Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Koty > Ile kociąt jest w stanie pomieścić konewka? Odpowiedzi na to pytanie na pewno się nie spodziewacie
Joanna Kowalska
Joanna Kowalska 11.08.2023 10:01

Ile kociąt jest w stanie pomieścić konewka? Odpowiedzi na to pytanie na pewno się nie spodziewacie

Czy kocię może zmieścić się w konewce?
Czy kocię może zmieścić się w konewce? Źródło: reddit.com/r/cats

Kot ukryty w dziwnych miejscach to codzienność każdego opiekuna, chociażby jednego przedstawiciela tego gatunku. Okazuje się, że im więcej zwierząt w jednym domu, tym większą kreatywnością mogą się one wykazywać. Koty już od pierwszych tygodni swojego życia uwielbiają wciskać swoje ciała w ciasne przestrzenie i znikać z oczu swoim właścicielom. Pewien miot rudych czworonogów okazał się być wyjątkowo kreatywny i… elastyczny. Maluchy, wszystkie na raz, ukryły się w konewce. Okazało się, że w jej wnętrzu może zmieścić się więcej kotów, niż komukolwiek przyszłoby to do głowy. 

Koty uwielbiają nietypowe kryjówki

Od pewnego czasu, rosnącą popularnością w sieci cieszy się filmik z małymi kociętami w roli głównej. Tym razem nie chodzi tylko o wyjątkową urodę maluchów. Czworonogi wykazały się wyjątkowym sprytem oraz ponadprzeciętnie elastycznymi ciałami. Nawet jak na koty.

Kocięta, jak na ten gatunek przystało, postanowiły się ukryć. Jednak na swoje schronienie wybrały bardzo nietypową rzecz: konewkę. Okazało się, że cała zgraja rodzeństwa zgodnie uznała, że mogą zmieścić się tam wszystkie na raz. Ku zaskoczeniu ich właścicieli i internautów, udało im się to!

sdfghjsdf.jpg
Już pierwsze kocię wychodzące z konewki było zaskoczeniem. Źródło: reddit.com/r/cats
Poszedł na grzyby, a znalazł reklamówkę szczeniąt jeszcze z pępowiną. "Miały zdychać w męczarniach"

Ile kociąt może zmieścić się w jednej konewce? Maluchy Cię zaskoczą!

Filmik okazał się być hitem, ponieważ kocięta będące głównymi aktorami zaskakują coraz bardziej z sekundy na sekundę! Mimo że nagranie trwa niespełna pół minuty, można zdążyć się w tym czasie wielokrotnie zdziwić. 

Pierwszy kociak wyłażący z konewki bawi. Drugi - zastanawia. Trzeci wśród różnych odbiorców budzi różne emocje. Z każdym kolejnym maluchem wychodzącym z ciasnej bryły jest ciekawiej. Nikt nie spodziewał się, że w tak małej konewce może zmieścić się tak wiele czworonogów. 

dfghj.jpg

Po czterech kotach ciężko zachować rachubę. Udało Ci się policzyć wszystkie maluchy?

Czas na własne oczy przekonać się, że koty rzeczywiście potrafią bardziej przypominać ciecz niż żywe organizmy. Szalone maluchy widoczne na poniższym filmiku są tego dowodem. Jeżeli kiedykolwiek wydawało Ci się, że Twój kot jest wyjątkowo elastyczny, dzisiaj przekonasz się, że istnieją zwierzęta, które mają tę cechę rozwiniętą na zupełnie szalonym poziomie.

W pewnym momencie kocięta wychodzą z konewki tak szybko, że ciężko zorientować się na końcu, ile ich było we wnętrzu kryjówki. 

A Tobie udało się policzyć wszystkie kocięta wychodzące z konewki? Niektórzy po czwartym czworonogu przestają liczyć, bo są zajęci zbieraniem szczęki z podłogi!

Źródło: Reddit