golden retriever śpiewa
Źródło: youtube.com/BestDogsLifeUK

Golden retriever kocha święta. Nagrano, jak na cały głos śpiewa świąteczną piosenkę

5 Grudnia 2020

Golden retrievery to jedna z najbardziej pogodnych i radosnych ras. Nic więc dziwnego, że temu psu udzielił się świąteczny duch. Psiak został nagrany podczas śpiewania świątecznej piosenki. Musi naprawdę kochać Boże Narodzenie!

Golden retriever o imieniu Hugo jest bardzo utalentowany. Właściciel nagrał psiaka, kiedy ten usłyszał w telewizji świąteczną przyśpiewkę wykonywaną przez śpiewaków operowych. Pies bez wahania postanowił dołączyć do występu Pavarottiego!

13-letni chłopiec wyszedł tylko na spacer z psem. Interweniowała policja13-letni chłopiec wyszedł tylko na spacer z psem. Interweniowała policjaCzytaj dalej

Golden retriever śpiewa świąteczną piosenkę

Zauroczony występem śpiewaków pies postanowił, ze nie będzie gorszy. Gdy tylko usłyszał melodię płynącą z telewizora, natychmiast pojawił się tuż przed nim.

Uroczy golden retriever od razu zaczyna się przysłuchiwać występowi zespołu The Three Tenors, po czym do niego dołącza!

Słuchając operowego wykonania klasycznej, świątecznej piosenki, pies zaczyna wyć do telewizora i widać, że wkłada w to całe swoje serce.

Właściciel zapewnił mu także do tego piękną scenografię - choć wideo zostało opublikowane kilka dni temu, w salonie stoi już choinka, a całe pomieszczenie błyszczy od świątecznych lampek.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Wideo ze śpiewającym psem to hit

Najwyraźniej golden retriever miłość do świąt przejął od swojego pana! Urocze wideo szybko podbija serca komentujących widzów, którzy najwyraźniej także poczuli już święta.

- Mam nadzieję, że będzie miał Białe Święta! Przez was do późnej nocy słuchałam opery! Kto by pomyślał?!

- Włączyłem to mojemu psu i postanowił dołączyć do zabawy, też zaczął wyć!

- Wesołych świąt Hugo! Pozdrowienia z Polski.

Jak widać Hugo ma swoich fanów na całym świecie. Nie jest jednak jedynym psiakiem, który swoim zachowaniem podbija serca - wcześniej pisaliśmy o uroczym golden retrieverze, który udowodnił, że jest wspaniałym przyjacielem!

Zobacz wideo:

Owczarek niemiecki chciał wskoczyć na trampolinę. Nie przewidział jednegoOwczarek niemiecki chciał wskoczyć na trampolinę. Nie przewidział jednegoCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

źródło: youtube.com

Następny artykuł