Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Jednego psa widzi każdy, lecz gdzie znajduje się drugi? Na tym wyzwaniu polegają nawet najlepsi
Kamila Sabatowska
Kamila Sabatowska 29.11.2023 16:12

Jednego psa widzi każdy, lecz gdzie znajduje się drugi? Na tym wyzwaniu polegają nawet najlepsi

Na zdjęciu jest nie jeden, a dwa psy
Na zdjęciu jest nie jeden, a dwa psy, źródło: Reddit

Złudzenia optyczne i testy na spostrzegawczość, zwłaszcza te ze zwierzętami w roli główniej to coś, co zarówno my jak i nasi czytelnicy wprost uwielbiają. W związku z tym mamy dla was kolejne wyzwanie. Jednak ostrzegamy, że jest ono w stanie pokonać nawet internautów z sokolim wzrokiem!

Jeden pies to nie wszystko

Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że na zdjęciu każdy widzi biszkoptowego labradora. Idealnie odznacza się na ciemnym tle i po prostu nie sposób go przeoczyć. Dokładnie tak samo myślał mężczyzna, który dostał to zdjęcie w wiadomości od żony.

Gdy dowiedział się od kobiety, że na fotografii znajdują się ich dwa psy, w pierwszej chwili posądził ją o to, że robi sobie z niego żarty. Przecież ma dobry wzrok i patrząc na zdjęcie, widzi tylko jednego labradora. Jednak gdy poświęcił na to dłuższą chwilę, zrozumiał, że ukochana wcale z niego nie kpiła.

Przerażające wieści z Zielonej Góry! Uwaga właściciele kotów, ktoś strzela do nich z wiatrówki

Na zdjęciu naprawdę są dwa psy

Właściciel psów pomyślał, że to świetne wyzwanie dla internautów. Był ciekawy, czy im też zajmie tyle czasu znalezienie drugiego labradora, co jemu. Zdjęcie udostępnił w serwisie Reddit i jak się okazało, rzeczywiście rzucił wyzwanie wielu użytkownikom sieci.

Większość  nich podobnie jak opiekun czworonogów z wytężonym wzrokiem wpatrywała się w fotografię, jednak widziała tylko jednego psa. Zapewniamy jednak, że naprawdę znajdują się tam oba zwierzaki. Koniecznie daj nam znać w komentarzu, czy od razu je zauważyłeś!

pies (7).jpg
Na zdjęciu są dwa psy, źródło: Reddit

Gdzie szukać drugiego labradora?

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że zlokalizowanie drugiego psa może sprawić wam problem, dokładnie tak jak ich opiekunowi. W związku z tym przygotowaliśmy dla was małą podpowiedź! Z nią na pewno łatwiej będzie wam zauważyć drugiego labradora.

Swój wzrok powinniście skupić na samym środku zdjęcia. Uważniej przyjrzyjcie się okolicy tuż obok czworonoga na pierwszym planie. Powodzenia!

źródło: reddit, The Sun

 

Tagi: Pies Zagadki