Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Kichanie psa brzmi jak odpalanie samochodu? Wideo zobaczyły miliony
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 24.03.2022 18:53

Kichanie psa brzmi jak odpalanie samochodu? Wideo zobaczyły miliony

Kichający pies
fot. tiktok.com/@WonkaTheTeaCup

Jeden z użytkowników aplikacji TikTok postanowił podzielić się w sieci krótkim nagraniem z udziałem swojego psa. Na filmiku widzimy, jak mały chihuahua kicha. Nie byłoby w tym nic ciekawego, gdyby nie fakt, że dźwięk, który wydaje z siebie zwierzę, jest dość wyjątkowy.

Piesek, kichając, cały się trzęsie i wydaje z siebie długi dźwięk, przypominający odpalany samochód. Internauci pokochali zwierzaka. Nagranie polubiły miliony.

Wyjątkowe psy

Psy chihuahua to małe stworzonka, o których mówi się, że mają "duże ego". Według amerykańskiej klasyfikacji należą do psów ozdobnych. Są bardzo towarzyskie i idealnie nadają się dla mieszkańców bloków oraz miast.

Psy chihuahua przez swoją aparycję wydają się bardzo niepozorne. Są malutkie i mają piękne wyłupiaste oczy. Mimo to zwierzęta te znane są ze swojej zaskakującej odwagi i silnego temperamentu.

Piesek jednego z użytkowników TikToka szybko stał się gwiazdą internetu. Do sieci trafiło krótkie nagranie, na którym widać jak mały chihuahua kicha. Użytkownicy czegoś takiego jeszcze nie widzieli.

Nagranie z kichającym psem

Na krótkim wideo widzimy, jak pies parokrotnie kicha. Za każdym razem całe jego ciało trzęsie się, a zwierzę wydaje z siebie długi dźwięk, przypominający próbę odpalenia samochodu. Takie zjawisko jest niewątpliwie rzadko spotykane. Internauci natychmiast zareagowali:

- Mój piesio kicha tak samo - Kto odpalił samochód? - Brzmi jak efekt w grze wideo - Chcielibyśmy być tacy słodcy, gdy kichamy — czytamy.

Wideo zobaczyły miliony. Na daną chwilę filmik ma aż 2,5 mln polubień, a licznik stale rośnie. Zwykłe kichanie zagwarantowało psu 5 minut sławy.

Zobacz wideo:

@wonkatheteacup #adoreable#adore#animal#animallove#animallover#animals#baby#cute#cuteness#cutenessoverloaded#chihuahua#chihuahuastiktok#chihuahuasoftiktok#chihuahuafanclub#chi#dog#doggo#doggy#dogsofttiktok#dogvideo#dogsoftiktokviral#doglife#dogstory#funny#friendly#kiss#kisses#like#liked#likes#love#loves#loved#happy#how#sneeze#puppy#puppies#puppylove#pups#wonka#how ♬ original sound - WonkaTheTeaCup

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami

Tagi: Pies Chihuahua