husky
Źródło: youtube.com/Rumble Viral

Husky dostał nowe legowisko. Właścicielka nie przewidziała reakcji, nagrała wszystko

2 Stycznia 2021

Husky to psy, które swoim zachowaniem od lat podbijają serca internautów. Wszystko z powodu swojego uporu i gadatliwości, nieporównywalnej do innych ras. Ten psiak o imieniu Zeus został nagrany przez panią podczas testowania nowego legowiska. Chyba nie spodziewała się takiej reakcji, udało jej się wszystko nagrać.

Pies o imieniu Zeus jest wyjątkowo gadatliwy, nawet jak na husky. Właścicielka postanowiła, że nadszedł już czas na wymianę jego starego legowiska, jednak sądząc po reakcji, psiak ma na ten temat nieco odmienne zdanie. Nagranie z niezadowolonym psiakiem błyskawicznie okrążyło sieć i rozczuliło internautów.

Husky dostał nowe legowisko

Właściciele psów uwielbiają rozpieszczać swoich podopiecznych rozmaitymi prezentami. Jednak niestety nie wszystkie przypadają im do gustu - tak jak w przypadku nowego posłania Zeusa.

Właścicielka husky i owczarka niemieckiego postanowiła, że nadszedł już czas na wymianę psich legowisk. Z pewnością spędziła sporo czasu na wyborze nowych łóżek dla swoich podopiecznych.

Gdy w końcu obdarowała Zeusa nowym posłaniem, raczej nie spodziewała się reakcji, jaką otrzymała. Piękny, puchaty husky o dwukolorowych oczach najpierw dokładnie obwąchał nowe legowisko, po czym na dobrą chwilę zastygł, wpatrując się uważnie we właścicielkę.

Łódź: Codzienny spacer zakończył się dramatem. Właściciele są zrozpaczeni, Łódź: Codzienny spacer zakończył się dramatem. Właściciele są zrozpaczeni, "Łapy jak w ogniu, psy w szale"Czytaj dalej

Pani postanowiła więc spytać, czy podoba mu się nowe łóżko. Natychmiast otrzymała odpowiedź - Zeus ostentacyjnie położył się na starym legowisku, po czym zaczął wyć, patrząc jej spode łba prosto w oczy.

Psu nie podoba się legowisko

Na każde kolejne pytanie pies odpowiada zawodzeniem. Właścicielka próbuje wykrzesać z niego odrobinę entuzjazmu, jednak na próżno - husky zdecydowanie nie podoba się prezent!

Kobieta zapytała więc owczarka niemieckiego, co myśli o posłaniu jego brata. Psiak o imieniu Kaden bez wahania położył się w nim razem z zabawką, jednak Zeus był nieugięty i ani na chwilę nie przerywa swojego przedstawienia.

Internauci natychmiast zakochali się w marudnym psie i licznie komentują zachowanie godne największej divy.

- Husky niczego nie lubią. Jeśli siedzą, nie chcą wstawać, a jeśli stoją, nie chcą usiąść. Myślę, że diva to właściwe określenie.

- Ten jęk, gdy wraca do swojego starego łóżka ... bezcenny!

- „Mamo, potrzebuję więcej poduszek. Myślę, że obniżyłaś moje standardy. Nie dostosuję się do twojego myślenia”.

Zobaczcie sami - husky naprawdę potrafią ze wszystkiego zrobić dramat!

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Zwierząt:

Źródło: animalschannel.com

Następny artykuł