husky
Źródło: youtube/ Floofin Fools

Popłakała się ze śmiechu, gdy usłyszała, co mówi husky. Pies nie przebierał w słowach

7 Grudnia 2020

Husky uwielbiają mówić! Psy tej rasy wręcz słyną ze swojej muzykalności. Kiedy kobieta przyniosła do domu małego psa tej rasy, nie mogła uwierzyć jak bardzo gadatliwy jest jej nowy przyjaciel.

Dlaczego husky nie szczekają? Właściciele zwierzaków często zastanawiają się, co stoi za ich melodyjnym zachowaniem. Psy tej rasy zazwyczaj wydają z siebie dźwięki ujadania czy wycia. Zwierzaki opracowały swój własny sposób komunikowania się. Co ciekawe psy często próbują po prostu naśladować różne usłyszane dźwięki! Jedni mówią, że psy gaworzą, inni, że wyją. Niezależnie od tego, jakie dźwięki słyszymy, to husky szczekają, ale po prostu na swój unikalny sposób.

Porzucony owczarek nie może uwolnić się z pułapki. Wtem wolontariusz jednym dotknięciem odmienia jego losPorzucony owczarek nie może uwolnić się z pułapki. Wtem wolontariusz jednym dotknięciem odmienia jego losCzytaj dalej

Rozmowny husky

Na YouTubie olbrzymią popularnością cieszy się filmik z małym psem rasy husky, który próbuje coś przekazać swojemu opiekunowi. Kobieta, która trzyma zwierzaka na rękach, wręcz nie może opanować śmiechu. Pies Ramsey próbuje rozmawiać "po ludzku", czego efekty są przekomiczne!

Zobacz także: Uznawane są za najpiękniejsze bliźniaczki świata. Ich widok zapiera dech w piersiach

Gadający szczeniak wydaje z siebie bardzo dziwne odgłosy. Nie tylko właściciele zwierzaka są w szoku, ale i internauci, którzy obejrzeli wideo blisko 18 mln razy!

- Myślę, że psy husky ewoluują i próbują rozmawiać z nami. One tak bardzo starają się nam coś przekazać na tych filmikach!

Zobacz także: Szczeniak z najpiękniejszymi oczami na świecie. Wygląda jak z bajki Disneya

- Banana - to powiedział Twój pies.

- Ok pies jest cudowny tak samo jak jego właścicielka!

- Maaaamaaaa, maaamaaaa, maaamaaaa - czytamy w komentarzach na dole.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Husky - szczekanie

Syberyjskie husky nie są fanami szczekania, jednak wycia już tak. Taka po prostu jest ich natura. Brak szczekania nie jest żadną wadą, husky wydają z siebie inne dźwięki. Jeśli chodzi o najbardziej szczekliwe psy to możemy do nich zaliczyć m.in.: yorki, owczarki niemieckie, sznaucery miniaturowe czy małe psy rasy chihuahua. Od szczekania tych psów czasem nie da się wręcz uwolnić. Zwierzaki potrafią szczekać dosłownie na... wszystko, co zobaczą.

Lubicie husky?

Zobacz wideo:

Kot cały czas sprzeczał się z psem. Nagle w domu pojawiło się niemowlę, kobieta nie wiedziała, co się wydarzyKot cały czas sprzeczał się z psem. Nagle w domu pojawiło się niemowlę, kobieta nie wiedziała, co się wydarzyCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

źródło: youtube/Floofin Fools

Następny artykuł