Swiatzwierzat.pl
skandal ukradla psa

youtube/abc7

Zatrważające nagranie z kliniki weterynaryjnej. Kobieta nie miała żadnych skrupułów

9 Listopada 2020

Autor tekstu:

Monika Krupska

Udostępnij:

W biały dzień doszło do kradzieży pięknego psa rasy corgi z kliniki weterynaryjnej. Kobieta wyszła ze zwierzakiem pod pachą, nie oglądając się za siebie. Wszystko nagrały kamery.

21-letnia kobieta myślała, że kradzież psa ujdzie jej na sucho. Tak jednak się nie stało, pomogli internauci, którzy byli zbulwersowani tym, co widzą. Na nagraniu umieszczonym przez klinikę A.R.E. Animal Rescue in Hemet w Kalifornii widać kobietę, która wychodzi z budynku z nieswoim psem. 21-latka nie pomyliła się przy odbiorze zwierzaka. Specjalnie weszła do kliniki, aby zabrać pięknego rasowego psa. 

Kobieta ukradła psa z kliniki 

Kobieta weszła do kliniki z małym chłopcem pod pretekstem szukania kota do adopcji. Chwilę później chwyciła psa rasy corgi, który był po operacji i wyszła z nim z budynku. Pies był otumaniony lekami, nie wiedział, co się dzieje. Kai przeszedł kastrację, odpoczywał po zabiegu. Kobieta wykorzystała ten fakt i zabrała zwierzaka ze sobą. 

Kiedy pracownicy schroniska spostrzegli, że doszło do kradzieży byli zdruzgotani. Nie mogli uwierzyć, że ktoś posunął się do tego czynu. Ukradł czyjegoś szczeniaka, aby prawdopodobnie na nim zarobić. Właścicielka schroniska musiała powiadomić opiekunkę zwierzaka. Jak sama wyznała to był jeden ze straszniejszych telefonów, jakie kiedykolwiek wykonała. 

- To był naprawdę najgorszy telefon, jakie musiałam wykonać. Musiałam zadzwonić do właścicielki i powiedzieć jej, że ktoś ukradł jej psie dziecko dosłownie na naszych oczach - powiedziała Amber Schlieder w rozmowie z ABC 7.

Opiekunowie corgi'ego byli bardzo smutni. Nie byli źli na pracowników schroniska, zależało im jedynie na odzyskaniu pieska. Chcieli, aby maluch wrócił do domu. 

Kradzież psa została uchwycona na kamerach. Schronisko powiadomiło o nim policję, umieściło wideo na Facebooku. Internauci byli zbulwersowanie, zaczęli szukać sprawcy. Okazała się nim 21-letnia Chanel Groffo. Została aresztowana przez policję i trafiła do więzienia oczekując na proces. Ustawiono kaucję 10 tys. dolarów. 

Corgi szczęśliwie wrócił do domu.

Corgi - co to za rasa psa

Corgi to psy pasterskie, które skradły serce królowej Elżbiety II i z pastwisk weszły na salony. Charakteryzują się mocną i dość krępą budową ciała, mają krótkie nóżki i okrągłe oczy o ciemnej barwie. Corgi są porównywane do małych lisów, a wszystko przez ich piękne ogony. Trudno jednak pomylić ze sobą te 2 stworzenia, ponieważ są bardzo różne. 

Pies tej rasy jest zrównoważony i łagodny. Właściciel powinien zadbać o jego szkolenie, ponieważ nauczony złego zachowania corgi będzie wciąż je powtarzał. Pies tej rasy jest bardzo aktywny i uwielbia zabawy. Nie jest typem zwierzaka, który całe dnie spędzałby na kanapie. Lubi gonić, biegać, szukać. 

źródło: theanimalclub

Podobne artykuły

piwo dla psów

Psy

Pełne witamin piwo dla psów? Włosi twierdzą, że czworonogi je uwielbiają

Czytaj więcej >
pies w upał

Psy

Jak zdrowo i efektywnie schłodzić psa w czasie upałów? Ekspertka udziela genialnych porad

Czytaj więcej >
tragedia

Psy

Tragiczne zdarzenie na Wiśle, utonął ukochany psiak. Czy można było temu zapobiec?

Czytaj więcej >
pies na boisku

Psy

Nie tylko kibice szaleją. Pies przerywa ważny mecz, co na to piłkarze?

Czytaj więcej >
Policja

Psy

Szaleńczy pościg za piratem drogowym. Porzucił psa w aucie i rzucił się do pieszej ucieczki

Czytaj więcej >
Dexter

Psy

Wyprawił psu niezapomniany pogrzeb. Ale to list pożegnalny wywołał największe emocje

Czytaj więcej >