Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Kobieta przygarnęła kilka kotów. Po jakimś czasie było ich już 120
Paulina Talarska
Paulina Talarska 11.08.2019 19:36

Kobieta przygarnęła kilka kotów. Po jakimś czasie było ich już 120

kobieta
thedodo.com – Toronto Cat Rescue

Kobieta miała w domu zawrotną ilość kotów. Czworonożnych przyjaciół było aż 120! Niewiarygodne, że przez kilka lat kobieta żyła z tak dużą ilością kotów, które przez cały czas się rozmnażały. Nieprawdopodobny przypadek miał miejsce w Toronto.

Kobieta przygarnęła kilka kotów w przeszłości, a one rozmnażały się przez kolejne lata. Nie mogła zapanować nad tym, co działo się w jej domu. Organizacja zajmująca się pomocą zwierzętom przyjęła zgłoszenie właścicielki zawrotnej liczby zwierząt domowych. Opiekunka potrzebowała pomocy przy kotach, ponieważ sama nie była w stanie się nimi zajmować.

Kobieta miała w domu 120 kotów

Organizacja, do której zgłosiła się kobieta, Toronto Cat Rescue pomaga co roku tysiącom zwierząt. Zapewne nigdy nie spotkali się z tak dużą liczbą kotów w jednym miejscu. W domu było około 120 kotów, które biegały po całej posesji. Wszystkie były do siebie bardzo podobne, co wskazuje na to, że były spokrewnione. Jak do tego doszło? Właścicielka wyjaśnia, że przygarnęła kilka kotów, których nie poddała sterylizacji, a po czasie liczba zwierząt wzrosła. Koty były w różnym wieku, co potwierdzało zeznania właścicielki.

Koty rozmnażały się — z kilku zwierząt liczba wzrosła do około 120

Mimo ogromnej ilości zwierząt w domu kobieta dbała o nie w odpowiedni sposób. Kilka kotów miało pchły i inne robaki, ale ogólny ich stan był bardzo dobry. Nietrudno wyciągnąć wnioski, które mówią, że właścicielki po czasie nie było stać na utrzymanie tak dużej ilości zwierząt. Karmienie i opieka weterynaryjna 120 kotów to spory wydatek. Właściciele przyznają, że sytuacja szybko wymknęła się spod kontroli, ale nie chcieli zostawić kotów bez dachu nad głową.

Belinda Vandersluis, dyrektor wykonawczy Toronto Cat Rescue, uważa, że sytuacja mogła zacząć się od dwóch kotów płci męskiej i żeńskiej. Organizacja, do której zgłosiła się właścicielka, odłowiła już 50 kotów. Posiadanie tak dużej liczby kotów jest nielegalne, ale kobieta nie odpowie za to ze względu na to, że sama zwróciła się o pomoc.

Zobacz zdjęcia:

kobieta

Kobieta miała w domu około 120 kotów.

kobieta

Zwróciła się z prośbą o pomoc do Toronto Cat Rescue.

kobieta

Organizacja odebrała jej już 50 kotów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kot próbuje schować się przed weterynarzem w niecodziennym miejscu. Nagranie rozśmiesza do łez
  2. Biały lew i biała tygrysica zostali rodzicami! Ich dzieci są niesamowite
  3. Pies został ranny w pożarze. Teraz pomaga innym w zmierzeniu się z traumą
  4. Kobieta zrobiła coś niewybaczalnego kotu. Wszystko zarejestrowała ukryta kamera
  5. Kot jechał na dachu rozpędzonego samochodu. Drżał z przerażenia [WIDEO]

Źródło: thedodo.com