Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Pod osłoną nocy husky uciekł z domu. Kamery nagrały, z kim się spotkał
Karina Sulich
Karina Sulich 04.01.2020 18:20

Pod osłoną nocy husky uciekł z domu. Kamery nagrały, z kim się spotkał

husky
fot. Julian Dutton, unsplash.com

Husky znane są jako niezwykle żywiołowe, wesołe psy, które uwielbiają odkrywać nowe tereny. Czasami jednak naprawdę potrafią nas zadziwić. Tego pupila udało się nagrać podczas potajemnej schadzki i wcale nie chodziło o spotkanie z innym psiakiem.

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Co, gdy jednak nasz ukochany czworonóg postanawia znaleźć nowe towarzystwo? Właścicielka Kody — pięknej suczki husky — nie kryła zdziwienia, kiedy dowiedziała się, z kim spotkał się jej podopieczny. Gdyby nie film z kamer sąsiadki, nie uwierzyłaby w to.

Pies uciekł z domu

Rachel Howatt, właścicielka Kody, w zeszłoroczne święta miała powody do obaw. Z jej domu w Manitoba w Kanadzie zniknęła ukochana suczka. Zmartwiona kobieta szukała swojej czworonożnej przyjaciółki dosłownie wszędzie. Na szczęście, po wielu godzinach, Koda sama odnalazła drogę do domu. Gdzie i z kim podziewał się pies podczas swojej nieobecności? Odpowiedź jest niewiarygodna.

Husky znalazł nowego przyjaciela

Rachel bardzo szybko dowiedziała się, co w czasie ucieczki robił jej pies. Tajemnica została rozwikłana dzięki sąsiadce kobiety. Okazało się, że ta zamieściła kamery monitoringu na należącym do niej terenie. Uchwyciły one coś niesamowitego. Takiego obrazka nikt się nie spodziewał! Piękna suczka znalazła nowego przyjaciela, i co ciekawsze, nie był nim pies!

Nagrania i zdjęcia z kamer uwieczniły Kode wraz z… jeleniem! Właścicielka suczki była zadziwiona i pozytywnie zaskoczona, a z jej relacji wynika, że pies spędził z dzikim zwierzęciem naprawdę wiele godzin. Co więcej, nagrania pokazują, że husky ani przez chwilę nie był przerażony spotkaniem. Zwierzęta spędziły ten czas na wspólnej zabawie i jedzeniu, a nawet razem spały. Choć internet co chwila obiegają rozczulające i zabawne zdjęcia oraz nagrania, na których możemy oglądać psy w towarzystwie papug, chomików czy kotów, przyjaźń udomowionego czworonoga z dzikim jeleniem wydaje się dość nietypowa.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

HUSKY

Husky uciekł z domu.

HUSKY

Pies spotkał się z jeleniem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Do zespołu hospicjum dla dzieci dołączyła nowa terapeutka. Podopieczni od razu ją pokochali
  2. Znajdziesz kota na zdjęciu? 95% osób nawet nie podejmuje się zadania
  3. Odważna kotka pokazuje, kto tu rządzi. Postanowiła zmierzyć się… z lwicą
  4. Owczarek australijski skrzyżował się ze słodkim spanielem cavalier king charles. Ich szczeniak ma dwukolorowe oczy
  5. Widzisz, że twój kot położył się w taki sposób? Lepiej opuścić dom, każdy właściciel powinien poznać ten znak

Źródło: kochamyzwierzaki.pl