, znany polski raper. Po fali hejtu w jego stronę mężczyzna udzielił krótkiego wywiadu "Gazecie Wyborczej" informując, że "ma związek z tą sprawą", ale większość informacji, która pojawiła się w sieci, nie jest prawdą.

Przypomnijmy, do pobicia kobiety doszło w niedzielę, 13 grudnia w parku Cytadela w Poznaniu. Wtedy to jeden z psów rzucił się na drugiego czworonoga, co nie wyglądało na zabawę. Widząc, co się dzieje kobieta, rzuciła się na pomoc swojej 5-misięcznej spanielce, odciągając ją od agresywnego czworonoga. Kiedy udało jej się uwolnić suczkę, zwróciła uwagę mężczyźnie, na co ten zareagował pięścią. Kobieta zemdlała w parku. Do domu wróciła z wielkim limem pod okiem.

Znany raper uderzył kobietę w parku?

Po publikacji zdjęć w sieci internauci rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Już kilka godzin później na jaw wyszło, że za pobiciem kobiety ma stać Dominik "Kaczor" Kaczmarek.

- Grono damskich bokserów w polskim rapie: powiększa się. Gracz z numerem pierwszym, synu, pobił kobietę, która stanęła w obronie swojego szczeniaka - napisano w poniedziałek na stronie "Beka z rapsów", wskazując winnego 41-letniego Kaczmarka.

Suczka i jej szczeniaki porzucone w worku na pustkowiu. Leżały na drodze, miały ogromne szczęścieSuczka i jej szczeniaki porzucone w worku na pustkowiu. Leżały na drodze, miały ogromne szczęścieCzytaj dalej

Wywołany do tablicy Dominik "Kaczor" Kaczmarek potwierdził, że był w niedzielę na Cytadeli i "ma związek z tą sprawą". W komentarzu udzielonym "GW" wyznał, że zamierza wydać oświadczenie 16 grudnia (dzisiaj), ponieważ 99,9 procent rzeczy, które ukazały się w sieci, jest kłamstwem.

- Wyjaśnienia na policji mam złożyć w środę. Po przesłuchaniu wydam oświadczenie. Jestem właśnie po rozmowie z prawnikami. Na razie nie będę komentować tej sprawy - powiedział raper.

Kim jest Dominik "Kaczor" Kaczmarek?

Dominik Kaczmarek znany pod pseudonimem Kaczor obecnie jest trenerem personalnym w Poznaniu. Jego konto na Instagramie śledzi 25 tys. użytkowników, skąd można dowiedzieć się, że jest właścicielem dwóch psów obronnych - amstaffa i staffordshire bull terriera. Niedawno chwalił się, że jeden z czworonogów ukończyć kurs podstawowego posłuszeństwa.

Kaczmarek występował w zespole Rapscalion X, Killaz Grou, był także członkiem kolektywu PDG Kart. Uprawiał judo, boks i brazylijskie jiu-jitsu.

Czekamy na komentarz w tej sprawie.

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Zwierząt:

źródło: facebook/gazeta wyborcza

Następny artykuł