Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Katarzyna Dowbor z ważnym apelem do swoich fanów. W Sylwestra prosi ich o jedno. "Błagam"
Joanna Kowalska
Joanna Kowalska 31.12.2023 16:19

Katarzyna Dowbor z ważnym apelem do swoich fanów. W Sylwestra prosi ich o jedno. "Błagam"

Katarzyna Dowbor
Katarzyna Dowbor, źródło: facebook.com/Katarzyna.Dowbor.FanPage

Rok 2023 był trudnym czasem dla znanej polskiej prezenterki telewizyjnej Katarzyny Dowbor. Kobieta znana między innymi z programu “Nasz nowy dom” nie ukrywa, że końcówka grudnia jest dla niej wyjątkowo nieprzyjemnym okresem. Korzystając ze swoich zasięgów, zaapelowała do obserwujących ją osób w bardzo ważnej sprawie, która dotyczy nie tylko jej.

Katarzyna Dowbor przeżywa teraz trudny czas

Katarzyna Dowbor jest dziennikarką i prezenterką Telewizji Polskiej oraz Polsatu. W ciągu ostatnich kilku lat kojarzona była przede wszystkim z tego, że prowadziła program “Nasz nowy dom”. Niestety nie zobaczymy jej już w kultowym programie, w który od lat była zaangażowana, bowiem produkcja ma nową prowadzącą.

To nie koniec problemów Katarzyny Dowbor. Prezenterka wyznała w mediach społecznościowych, że ostatnie dni w roku są dla niej wyjątkowo nieprzyjemne. Dlatego postanowiła ona poprosić swoich obserwatorów o pomoc. W tym celu nagrała filmik, który opublikowała w mediach społecznościowych.

Ty się bawisz, a on umiera ze strachu. Po tym poznasz, że pies lub kot panicznie boi się w Sylwestra

Prezenterka telewizyjna zaapelowała do internautów w ważnej sprawie

Katarzyna Dowbor, w asyście jednego ze swoich czworonożnych pupilów zdradziła, jakie ma podejście do świętowania nadejścia Nowego Roku:

Kochani, razem ze wszystkimi moimi zwierzętami zwracam się do was z apelem: nie strzelamy w sylwestra! Błagam. Nie kupujcie fajerwerków, nie strzelajcie. Zwierzęta się tego bardzo, bardzo boją. 

Prezenterka dodała, że nie chodzi jedynie o dobro pupili domowych. Podkreśliła, że te tak naprawdę są one w najlepszej sytuacji. W sylwestra z powodu licznych huków traumę przeżywają również zwierzęta gospodarskie oraz dzikie, a wiele z nich podczas tej nocy z powodu strachu i napadów paniki traci życie. 

Pod apelem Katarzyny Dowbor zawrzało

Nie wszyscy komentujący zgadzają się z opinią Katarzyny Dowbor na temat tego, że w sylwestra lepiej jest zrezygnować z podpalania fajerwerków. Na całe szczęście nie brakuje jednak tych, którzy całym sercem popierają apel prezenterki: 

  • “Pani Kasiu Popieram!! Zrezygnowałam z sylwestrowego spotkania dla moich pupili”;
  • "U mnie na osiedlu już od świąt strzelają i takie głąby osiedlowe, że tak powiem, mają za nic, że zwierzę się boi. Mam małego psa i jakikolwiek huk sprawia, że pies zaczyna wariować i nie da się go uspokoić";
  • “Absolutnie jestem za!!! To powinno być zakazane i karalne”.

Źródło: domekiogrodek.pl, Facebook.com/Katarzyna Dowbor