Swiatzwierzat.pl
pobicie

facebook/krysian kowalski

Została pobita, gdy broniła szczeniaka. Na jaw wychodzą nowe szczegóły, winny znany raper?

16 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Redakcja swiatzwierzat.pl

Udostępnij:

Kilka dni temu w Poznaniu doszło do dantejskich scen w biały dzień. Spacerowiczka została pobita przez mężczyznę, kiedy to zwróciła mu uwagę na zachowanie jego psa. Całe zdarzenie zostało nagrane, a internauci rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Zasug

Przypomnijmy, do pobicia kobiety doszło w niedzielę, 13 grudnia w parku Cytadela w Poznaniu. Wtedy to jeden z psów rzucił się na drugiego czworonoga, co nie wyglądało na zabawę. Widząc, co się dzieje kobieta, rzuciła się na pomoc swojej 5-misięcznej spanielce, odciągając ją od agresywnego czworonoga. Kiedy udało jej się uwolnić suczkę, zwróciła uwagę mężczyźnie, na co ten zareagował pięścią. Kobieta zemdlała w parku. Do domu wróciła z wielkim limem pod okiem. 

Znany raper uderzył kobietę w parku?

Po publikacji zdjęć w sieci internauci rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Już kilka godzin później na jaw wyszło, że za pobiciem kobiety ma stać Dominik "Kaczor" Kaczmarek. 

- Grono damskich bokserów w polskim rapie: powiększa się. Gracz z numerem pierwszym, synu, pobił kobietę, która stanęła w obronie swojego szczeniaka  - napisano w poniedziałek na stronie "Beka z rapsów", wskazując winnego 41-letniego Kaczmarka.

Wywołany do tablicy Dominik "Kaczor" Kaczmarek potwierdził, że był w niedzielę na Cytadeli i "ma związek z tą sprawą". W komentarzu udzielonym "GW" wyznał, że zamierza wydać oświadczenie 16 grudnia (dzisiaj), ponieważ 99,9 procent rzeczy, które ukazały się w sieci, jest kłamstwem.

- Wyjaśnienia na policji mam złożyć w środę. Po przesłuchaniu wydam oświadczenie. Jestem właśnie po rozmowie z prawnikami. Na razie nie będę komentować tej sprawy - powiedział raper.

Kim jest Dominik "Kaczor" Kaczmarek?

Dominik Kaczmarek znany pod pseudonimem Kaczor obecnie jest trenerem personalnym w Poznaniu. Jego konto na Instagramie śledzi 25 tys. użytkowników, skąd można dowiedzieć się, że jest właścicielem dwóch psów obronnych - amstaffa i staffordshire bull terriera. Niedawno chwalił się, że jeden z czworonogów ukończyć kurs podstawowego posłuszeństwa. 

Kaczmarek występował w zespole Rapscalion X, Killaz Grou, był także członkiem kolektywu PDG Kart. Uprawiał judo, boks i brazylijskie jiu-jitsu.

Czekamy na komentarz w tej sprawie.

Zobacz zdjęcie:

[EMBED-3366]

źródło: facebook/gazeta wyborcza

Podobne artykuły

motor

Aktualności

Mężczyzna ciągnął psa za motorem, interweniowali świadkowie. Sprawa przybrała jednak nieoczekiwany obrót

Czytaj więcej >
dinozaur

Aktualności

Internet oszalał na punkcie dziwnego nagrania. Mieszkanka Florydy nie ma wątpliwości: "To był dinozaur"

Czytaj więcej >
motory

Aktualności

Muskuły, brody, grzmiące silniki i wielkie serca. Ruszył coroczny rajd charytatywny dla zwierząt

Czytaj więcej >

Aktualności

Potrącił psa i nawet się nie zatrzymał. Internauci wzięli sprawy z swoje ręce, czy pozostanie bezkarny?

Czytaj więcej >

Aktualności

Tragiczny finał wizyty u psiego fryzjera. Suczka odeszła w męczarniach, zatrważające szczegóły

Czytaj więcej >
smutek

Aktualności

Odszedł wierny przyjaciel prezydenta USA Joe Bidena. Biały Dom wydał wzruszające oświadczenie

Czytaj więcej >