Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Husky oszalał na widok noworodka. Nie zobaczycie dziś nic bardziej słodkiego
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 03.11.2019 11:12

Husky oszalał na widok noworodka. Nie zobaczycie dziś nic bardziej słodkiego

HUSKY
youtube.com Lin Cabello

Husky zareagował na widok tego noworodka w sposób, który na pewno zmieni wasze spojrzenie na to, czy istnieje miłość od pierwszego wejrzenia, jeśli wcześniej w nią nie wierzyliście. Ten piesek pokazuje, że miłość, jaką zwierzęta mają dla ludzi, jest nieograniczona!

Husky to bardzo inteligentne, bardzo energiczne zwierzęta, dla których najważniejszą wartością jest stado. Będzie to się też przekładać na członków ludzkiej rodziny. W tym przypadku jest to dziecko, które właśnie pojawiło się w domu. Ta rasa jest dobrym pomysłem dla ludzi posiadających dzieci, chociaż wymaga wiele uwagi!

Najbardziej urocza para

Kiedy ci rodzice po raz pierwszy przynieśli do domu swojego noworodka, trochę obawiali się, że ich pies poczuje się zazdrosny o malucha. Na całe szczęście, tak się nie stało. Wręcz przeciwnie – husky wyglądał na niesamowicie podekscytowanego, kiedy tylko zobaczył malucha. W jego pięknych oczach pojawiło się mnóstwo miłości!

husky

Zobaczcie, jak niezwykle urocza jest ta para składająca się z pieska i niemowlaka!

Husky patrzył się na maleństwo z miłością w oczach. Położył na jego brzuszku głowę. Widać było na pierwszy rzut oka, że już w tym pierwszym momencie, czuje wobec dziecka pełne oddanie. Rodzice śmieją się szczęśliwi i głaszczą kochanego pieska po głowie.

Dla kogo husky?

Te psy to bardzo inteligentna rasa, ale trzeba jej poświęcić dużo czasu i potrzebne są im odpowiednie warunki. Po pierwsze, husky to psy zaprzęgowe, wymagają więc naprawdę dużo wysiłku fizycznego. Po drugie, są przyzwyczajone do bardzo niskich temperatur, a więc na pewno nie mogą mieszkać tam, gdzie nieustannie jest ciepło.

Te psy będą idealne dla osób bardzo aktywnych, które podczas chłodnych dni, zamiast siedzieć przed kominkiem, wolą wychodzić na dwór. Husky będą świetnie się bawić, towarzysząc nam w joggingu albo biegnąc za rowerem.

ZOBACZ WIDEO Z TĄ UROCZĄ PARĄ:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mops został wyrzucony z samochodu. Wszystko zobaczył mężczyzna, który postanowił mu pomóc
  2. Suczka była w okropnym stanie, nawet ratownicy nie wiedzieli jak jej pomóc. W końcu dzieci wyznały prawdę
  3. Szczeniak usłyszał swoją ulubioną piosenkę. Nie mógł opanować radości
  4. Koty kochają tak samo, jak małe dzieci. Naukowcy nie mają wątpliwości
  5. Nagrała, jak jej kot z karłowatością się bawi. Długo nie zobaczycie nic bardziej urzekającego, aż serce rośnie

źródła: podaj.to, Animalkind/YouTube